» »

Visa Electron

Visa Electron

««
7 / 7
»
»»

N0t0ri0us ::

ok hvala :D

sift ::

kako je glede vise in nakazovanja iz paypala na viso? se pokaže na bančnem izpisku? je kej povezano s trr-jem? dacarji pridejo do teh transakcij iz ppja na viso (ne mislim preko ppja) .. ?

amacar ::

Nehaj že mučkati pa prijavi vseskupaj. Da takole javno razglašaš utajo denarja moraš biti pa res "pameten", pa še vsak takoj ugotovi kdo si.

jero_no1 ::

A gre za nekaj stotakov, ki si jih zaslužil spotoma in te je strah, da te najdejo - mislm da te ne bodo, razen če boš mel res veliko srečo :)

Če pa gre za nekaj tisočakov, verjetno ilegalnih €€€, potem pa upoštevaj zgornji nasvet.

sift ::

jero_no1 je izjavil:

A gre za nekaj stotakov, ki si jih zaslužil spotoma in te je strah, da te najdejo - mislm da te ne bodo, razen če boš mel res veliko srečo :)

Če pa gre za nekaj tisočakov, verjetno ilegalnih €€€, potem pa upoštevaj zgornji nasvet.


ne ne kaki nekaj tisočakov... še manj pa ilegalnih.

sm prosil moderatorje da brišejo post pa nočejo. Sem že rešil, bom dal na firmo pač

seba-beba ::

seba-beba je izjavil:

Zdravo!

Pravkar sem prejel kartico VISA Debit od NKBM. Ko jo želim povezati s Paypalom pridem do težav.

1. Jo je potrebno dodati med "Bank account" ali "Credit cards"? Do sedaj sem imel VISO Electron od Abanke dodano med "Credit card".
2. Če jo dodam med "Credit card" mi izpiše "This card is not accepted. Please use a different card." Kaj je narobe?
3. Je možno vzrok temu, da še nisem dobil PIN kode po pošti?
4. Oz. kaj bi lahko bil vzrok?

Hvala

Edit: Bi moral imeti kaj denarja na njej?


Ker sem kar malo pozabil na Viso in Paypal bom šele danes probal povezati Viso in Paypal.
Denar (za aktivacijo) sem že nakazal na Viso, sedaj pa me zanima, ali je aktivacija Vise na Paypalu takojšnja? Namreč rabil bi opraviti nek nakup jutri (v nasprotnem, bom pač moral uporabiti bančno nakazilo)...
Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seba-beba ()

smacker ::

Aktivacija je takojšnja.

St235 ::

Ja, je takojšnja, edino za verifikacijsko kodo rabiš dostop do elektronske banke oziroma izpiska.

buttcrack ::

ali pa kličeš na banko in poveš kaj rabiš...

gregorinho ::

Kdo uporablja AbaSms? Rad bi si omislil Varnostni paket 1. Cena je 1,6 € / mesec. Je to to ali je še kakšen haklc?

http://www.abanka.si/poti-do-banke/elek...

NejcSSD ::

Pozdravljeni, odpravljam se v London, kjer bom imel večino sredstev na Abanka Visa Electron.
Zanima me, če lahko naletim na težavo pri plačevanju, če bo imel trgovec samo oznako Visa
in ne Visa Electron ?

Al se smatra kartica enakovredna vsem Visam?
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Znida ::

NejcSSD je izjavil:

Pozdravljeni, odpravljam se v London, kjer bom imel večino sredstev na Abanka Visa Electron.
Zanima me, če lahko naletim na težavo pri plačevanju, če bo imel trgovec samo oznako Visa
in ne Visa Electron ?

Al se smatra kartica enakovredna vsem Visam?

da, enakovredna.

hmm23 ::

Če naročiš preko ene spletne strani, plačaš z Viso in izdelka ne dobiš ali lahko preko Vise zahtevaš refund in kako?

BorutK-73 ::

Za katero stran se gre? Preko Vise ne gre, zato si naredi Paypal račun.

hmm23 ::

Ta stran: www.dx.com

Furbo ::

Saj ti pri DX sami vrnejo denar, če ne dobiš ali je kaj narobe.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

hmm23 ::

Pisal sem jim preko "Ticket" pa že 1 teden ni odgovora (waiting for staff)...

hmm23 ::

Furbo je izjavil:

Saj ti pri DX sami vrnejo denar, če ne dobiš ali je kaj narobe.


Kako pa pri njih reklamiraš? Pri Aliexpresu odpreš dispute, kaj pa pri DX?

cortez ::

Abanka - Sprememba pri potrjevanju brezstičnih plačil

26.9.2018

Obveščamo vas, da bo banka s 1. 10. 2018 povišala skupni znesek limita za brezstična plačila s kartico iz 15 EUR na 50 EUR. To pomeni, da boste uporabniki osebno številko (PIN) po novem potrebovali za potrjevanje brezstičnih plačil pod 15 EUR, kadar bo vsota predhodnih brezstičnih plačil brez vnosa osebne številke (PIN) dosegla skupni znesek 50 EUR (do zdaj je bila ta vsota omejena na 15 EUR) in pri vseh brezstičnih plačilih zneskov nad 15 EUR.

mynology ::

Zdravo,
Zanima me ali se še vedno da dobiti Viso Electron pri katerih izmed bank za osebno uporabo?
Potreboval bi jo za nakupovanje prek spleta.

BorutK-73 ::

BorutK-73 ::

greatdrakon ::

mynology je izjavil:

Zdravo,
Zanima me ali se še vedno da dobiti Viso Electron pri katerih izmed bank za osebno uporabo?
Potreboval bi jo za nakupovanje prek spleta.


V današnjih časih nima smisla več plačevat bankam za storitve, ki jih dobiš drugje zastonj, pa še boljše kvalitete.

Za nakup preko spleta so "moderni plačilni sistemi" N26, Revolut in tudi slovenski MBIlls itd. definitivno boljša in cenejša izbira.

LitralSM ::

Razen tega, da niso za vsakogar.
Viso Electron za fizično osebo ti ponudi vsaka banka.
Ta evro in pol na mesec je zanemarljiv strošek proti morebitnim problemom z N26 in nalaganjem denarja na MBills.

Lonsarg ::

Kakim morebitnim problemom? Namigujes da imajo nase banke manj problemov kot tuje?

Kvinta ::

Ve mogoče kdo zakaj v nekaterih primerih kjer je označeno plačilo z Visa kartico NE gre plačat z Visa Electron .... Meni v 99% gre plačat ponekod pa ne ampak to je full redko ,,,, včasih pa ni šlo nikjer lol
A.C.A.B

dottor ::

Čez kakšen mesec mi poteče Visa Electron (imam jo pri Intesi), kje so jo splača po novem nardit? Intesa non stop nabija neke stroške.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

beni ::

Katere stroške ?
Plačam tistih par evrov vsaka 4 leta ob menjavi kartice in to je to.
Pojma nimam ...

dottor ::

Na uadnje ko sem bil pri njih v poslovalnici so govorili o nekih % na transakcije in menjave valut.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

svetidej ::

Od 1. aprila naj bi morale vse banke prikazati vse provizije, ki so bile včasih skrite očem.

Bo po mojem zanima primerjava provizij pretvorb valut med Revolutum in slovenskim bankami.
https://denar.svetidej.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svetidej ()

Vetrpiha ::

svetidej je izjavil:

Od 1. aprila naj bi morale vse banke prikazati vse provizije, ki so bile včasih skrite očem.

Bo po mojem zanima primerjava provizij pretvorb valut med Revolutum in slovenskim bankami.

Lahko primerjaš na paypalu.
Hint: so naše banke načeloma ugodnejše.
««
7 / 7
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predplačniška visa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15037941 (16097) sbawe64
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261108507 (36428) Andro457
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106393 (33440) PINki
»

Odprtje PayPall accounta na firmo...

Oddelek: Loža
378647 (7975) c00L3r
»

Plačilne kartice

Oddelek: Loža
4310453 (6259) ...:TOMI:...

Več podobnih tem