» »

kakšen ventilator za hlajenje navitega celerona 1.7 Ghz

kakšen ventilator za hlajenje navitega celerona 1.7 Ghz

c3R4R ::

Kakšen ventilator naj si kupim, da bom lepo hladil navitega celerona 1.7 ghz, na približno 2.3 Ghz?

Hvala za odgovore!:\

the_unborn ::

nobenga, 2.3 gre tudi s stck coolerjem, vsaj meni je sel

c3R4R ::

ampak vseeno mi povejte kateri ventilator bi bil ustrezen navijanju tudi preko 2.3 Ghz!
Namreč si bom omislu en hud vent, pa gremo prek 2.3 Ghz!:D

Hvala!

TribesMan ::

Hm jest sm enkrat navijal tak proc pa je šel z stock coolerejm brez problema na 2.3 brez povečevanja voltaže, kooler je bil pa še vedno čist hladen temp procesorja na on die diodi je bla 40°C pri full load tok da se mi zdi da ni nobene potrebe po menjavi, drgač pa lohka ubodeš kakšnga zalmana če hočeš tišino, itaq je pa stock že zadosti tih.
Če pa res ne odstopaš od menjave potem pa z kakšnim GlobalWinom al pa kej podobnega z Delta fanom ne moreš zgrešit.

Pol pa adijo ušesa!!

LP TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

c3R4R ::

TribesMan- kako maš lohk temp. procesorja 40 stopinj, ko pa jih ima moj proc. nenavit skoraj 48 stopinj!

še neki- a lohk kej skurm če grem čez 2.3 Ghz?>:D

TribesMan ::

Potem maš najbrž uno slabšo izvedbo coolerja. Ko sem kupoval celerona za soseda (ta se je dobr navijal) je imel zracn cooler ki je imel zelo debelo jedro, ki je zgledalo približno tako da je bilo na sredini še debelejše kot ob strani (recimo 10mm ob strani in 15mm v sredini). Drugi proc ki sem ga kupoval pa je bil za kolegico ta pa je imel zravn precej bl OEM cooler debelina jedra okol 8mm drgač po zunanjih merah sta bila enaka. Pa tud rezultati ki sem jih dosegel pri navijanju so bli slabši pa še bolj vroče mu je blo (2.2GHz @52°C)
Kupoval sem v razmaku enega tedna in pri isti firmi tako da je možno da majo novejše izvedbe bl za en k*** hladilnike zravn.

LP TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delovna temperatura procesorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
474660 (2802) kitara8
»

2500+ M: novi AXP 1700+? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
21410261 (5931) GUFY
»

abit nf7,Athlon 2500+,

Oddelek: Navijanje
281352 (795) Grimlord
»

Problem zaradi navijanja na Abit NF7-S

Oddelek: Navijanje
421639 (1131) WhiteWolf
»

Kar pošten overclock [>:D] (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
557366 (5095) BaRtMaN

Več podobnih tem