» »

Amis kabelski internet

Amis kabelski internet

Djuro ::

Zdravo!

Premisljam, da bi v kratkem presedlal na AMIS kot ISP za kabelski internet (sedaj sem na omrezju Telemaha preko SIOLa).

Me zanima, ce ima kdo od vas kakrsnekoli dobre ali slabe izkusnje. Se posebej me zanimajo mnenja uporabnikov kabelskega interneta.

Pa hvala vnaprej!

LP, Djuro

TBit ::

Sem bil nekaj časa (3 mesece) na amisu, pa moram reč da nisem imel dosti problemov. Ja včasih so se mi pojavili ogromni pingi (iz normalnih 70 na 800 8-O ), to je pa tudi vse. Ampak to je bilo bol redko. Prenos je bil pa v glavnem 58-60kB/s.
Če imaš možnost dobiti ARNES, ti ga priporočam, saj je najboljši ISP za kabelski internet.

Zakaj pa Siol ni vredu ?

rap3r ::

To je res sam sm na arnesu in mam pinge tm nekje od 4ms do 6ms nikol več!Kar je supr!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Djuro ::

Sej Siol ni tko slab. Ampak moti me, da za 8000 SIT in še nekej drobiža dobim 384/128, medtem ko bi za slabih 8 jurjev pri Amisu dobil 768/128. Kar razlike, a ne?

rap3r ::

Mal premisl sam mam 128/64 pa plačujem 3100 na mesece pa poglej kake odzivne cajte mam večina ADSLjevcev ma višje!!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Soprano ::

Večina? Ne večina, vsi ADSLjevci imajo višje pinge od 4-6 ms :O

TBit ::

Do katerih serverjev pa maš 4-6 ms pinge ?

Soprano ::

Po moje do gatewaya :\

rap3r ::

Pingam se vedno na 193.2.1.66 in mam pinge tko kukr sm napisu od 4 do 6!!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Djuro ::

Summa summarum:

se pravi, da se splača?

LP!

rap3r ::

Mislm da se na amis nesplača raj pejt na arnes k maš lahk 512/128 za 5100SIT na mesec pa še tminige si vidu kakšne mam!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Djuro ::

Na arnes pa žal ne morem. Nisem študent (me počasi že emšo baše), pa tut ne poznam nobenga okol, da bi se kej probu švercat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč! ADSL vs CABL!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
515265 (4362) darkolord
»

kabelski internetnet VS. ADSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
876751 (5072) Soprano
»

Kabelski internet cenejši kot ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1049545 (7227) flipflop
»

kakšne so pipice v svet?

Oddelek: Omrežja in internet
262013 (1526) PaJo
»

Kaj pa mi na Telemachu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
707821 (6127) DeLonghi

Več podobnih tem