» »

IE frajm in asp - problem

IE frajm in asp - problem

Demo ::

Zadeva je zdaj ta imam forum ,ki je napisan v asp-ju.Ce odprem v (IE) pagu samo forum mi še vse lepo dela.Problem pa nastane pozneje ker imam forum na pagu ,kateri je v frajmu.V bistvu lahko vse gledas ...itd ,ko pa se logiras kot user ,pa te noce prepoznat (logirat).
Ampak največja finta pa je da v operi in netscap-u vse deluje tudi v frajmih in se normalno logiraš in dodajaš,spreminjaš.
NE DELA samo v MicrosoftInternetExpolrer-ju v frajmu.V čem je finta razen da Microsoft suxs????

kokoon ::

to kar si zdej napisal se najlepse oznaci kot 'kr neki'.

lepo se potrudi pa napisi kaj se dogaja.
[kokoon]

Demo ::

OK 1.imam page v katerem sta dva frajma ,v zgornjem glava-navigacija ,v spodnem pa texte,slike...
2.imam forum v asp-ju ,ampak je ta na drugem strežniku kot pa page ,zaradi asp podpore.
3.če ta forum in SAMO forum odprem v browserju - potem VSE deluje kot je treba.In to v vseh browserjih.
4.ampak ker imam jaz na pagu dva frajma in je v zgornjem link za forum ,kateri kliče ta forum v spodnji frajm.Se zadeva zakomplicira.V spodnjem frajmu mi normalno odpre forum .Ko pa se hočeš v forumu logirat-prijavit ,te ne prijavi kot userja foruma. Ampak si še dalje neprijavljen.To pa zajebava SAMO v internet explorerju.
5. če pa ta moj page gledaš v operi ali netscapu ,pa mi normalno v drugem frajmu odpre forum in se v njem logiraš-prijaviš in spreminjaš dodajaš teme..
6.ta server na katerem imam samo forum je free zato piči zraven reklame-kot popup.
Ko pa odpreš forum na mojem pagu v frajmu ,pa teh reklam ni.A je mogoče v tem finta ampak zakaj samo v Exporerju.

Upam da sem zdaj bil dovol jasen

kokoon ::

1. na kateremu serverju mas forum?
2. a lahko postas link na to zadevo
3. a ti loadas v spodnji frame tocno s takim naslovom kot sicer napises v address bar da ti dela ok?
4. mogoce ti provider foruma ne dovoli embedirat njihovega foruma v tvojo stran?

[kokoon]

Demo ::

link od foruma http://free.7host04.com/14245/philboard...
link od paga http://www2.arnes.si/~sopdspel/celset.h...
vse skup je še v izdelavi,vpiši se v forum pa sprobaj na obeh linkih,(na prvem moraš full zapirat reklame,pa včasih je malo bolj easy)
Loada mi z istim naslovom v frajm kot je zgoraj.

kokoon ::

hmm... meni dela vse tko kot je treba.

Demo ::

A si probal na obeh linkih se logirat in kaj dodajat in to v internet exporerju ,ker meni na win.2000 arnesov link v exporerju ne dela ,pa sem še probal na drugem računalniku na xp-jih v IE ,se tudi nisem mogel logirat?????8-O ,če še bo kdo drug sprobal naj prosim pove.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

the sims2: castaway stories

Oddelek: Igre
8818 (718) vbknez
»

Eno vprašanje glede slo-tech podobnim stranem?

Oddelek: Izdelava spletišč
211521 (1004) alesrosina
»

Pomoč pri programu

Oddelek: Programiranje
281036 (630) BorutXY
»

PHP: prebere vse "spremenljivke" in jih poslje naprej

Oddelek: Izdelava spletišč
6847 (743) matic
»

Dreamveawer tabele

Oddelek: Omrežja in internet
81030 (847) SubOrbit

Več podobnih tem