» »

Slike, album in JSP

Slike, album in JSP

Simko ::

Imam spetno aplikacijo, ki ima omogočeno uploadanje slik v direktorij. Zdaj bi pa rad prikazal te slike v obliki albuma. Najbolje bi bilo, da bi se kreirali thumbnaili.

Ko grem zdaj v direktorij kjer so slike, se mi prikaže le seznam s slikami, in kliknem lahko na posamezno sliko (ime.jpg npr) in slika se mi prikaže.

No, ampak jaz bi rad, da se mi v direktoriju ne prikaže seznam slik ampak thumbnaili. Le-ti še pa niso kreirani! Kako bi to najenostavneje nardil? Obstaja kakšen BEAN mogoče? Je ena sorodna tema glede albuma in PHPja, ampak to ni to! Jaz imam slike že UPLOADANE, rad bi le njihov prikaz v obliki albuma! Thumbnaili bi se naj kreirali avtomatsko, ko bi uporabnik preko spleta kliknil na link ali gumb - > moj album.

Upam, da razumete ;)

Aja, ni nujno da je JSP, bi bilo pa fino!

Simko ::

No, vam pošljem link do 'aplikacije' pa si boste lažje predstavljali!

Klik

Kreirajte si uporabnika, nato album, nato lahko ULdate slike, nato pa imate Moji albumi link...no in tam bi jaz rad thumbnaile ;)

lp

Dodatek: ah, bom raje tak nardil: kdor misli, da bo lahko pomagal in potrebuje link, mu ga pošljem na mejl, ker drugače bo preveč folka klikalo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Simko ()

HroSCeK ::

Tole mi je pa znano! Tut jst sm ze mel tako idejo pa mi ni ratal izvrsit ker mi nekje na poti ni uspel nardit thumbnailou. Mislm sploh se niso generiral ampk so kr slike v originalnem formatu ostale.
Slimko dej mi posl to skripto na mail

Rad bi stestirau pa se boma pol naprej zmenila.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

shrani.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6310430 (2185) njyngs
»

upload zip datotek (slike)

Oddelek: Izdelava spletišč
121136 (922) Veron
»

Izšel Windows Live Essentials 2011 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
8019236 (16047) Tilen
»

[Visual C#] "Format" shranjevanja?

Oddelek: Programiranje
10895 (680) c0dehunter
»

Obrazložitev ankete

Oddelek: Novice / Obvestila
472502 (2502) d-mon

Več podobnih tem