» »

Druga oseba opravlja izpit namesto mene

Druga oseba opravlja izpit namesto mene

marko21 ::

Lp.

Zanima me kakšne so sankcije v primeru, če profesor ugotovi da se nekdo izadaja za mene na pisnem izpitu ?

darkolord ::

Mislim, da je to že kar kaznivo dejanje, tako da v najslabšem primeru lahko predlaga kazenski pregon.

Sicer pa ponavadi v pravilniku ustanove piše, kakšne so predvidene sankcije; katero bo uporabil, se profesor sam odloči. Ponavadi je to negativna ocena in prepoved opravljanja izpita za X mesecev, lahko pa tudi izključitev za neko obdobje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Mipe ::

Pokliči me na svojo poročno noč, bom delal "izpit" namesto tebe.

Zresni se, človek... poanta šole je, da tam pridobiš znanje!

barakus ::

Poanta šole je, da dobiš papir. Za znanje ni nujno potrebna šola.

mgermo ::

Oseba A plača osebi B, ki je izpit že opravil, da tega piše še enkrat v njegovem imenu. Torej osebi B ravno ne morejo dati negativne ocene, če je izpit že opravil...

marko21 ::

mgermo je izjavil:

Oseba A plača osebi B, ki je izpit že opravil, da tega piše še enkrat v njegovem imenu. Torej osebi B ravno ne morejo dati negativne ocene, če je izpit že opravil...

Kakšne so pa lahko sankcije osebe A ?

Mavrik ::

Kaj če bi ti napisal za kero organizacijo gre, ker so statuti različni? Nimamo kristalne krogle...
The truth is rarely pure and never simple.

marko21 ::

Fakulteta za elektrotehniko LJ

Saj tuki sem najdo pravilnik...9 člen: http://www.uni-lj.si/o_univerzi_v_ljubl...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marko21 ()

mr1two ::

Zdej pa še v avlo teci napisat, da iščeš nekoga, ki bi namesto tebe pisal ta in ta predmet, dodaj še telefonsko in vpisno...

Daj primi knjigo v roko pa se nauči, kar je treba! Verjamem, da bi včasih raje kakšno bližnico ubral, ampak kar je prav je pa prav.
Ekrat sem tudi sam dobu eno tako nespodobno ponudbo, da bi nekomu neki pisal... Yeah right. Study bitch!

btree ::

jaz sem podobno razmisljal ze dolgo casa nazaj, na fri. bal sem se anglescine, ce bi padel, ne bi imel dovolj tock za naprej. sem rekel frendu, ce gre pisat namesto mene, pa me je hitro prizemljil. sem se vzel v roke on v enem mesecu sem obvladal, da sem komot naredil in super feeling je bil na koncu. tako, da kar veselo na studij, saj ce ti zdaj ne rata imas na voljo se septemberske roke.

Ktj ::

Na FE pozabi na to.

LP

Boomerang ::

Ne zagovarjam nobeno stran, ker ima vsak svoj prav.
Včasih moraš kakšno stvar sam naredit. Tudi ko boš v službi, boš stvari moral sam naredit. Zakaj ne bi potem še izpita sam naredil? Po drugi strani pa je zadeva taka: Ko prideš na faks te čaka kup problematičnih predmetov s katerimi te iztrebijo (dobesedno odletiš) že po parih mesecih. Če pa predmet ni povezan s tvojo izobrazbo, zakaj bi potem čas zgubljal z učenjem, če lahko izpit piše sošolec.

Ko sem bil jaz na faksu smo seminarje reševali skupinsko. Sošolec je na spletni učilnici dobil nalogo, ampak za to je potreboval internet. In če je imel internet je lahko nalogo skopiral tudi na mail in nam jo poslal rešit. Drugič sem jaz pisal in so drugi meni reševali. In tako smo ponavljali, dokler je bila priložnost.

Zadeva je prišla še dlje: Imeli smo sošolca ki je bil pr enmu predmetu nula, pr drugmu je pa raztural u nulo. In kaj je naredil: plačal sošolcu zelo visoko ceno, pa je imel opravljen izpit - in kot je on sam rekel: raje plačam sošolcu kot pa fakulteti izpit. Po končanem faksu pa tako ali tako ne boš imel več kot le nekaj osnov.

Mesar ::

Lahko dobiš predmet negativno, lahko letiš s faksa, lahko gre proti tebi uradni postopek... lahko pa da nič od tega in biznis cveti :D
Your turn to burn!

Blinder ::

sej do septembra je še velik časa za se učit. namesto paga greš v knjižnico in je rešeno.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Metulj-1 ::

V življenju se je treba naučiti razlikovati med stvarmi katere so bistvene za tvoj napredek in med stvarmi katere za to nimajo bistvenega pomena. Za te druge stvari je pametno porabit čim manj časa in energije.

GoodSatanist ::

Ta je pa filozofska.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Meizu ::

Ampak realna.

Ramon dekers ::

niti ne. Če greš po težji poti, lažje hodiš po lahkih. Če pa se vedno izogbaš temu, potem vsaka pot postane težka.

Prejšna znanja prenašaš na naslednje problemi. Danes pa itak vsak samo razmišlja kako čimpreje opraviti s šolo, na koncu pa itak nič ni z njim.

Gandalfar ::

dovolj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hipotetično vprašanje

Oddelek: Šola
232710 (2011) Blop
»

Vpis ocene (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
18240259 (35648) gimnazija123

SŠ in popravni izpiti

Oddelek: Šola
2210610 (9252) Venum
»

Problem v šoli. Zaplet s profesorico. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
15917362 (3205) Sodck
»

kazenski test 13. junij, a ni da 2 tedna pred koncem... (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
779439 (8019) ERGY

Več podobnih tem