» »

a bi bli z neplodno punco

a bi bli z neplodno punco

Temo vidijo: vsi
1 2
3
»

Super Sonic ::

Kaj bi pa vi storili, če bi ženska zanosila, in bi v času njene nosečnosti izvedeli, da otrok ne bo normalen? Bo prizadet ali bo invalid. Ali bi ženski predlagali splav?


Jaz bi bil takoj za splav. Povsem jasno je, da mi moje življenje ne omogoča tako lagodnega življenja, da bi se odpovedal službi in posledično pritekanju denarja, ki mi omogoča človeku dostojno življenje. Let's face it - prizadet ali kako drugače omejen otrok zahteva skrb celotno njegovo življenje. To pa pomeni v družbi, ki je tako razvita kot je, preveliko breme za normalno življenje. Je razlika, če si bogat in imaš 24/7/365 na razpolago, pa še tedaj bi se vprašal ali bi predvsem otrok bil sposoben življenje dojeti. Namreč vemo, da se poškodbe otrok razlikujejo, ampak načeloma je moj odgovor jasen - ne morem tvegati v tem položaju v katerem se trenutno nahajam s takšnih rizikom, ki ga družba ponuja, ko imaš prizadetega otroka.

Če bi predlagali splav, kaj bi storili, če ona ne bi bila za to?

Otrok je 50:50 "last". Nihče ne more sam odločiti - ali ga bo obdržal ali ne. In nekdo mora popustiti in dodat ta 1% v glas, jaz bi popustil, v kolikor bi imela sopotnica kakšno pametno razlago, kako bo živela nadaljnih x let.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

s51as ::

Ne vem če je to res... načeloma se ti lahko postaviš na trepalnice pa če tvoje reče da ga ne da vn iz trebuha bo tam ostal. Menda ne misliš da jo bodo prisilno operirali.
It's just me myself and I

Super Sonic ::

Ja, če so ženske prepričane, da zato, ker so one tiste, ki otroka nosijo, večinske lastnice otroka, je to pač njihov problem (bi bil lahko zelo nesramen na to temo, pa rajši ne bom).

Brez nas ni nič, pa če se na trepalnice postavijo, izkoriščati to, potem ko smo mi svoje že opravili, pa kaže na sorto ljudi, ki jo izrazito ne maram. In za takšne ljudi si zelo rad vzamem veliko časa, sploh za dotično situacijo.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

s51as ::

Od koga je piksna, od avtomata al od tistga ki vrže kovanc vanj? :D
It's just me myself and I

Super Sonic ::

Napačna primerjava ;). Otrok ni piksna in ženska ni avtomat.

Na splošno ljudje radi delamo primerjave, ampak resnici na ljubo le redko slišim kakšno takšno, ki opiše stanje bolje od občutka, ki ga imam o situaciji.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

BlueKnight ::

kr1ženska je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Na koncu se pride do vprašanja Smisel življenja je? Če nimaš otrok, niumaš nič.

Tale tema mi je dala misliti in prišla sem do istega zaključka. Narava je poskrbela za vse in mislim, da človek doseže višek svoje sreče, ko poskrbi za potomstvo. To je njegov namen.


Če je smisel tvojega življenja enak smislu življenja vsega "živega" od virusa naprej je to nadvse žalostno. Pa viruse se večinoma ne šteje za živa bitja...
Assumption is the mother of all fuckups!
"Under Siege 2:Dark Territory"

Mavrik ::

s51as je izjavil:

Od koga je piksna, od avtomata al od tistga ki vrže kovanc vanj? :D


Ni... samo glede na to da tako družba, kot zakonodaja od očeta zahtevata, da otroka vzdržuje (v najslabšem primeru "samo" s plačilom mesečne preživnine), je gledati na otroka kot nekaj, o čemer odloča samo ženska nekoliko neprimerno.
The truth is rarely pure and never simple.

s51as ::

Se strinjam.
Pravim samo da nekako naravne danosti so take, da se menita lahko oba, ženska pa če hoče lahko naredi po svoje. Razen če nekako dosežeš neko sodno odločbo po kateri bi morali žensko hospitalizirat in ali ji naredit splav ali pa jo nekako prisilit da donosi otroka, ker je taka želja partnerja. Nekako si tega scenarija ne predstavljam.
It's just me myself and I

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s51as ()

btree ::

Jaz sme proti splavu, sem opazoval razvoj svojega otroka v maternici in nekako sočustvujem, ne bi ga mogel ubiti, če bi izvedel, da bo prizadet. Sicer pa ni res, da le invalidni in umsko prizadeti otroci povzročajo tegobe v družini, dovolj je, da se malo rumeni tisk prebere.

Super Sonic ::

Sicer pa ni res, da le invalidni in umsko prizadeti otroci povzročajo tegobe v družini, dovolj je, da se malo rumeni tisk prebere.

Načeloma je bilo govora o tem, da so lahko otroci nepokretni. To pomeni poseben avtomobil, posebno bivanje in nekoga, ki bo ves čas zraven. Ali pa ne, odvisno za kakšno okvaro gre. In to je precej retorično, ker ti načeloma kot starš ne veš kako hudo bo z otrokom, ko pride ven. Torej se moraš pripraviti na najhujše, kar je pa kar hudo če pogledaš, da moraš imeti 24/7 varstvo, da so stroški tega vzdrževanja, servisiranja - visoki, ipd.

Glavno pri vsej stvari pa je, koliko se potem tej otroci sploh zavedajo sebe in okolice. Zapravljat svoje življenje zato, da boš servis otroku-človeku, ki nikoli ne bo mogel sam na wc, da ne bo občutil nobene druge ljubezni kot le starševske, predvsem pa, življenja sploh ne bi začutil, kaj šele ga živel, je nesmiselno. Vsaj zame.

In konec koncev, kaj bo ko se ti postaraš? "Prime" leta minejo, lahko se zgodi nesreča, lahko je pač karkoli, kaj je, če te ta otrok preživi. Kdo bo vlagal toliko energije in časa vanj kot si to počel ti? Če imaš denar - verjetno res ni problema. Jaz ga nimam.

Predvsem sem pa prepričan, da bo tak otrok umrl v žalosti in bolečini. Nekaj kar bo za razliko od ljubezni in veselja, poznal zelo dobro.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kitajci napravili miši s starši istega spola

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
228178 (6229) jype

Zanikanje ocetovstva - pogodba (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
43270938 (63070) koyotee

Več podobnih tem