» »

Predelave produktov

Predelave produktov

mojo31 ::

Pozdravljeni,

ali mogoce kdo ve, kako je z zakoni pri predelavi produktov? Recimo, AMG predeluje Mercedeze. Ali lahko AMG kupi Mercedeza za 100 000€, ga predela in prodaja z njihovo prdelavo za 150 000€?

Konkretno me zanima za zvočnike. Imam ene ideje, kako bi se predelalo neke znane zvocnike. Ali jih lahko predelam in jih prodajam kot X modified by me? Tega sem videl zelo veliko po internetu, samo nikjer ne najdem ali se to sme s pravnega pogleda..

Kako je pa s produkti katere ljudje kupijo v Kitajski in prodajajo pod svojo blagovno znamko? Ali so to OEM produkti?

Hvala za pomoc.

VelikiTun ::

Samo mimogrede. AMG je podružnica Mercedesa.

mojo31 ::

To pa nisem vedel.. Ka pa recimo drugi, ki predelujejo?

Boobiz ::

Lahko bi.

Ampak gotovo potrebuješ odobritev originalnega prodajalca, kup pogodb z njim, pa še procente ti zihr jemljejo.
I'm drunk, what's your excuse?

mihec87 ::

Če kupiš iz kitajske ter prodajaš pod svojim imenom nisi izdelka nič spremenil oz ponavadi se naroča iz tovarne kjer naštemplajo tvoj logo gor...V tvojem primeru bi pri proizvajalcu naročal zvočnike z to modifikacijo...

Sedaj ne vem kakšna je ta predelava si razmislil kako boš zagotavljal garancijo?

mojo31 ::

Verjetno bo najbolje, da se obrnem direktno na prodajalca, ja. Izgleda, da je prevec pravnih stvari vmes, da bi jih lahko resili na forumu. Sem mislil, da je bolj enostavno..

Vprasanje za preprodajo iz Kitajske me je samo na splosno zanimalo.. ni povezano s prvim...

Mislim, da mi je kar jasno sedaj..

Hvala vsem za odgovore.

urosh ::

@VelikiTun: sedaj je, ja. Na začetku pa ni bila... Kot recimo Abarth in mnogi drugi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenske spletne trgovine prodajajo kitajsko robo (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5010452 (4638) MrPhoneClick
»

Alibaba in uvoz

Oddelek: Loža
287102 (2728) Basika8
»

Nalepka, ki pomnoži vrednost izdelka s celoštevilskim faktorjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6720659 (14611) matijadmin
»

Predelava avtomobila

Oddelek: Na cesti
359934 (5173) Vikking
»

Težavni 27-palčni iMaci

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
3411282 (9791) Zheegec

Več podobnih tem