» »

a bi bli z neplodno punco

a bi bli z neplodno punco

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3

gendale ::

Moj frend je bil več let z eno punco, ki je ugotovila, da ne bo mogla imeti otrok, pa mu je rekla, da je bolje, če se razideta, ker noče, da bo vse življenje moral biti brez svojega otroka, sploh, ker si ga tako želi. On ji je rekel, da mu ni pomembno, da obstaja umetna oploditev, da lahko posvojita, blabla... Vendar ga ne posluša, ker pravi, da bi imela preveč slabo vest, če bi ostala z njim.
Kaj pravite na to?
Jaz nekako razumem enega in drugega.
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

guest #44 ::

Takoj!

Itak če bi mel družino bi posvojil. Ne dajem dosti na blood relationships.

Ziga Dolhar ::

Okej - tole je gendalejeva troll tema.

Ampak, postavlja zanimivo sociološko in antropološko vprašanje. Temo bom pustil pri življenju.
https://dolhar.si/

Lonsarg ::

Poznam kolegico, ki pa ima lahko, ampak noče imeti otroke, tip z katerim je bila 8 let pa hoče.

Zdaj nista več skupaj, čeprav otrok res ni bil edini razlog za konec zveze, je pa bil eden izmed.

Looooooka ::

Naklada.She's full of it.

Arto ::

Lahko da ženska samo išče pozornost in se dela žrtev (ne, ne, saj je v redu, ti kar pojdi, nočem te omejevati), lahko pa da noče več biti z njim in ji je to super izgovor.

Boobiz ::

Takoj. Ampak sem pa zaenkrat v stanju, ko si ne predstavljam met otroka. Če pa slučajno kdaj spremenim mnenje pa posvojitve sploh niso slaba ideja.

Bottom line, sm še premlad da bi o tem razmišljal oz. se to mnenje spremeni z leti ko se ti prioritete spremenijo.
I'm drunk, what's your excuse?

shadeX ::

Po pravici povedano težko rečem. Recimo, da bi vedel to že vnaprej se pravi preden bi začel hoditi s punco, najverjetneje da bi bil odgovor - ne.

Sedaj pa imam punco že 5 let in če bi sedaj rekla da je neplodna bi najverjetneje ostal z njo. Sva oba kot eno in se imava zelo rada =)

mojsterleo ::

Ne.

PromeuZ ::

Sem že hotel predlagati možnost "nadomestnega materinstva", vendar naj bi bilo le-to v Sloveniji v sivi coni oz. celo zakonsko prepovedano. Glede na scenarij bi bila to win-win situacija. Fant dobi krvno potomstvo, punca ostane srečna ker ima partner tako želeni naraščaj.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

kr1ženska ::

Biti z neplodnim tipom... Če imaš človeka zelo rad, gotovo prideš do zaključka, da on ni za to nič kriv. Skupaj začneta razmišljat o drugih možnostih. Mora biti pa to vsekakor zelo boleče za oba.

Lion29 ::

tudi jaz zelo tezko recem... odvisno od zveze.... ce bi pa prej vedel, da je neplodna, pa def. nebi sel v zvezo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

mojsterleo ::

Mogoče se bo komu zdelo nesramno, ampak naj se z neplodnimi ženskami ukvarjajo tisti, ki se jim da. Jaz hočem samo normalno življenje, brez dodatnih težav.

Arto ::

Mogoče bi bil bolj pameten naslov teme "Bi bili z neplodnim partnerjem", da ne bo kdo misli, da moški ne morejo bit neplodni.

Lion29 ::

zakaj bi to kdo mislil?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

kr1ženska ::

mojsterleo je izjavil:

Mogoče se bo komu zdelo nesramno, ampak naj se z neplodnimi ženskami ukvarjajo tisti, ki se jim da. Jaz hočem samo normalno življenje, brez dodatnih težav.

Kaj pa če bi izvedel da si ti neploden? Naj se s tabo ubadajo tiste ženske, ki se jim da in jih "normalno" življenje ne zanima.

klemenSLO ::

To bi bla zajebana situacija. Zagotovo prelomna. Ne upam si predpostavljati da bi se mi to zgodilo.
Če partner to sprejema v osnovi ne bi smelo biti problemov. Vnedar lahko morda podzavestno privede do drugačnega obnašanja ... da si manj vreden.. nesposoben...
Travmatično.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

kr1ženska ::

Vsako stvar moraš vzeti tudi malo za rezervo. Moji mami so rekli da ne bo mogla imeti otrok, pa nisem njena edina hčerka. Kaj če pustiš žensko, ki jo imaš nadvse rad za to, ker "ne more imeti otrok" pa potem izveš, da je v objemu drugega noseča?

Arto ::

Lion29 je izjavil:

zakaj bi to kdo mislil?

Nisem mislil čisto dobesedno, bolj sem ciljal na poste, ki pravijo da so neplodne ženske za odmet.

Blinder ::

če je neplodna tok boljš, lahko sexaš brez zaščite.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Lion29 ::

Arto je izjavil:

Lion29 je izjavil:

zakaj bi to kdo mislil?

Nisem mislil čisto dobesedno, bolj sem ciljal na poste, ki pravijo da so neplodne ženske za odmet.



nihce tega ne trdi...je ogromno folka, ki ne zeli imeti otrok, sploh....

meni osebno, pa je imeti mojega naslednika zlo pomembno... ampak kot receno, ce bi bil v daljsi zvezi in bi partnerico dejansko ljubil.... potem sploh ni dileme... ce pa bi se sele spoznala, pa po vsej verjetnosti nebi nadaljeval... to ne pomeni, da je zenska za odmet....

tako kot nekateri imajo radi mocnejse, ali nekadilke, ali blont... se ne pomeni, da so ostale za odmet
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

mojsterleo ::

kr1ženska je izjavil:

mojsterleo je izjavil:

Mogoče se bo komu zdelo nesramno, ampak naj se z neplodnimi ženskami ukvarjajo tisti, ki se jim da. Jaz hočem samo normalno življenje, brez dodatnih težav.

Kaj pa če bi izvedel da si ti neploden? Naj se s tabo ubadajo tiste ženske, ki se jim da in jih "normalno" življenje ne zanima.
V bistvu imaš prav. Gre za to, kakšen tip si pač. Jaz se z neplodno žensko ne bi mogel iti nekega partnerstva. Če bi pa bilo obratno, je pa odvisno od ženske.

panteist ::

Še mojih pet minut... Vsekakor, tudi v zvezo bi vseeno šel, če bi prej vedel. Na prvem mestu si ti sam in tvoj partnerski odnos, otroci so kjut, luštni, super, ampak ne bi jim dal prednosti pred partnerko. Aja, da še povdarim, potomce si želim. Je pa res, da sem dosti izbirčen že glede partnerk in ko bom enkrat našel pravo....no matter what!

blackbfm ::

Mene ne bi motlo. Če hočeš otroka ga pač posvojiš al pa kej. Saj psa tudi, pa ga zato nimaš nič manj rad:D

ShowDown ::

Dream come true

guest #44 ::

Super ne, imam še en problem manj in eno možnost več.

DeFacto21 ::

blackbfm je izjavil:

Mene ne bi motlo. Če hočeš otroka ga pač posvojiš al pa kej. Saj psa tudi, pa ga zato nimaš nič manj rad:D

Psa primerjaš z otrokom? wata fak 8-O

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: def0r ()

RockyS ::

DeFacto in zakaj si to zdaj vzel kot dobesedno primerjavo? Povedal, je da psa ti ni rodila tvoja partnerka, niti ga nisi ti naštancal ampak ga imaš vseeno rad, vseeno plačuješ drage veterinarje in prehrano.

Včasih je treba tud kaj med vrsticami razbrat.

SteffanM ::

direkten odgovor na vprašanje: da takoj in bi jo še celo imel bolj rad kot normalno žensko. Osebno si otrok ne želim, nikoli nisem in nikoli ne bom. "Stefan, noseča sem" so besede, ki jih nikoli nočem slišati z njenih ust in če se to slučajno zgodi bi dobil isti občutek kot pri obvestilu, da mi je zgorela hiša in z njo vred cela družina. Poleg tega tudi nimaš nobenih stroškov za kontracepcijo, ki so visoki sploh če partnerka noče tabletk.

Poldi112 ::

>Stefan, noseča sem" so besede, ki jih nikoli nočem slišati z njenih ust

Glede na to da si Stipe je to kar normalno... :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

RockyS ::

Stroški kontracepcije so nižji od čikov,pira in kave ;)

guest #44 ::

Mene najbolj omejuje družba v tej seljački Sloveniji, ker takoj ko narediš kej nestandardnega te že vsi zaničujejo, šinfajo... No vsaj v tem kmetavzarskem okolju, ki trenutno živim.

Si predstavljate kaj bi blo če bi otroka druge "rase" posvojil? Hell že sama posvojitev bi bila pizdarija, kaj šele črnca.

Dobro priznam, da se stvari počasi spreminjajo na bolje (zaradi neta pa izumiranja starih generacij) ampak vsen.

#000000 ::

To o neplodnosti je bolj tko tko, kolega je bil poročen z babo ki naj bi bila neplodna, po ene 6-7 letih je prišla dam in povedala da je noseča z nekim par let mlajšim sosedom, seveda je kolega znorel in sta se razšla. A glej ga zlomka, čez leto je tud kolega uspešno naklepal otroka. Zdej ne vem kako je možno ampak je, ona naj bi bila jalova a je rodila, pol smo rekl, ejga on ma meglo u jajch, a tud on je uspešno postal fotr.

Tko da ni bit čist za zihr o neplodnosti, zgleda more bit sam taprava tarča in taprav patron :D

Wrop ::

Da ni temu kolegu tudi kdo drug tega druzga froca naredu :D

RejZoR ::

DeFacto21 je izjavil:

blackbfm je izjavil:

Mene ne bi motlo. Če hočeš otroka ga pač posvojiš al pa kej. Saj psa tudi, pa ga zato nimaš nič manj rad:D

Psa primerjaš z otrokom? wata fak 8-O


Mogoče sicer ne čist diretkno, ampak kdor ima psa in ga ima res rad je zanj kot še en član družine.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Looooooka ::

Da si ni tko kot tale zgori to zmislila, ker nima "jajcnikov", da bi tipu povedala, da noce bit z njim.

#000000 ::

Ne sej ta si ni zmislila, to da je jalova smo samo mi med sabo govorli, pač tko se reče, kej je blo pa nimam pojma, vem pa da sta si oba želela otroka, samo nekako jima ga tolk časa ni uspelo narest, pol so pa zgleda sosedje požrtvovalno priskočili na pomoč :)

SteffanM ::

Čisto možno, da si je gendalova znanka zmislila. Poznam primer, ko je ona jemala day after tabletke samo zaradi tega, ker ji mož ni mogel nuditi finančne varnosti kot je vsakodnevni šoping v butikih in na splošno življenje v stilu Sex and the city.

Poldi112: Nažalost je Stipe samo slovanska verzija mojega imena :)

RockyS: če imaš fešto vsak dan dva do tri krat se kar nabere.

Yugos ::

guest #44 je izjavil:

Mene najbolj omejuje družba v tej seljački Sloveniji, ker takoj ko narediš kej nestandardnega te že vsi zaničujejo, šinfajo... No vsaj v tem kmetavzarskem okolju, ki trenutno živim.

Si predstavljate kaj bi blo če bi otroka druge "rase" posvojil? Hell že sama posvojitev bi bila pizdarija, kaj šele črnca.

Dobro priznam, da se stvari počasi spreminjajo na bolje (zaradi neta pa izumiranja starih generacij) ampak vsen.


Zakaj bi črnca posvojil?

Kaj nimamo po evropskih državah dovolj svojih zapuščenih otrok?
Zakaj morajo ljudje oponašat ameriške zvezdnike?
Oni čutijo krivdo zaradi stoletij mučenja manjšin, tebi ni treba tega početi!

k4vz0024 ::

Predlaga na ji in vitro (umetno) oploditev.

Drugo vpr. pa je zakaj nekatere nočejo otrok.

Invictus ::

kr1ženska je izjavil:

Vsako stvar moraš vzeti tudi malo za rezervo. Moji mami so rekli da ne bo mogla imeti otrok, pa nisem njena edina hčerka. Kaj če pustiš žensko, ki jo imaš nadvse rad za to, ker "ne more imeti otrok" pa potem izveš, da je v objemu drugega noseča?


Pomeni da je on streljal s slepimi naboji ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

iceman3 ::

Moja sanjska zenska, upam da dobim tako ki noce otrok,enako kot jaz:)
The knowledge is the only true power!

krneki0001 ::

Življenje vedno najde pot!
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

guest #44 ::

Yugos je izjavil:

guest #44 je izjavil:

Mene najbolj omejuje družba v tej seljački Sloveniji, ker takoj ko narediš kej nestandardnega te že vsi zaničujejo, šinfajo... No vsaj v tem kmetavzarskem okolju, ki trenutno živim.

Si predstavljate kaj bi blo če bi otroka druge "rase" posvojil? Hell že sama posvojitev bi bila pizdarija, kaj šele črnca.

Dobro priznam, da se stvari počasi spreminjajo na bolje (zaradi neta pa izumiranja starih generacij) ampak vsen.


Zakaj bi črnca posvojil?

Kaj nimamo po evropskih državah dovolj svojih zapuščenih otrok?
Zakaj morajo ljudje oponašat ameriške zvezdnike?
Oni čutijo krivdo zaradi stoletij mučenja manjšin, tebi ni treba tega početi!


For argument's sake.

Super Sonic ::

Če imaš človeka zelo rad, gotovo prideš do zaključka, da on ni za to nič kriv. Skupaj začneta razmišljat o drugih možnostih. Mora biti pa to vsekakor zelo boleče za oba.


Precej je odvisno od osebne postavitve v življenju in od širšega dojemanja življenja kot samega. Mlajši precej radi pišejo nebuloze v stilu "Moja sanjska zenska, upam da dobim tako ki noce otrok,enako kot jaz:)", starejši ljudje praviloma ravno obratno... Prepričan pa sem, da bi taka zveza zagotovo imela večjo preiskušnjo v dobi, ko na vrata trka biološka ura. Jasno je, da nekdo ni zato nič kriv, da je neploden, ni pa jasno kako bo tisti, ki je ploden, ob njem odreagiral, ko pritisne čas, da se odločimo. Možnosti je sicer kar nekaj (posvojitev se zdi prva žoga, sam bi bil takoj zato), pa vendar, nekaj kar je sestavljeno iz tebe... neprecenljivo.

Osebno bi zagotovo hotel odrešiti kakšnega otroka iz okolja v katerem je jasno, da bi trpel. V nasprotnem primeru je odgovor jasen, v življenju osebe, ki je neplodna in ne želi posvojitve otrok(a), jaz nimam kaj iskat.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

mikic007 ::

Neke cudne ideje imate o posvojitvi. Tudi ce mislite, da je to podobno kot pri psih, vam bodo pristojni hitro predocili realnost. Predvsem posvojitev ni preprosta zadeva, niti ne hitra in verjetno bo kar prav tako. V Sloveniji je veliko vec povprasevanja po posvojitvah, kot je "na voljo" otrok zanje.

Tako da, hitro v vrsto, se vedno pa je dobro vlagat tudi lasten trud, ce ne druga za dvig optimizma ;-). Pustiti partnerja? Odvisno, ampak samo zaradi tega pa ne vem, ce je prav. V dobrem in slabem, tudi ce ne porocena ...

MaterVola ::

Koliko tipov v tej debati pa sploh ve, da so plodni? :)

korenje3 ::

MaterVola je izjavil:

Koliko tipov v tej debati pa sploh ve, da so plodni? :)


jaz dam seme, ženska da plod... tako kot drevo ne?

jype ::

MaterVola> Koliko tipov v tej debati pa sploh ve, da so plodni? :)

Jaz sem zdaj že kar prepričan v bogato plodnost sebe in dekleta, če bi bil katerikoli od naju neploden bi pa zdaj imela nekaj več denarja in nekaj manj kompliciranja s kontracepcijo.

Aston_11 ::

Na koncu se pride do vprašanja Smisel življenja je? Če nimaš otrok, niumaš nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kitajci napravili miši s starši istega spola

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
228000 (6051) jype

Zanikanje ocetovstva - pogodba (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
43269940 (62072) koyotee

Več podobnih tem