» »

Ebay oz. prodajalec ne pošilja v slo - posredniki?

Ebay oz. prodajalec ne pošilja v slo - posredniki?

Venum ::

Rad bi naročil neki iz ebaya, ampak mi je izpisalo da ne pošiljajo v slovenijo. Zanima me če obstaja kakšna stran oz. posredništvo da bi oni kao naročili na svoj naslov nekam pol bi pa spravli do tebe? Sem že iskal, ampak nisem našel. Baje pa je slovenska stran, ki je ukvarja s takimi rečmi. Kolko je to zanesljivo oz. nategunstvo-proof?

lp

knesz ::

Če misliš izanglije ti lahko povem iz prve roke, da so resni in zanesljivi. V bistvu ta odgovor pišem preko tablice, ki sem jo dobavil preko njih :)
Se pa splača kontaktirati prodajalca, ker včasih ti vseeno pošljejo v slo (na račun malo višje poštnine).
Razlog da ne pošiljajo? Obstajajo aktivne teme o ebayu na ST in vse ti bo jasno :)

RejZoR ::

En vem da je enkrat tle na forumu objavil eno posredniško firmo, ki je samo posrednik med tabo in trgovino. Ampak ne vem če je bilo tud za eBay in se ne morem spomnit kako se je ta firma imenovala niti kje točno je bilo objavljeno. Možno da v "Pomoč in nasveti" delu ali pa tle v "Loži".
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

knesz ::

RejZoR je izjavil:

En vem da je enkrat tle na forumu objavil eno posredniško firmo, ki je samo posrednik med tabo in trgovino. Ampak ne vem če je bilo tud za eBay in se ne morem spomnit kako se je ta firma imenovala niti kje točno je bilo objavljeno. Možno da v "Pomoč in nasveti" delu ali pa tle v "Loži".

Sem napisal v prejšnjem postu, Izanglije.com:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anker v Evropi

Oddelek: Kaj kupiti
61208 (819) hanek

Kupovanje prek eBaya (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
567100674 (45221) Tilen
»

Izkusnje z eBay/Paypal ?!

Oddelek: Kaj kupiti
175481 (4947) Vuli
»

Nov telefon, folija na ekranu, kaj to je?

Oddelek: Mobilne tehnologije
91862 (1230) buneech
»

Kera firma ponuja plačevanje s kreditno prek njih?

Oddelek: Izdelava spletišč
61395 (1303) gregy

Več podobnih tem