» »

Grafična

Grafična

DarioLo89 ::

Imam problem graficne kartice gainward GeForce GTX 460 1024MB GS-GLH ki sem jo kupil dobro leto nazaj, ventilator je začel obupno ropotat sumim na motor ventilatorja ter me sedaj zanima ali je mogoče ventilator menjati kje in kako? ali je možna menjava celotnega grafičnega hladilnika? Če mogoce kdo ve kaj narediti naj kdo pomaga prosim, potreboval bi tudi ime komponente ter iz kje bi lahko dobil... Nekaj sem gledal samo so stvari zelo malo objasnjene.

Hvala, Dario

Xserces ::

menjanje celotnega grafičnega hladilnika... lahko bi tut kej podmazu ampak to ni neki na dolgi rok

kaj pa garancija?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

DarioLo89 ::

Da klical sem na sestavi.si ter povprasal za VGA-HLADILNIK ARCTIC ACCELERO TWIN TURBO II kar je mozna menjava za mojo graficno.
garancija mi je potekla ce bi se zgodilo malo prej bi še šlo :), da bi pa kaj podmazal nebi vedel niti kako niti kje zato sem se odlocil
za menjavo celotnega hladilnika za termalno pasto bom uporabil akasa AK-455-5G upam da bo use kot mora biti...

opeter ::

A ta grafična je imela samo eno leto garancije?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

54j0 ::

Tak hladilnik je okoli 40€. Se res splača kupovati za kartico, ki je vredna 100€? Raje jo prodaj in kupi novo.

DarioLo89 ::

Da, grafična je imela samo 1 leto ker sem jo kupil pri nekem privatniku ki je prodajal nove komponente na svoje domačem domu celo popust mi je dal za 5%.
Takrat ko sem jo kupil ni bila vredna samo 100€...sedaj je okoli 150€ nimam namena prodajat te graficne kartice ker sem preveč
zadovoljen z njo mogoce pa bom se eno dodatno kupil isto ali pa drugačno.

freesty ::

Js sm to graficno kupu rableno z garancijo pred 1 letom za 85€. Dvomim, da je danes vredna 150:)

Drugace pa kar nabavi kuler, saj ga lahko kasneje na kateri drugi tudi ponucas.

Je pa res da se ti splaca prodat graficno za 100€. Pa potem doplacas 50€ pa za 150 kupis rabljeno 560ti ali kaj podobnega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nvidia GTX 570 vs GTX 580 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1359407 (6540) Sssaga
»

Nakupovanje pri FunTech (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
729520 (6120) boogie_xlr
»

Grafična tiha,hitra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
675745 (4127) svetetko
»

Garancija

Oddelek: Kaj kupiti
422912 (1379) darkolord

Več podobnih tem