» »

Grafična tiha,hitra?

Grafična tiha,hitra?

1
2
»

NavadniNimda ::

flekec je izjavil:

evo link- , če kdo kaj ve, drugače grafa dela, pa zdaj ne ropota, pač me zanima če je to normalno da je ležaj tak, NAVADNINIMDA, hočeš pogledat pri tebi kakšno je stanje, ker če maš isto potem je vreu vrjetno. lep pozdrav

Sem preveril pri svoji 5870 - ventilator je fixen in niti malo ne pleše. (Ventilator je na spodnji strani grafe, 5870 Vapor-x).

Meizu ::

majeric10- ja delovalo bo isto, vapor-x celo boljše, če boš navijal, zaradi, kot pravim, večjega OC potenciala. Če ne boš navijal, razlike med njima ni.

btw, pucanje kompa nima nobene veze pri tem, bilokeri GPU od teh dveh boš imel, boš moral pucat komp zaradi praha.

jizzer ::

Naletel sem na odnesi.si in sem našel 2 grafični kartici identični razen da ima ena drugačen izgled čisto za malo, kupon za dirt 2, ter manjši popust... CENA JE ENAKA... zakaj to?


Linka:
ista kot sem jo vedno do zdaj gledal

Neka drugačna+Kupon za Dirt 2

saj je vse OKey doesn't matter ampak zakaj sta 2 če sta isti zakaj sta 2 gor? Pa ni mi ravno vseeno bilokero kupim ker bogve mogoče je kera kaj boljša...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

Meizu ::

Tista spodnja na linku je najnovejša revizija z najnovejšim hladilnikom. Tista ki si jo prej gledal je malce starejša, je pa vseeno novejša revizija tiste referenčne (ki ima hladilnik skoraj isti kot od HD5xxx serije).

Grafo na spodnjem linku imam tudi jaz (odnesi.si varianta) in zadeva laufa solidno in hladno. Odlična zadevca. Sicer mi je bil izgled sprva odvraten, ampak sem se kmalu sprijaznil, še posebej, ko sem ugotovil, da zadeva boljše hladi kot referenčna izdaja.

jizzer ::

ta je verjetno pa še novejša (še malo bolj drugačna): http://www.comshop.si/Article.asp?artic...

Ka pa je ta Dirt kupon?A igrco dobim zastonj?

st0jko ::

Ja. Serijsko dobiš, potem pa lahko legalno potegneš iz neta(njihove strani).
keks?

flekec ::

NavadniMinda hvala da si prevero, zdaj vsaj vem da ni vreu, ker ko sem jo dobil, se ne spomnim da bi se to dogajalo,bo šla na garancijo, lep pozdrav vsem

Meizu ::

jizzer je izjavil:

ta je verjetno pa še novejša (še malo bolj drugačna): http://www.comshop.si/Article.asp?artic...


Ne. Tale je torej referenčna, prvotna izdaja.

bosslipxx ::

dzinks63 ::

64 bitno vodilo je za poganjanje najnovejših iger premalo, razen če si zadovoljen z low nastavitvami na malih resolucijah. 128 je priporočena zadeva, za "tapravo" igranje pa seveda 256+ bitne. Vse to seveda velja za zadnje generacije grafičnih kartic, ker starejše 256 bit so slabše od novih 128 bit. Nabavi si vsaj HD5670, na HD5450 pa pozabi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

bosslipxx ::

dzinks63, hvala za odgovor in pomoč.
slo-fishing.si

jizzer ::

Ravnokar sem ugotovil da ta grafična sploh ne gre v mojo matično....OMFG-.- najrajši bi se ubil :S

Rabil bi priključek PCI 2.0 x16 imam pa PCI 16x....
Huh...Baje da gre noter in je ta 2.0 samo neka m,arketinška fora? AMPAK! nebo delala v polni hitrosti je tak?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

st0jko ::

Eh.. Cist normalno bo delala...
keks?

jizzer ::

Če je ta podpora za MULTI MONITORJE (ko lahko 3 monitore priklučiš) lahko tudi samo 2? in tudi ne ista modela?

jizzer ::

Premislil sem si in sem se odločil da bom vzel 5850 ampak me zanima kateri napajlnik naj kupim, saj sem pogledal in rabim 2x 6pinsko vodilo moj ima samo enega poleg tega je pa še prešibek?

HVALA!

edit: Kaj mislite o tem? http://www.agt.si/racunalniska-oprema/n...

500W + 2x 6 Pinski PCI Express

samo ta verjetno ne gre v SATA2 disk ne? al je to isto?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

snela ::

Kam ne gre :D

6x SATA pise ne specsih, ce te skrbi napajanje za SATA naprava...

MOLEX = IDE = PATA.
LP

jizzer ::

Sem glihkar pred klikom "Na Nakup" ampak me je vseeno strah da bi blo kaj narobe.
Povejte mi če gre ta grafična pa napajalnik v matično:Asus P5KPL-AM SE...

Hvala...Bi sam pogledal in po mojem mnenju gre...ampak ne spoznam se na to kakor vi zato prosim za pomoČ :)

svetetko ::

Je kompatibilno. Je pa ta matična plošča zelo boga, vendar bi vse skupaj moralo delovati. Če boš pa želel procesor kaj naviti (kat bi bilo priporočljivo za hd5850), pa lahko enkrat nabaviš kakšno rabljeno P5Q ali kaj podobnega (chipset P45 uglavnem).
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

5850 ali 460 ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10212834 (10805) 69charger
»

ATI Radeon HD 5850 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Strojna oprema
34523121 (10834) Xserces
»

Katera grafična za gamerja??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8716719 (14826) Meizu
»

Nov računalnik (500€-600€) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12713236 (10979) levan
»

ATI HD 5770 1GB

Oddelek: Kaj kupiti
414850 (2374) g. Oden

Več podobnih tem