» »

Vdor v Gmail

Vdor v Gmail

luka7 ::

Naj mi prosim nekdo pomaga priti nazaj do svojega gmail računa saj mi je nekdo vdrl notri in spremenil geslo.
Torej imam uporabniško ime toda staro geslo ne prime več. Varnostnega vprašanja seveda ne vem..

Torej potrebujem nekoga s skoraj hekerskim znanjem in če mi znaš pomagat se mi prosim javi, plačam za uslugo!

LP

popster ::

probaj si poslat geslo na alternative email? tam pod "forgot your password"

luka7 ::

Na žalost pri delanju računa nism bil pazljiv na te zadeve kot so cifre ali alternativni emajli ali varnostna vprašanja in zdej sm tle.. Nimam možnosti razen, če kdo zna priti notr kako drugače..

DragonHeart ::

Pri tvojem problemu je možna izključno uporaba brute-force napada na tvoj stari mail (za katerega niti nimaš dokaza da je res tvoj, tako da bi heker mogoče zaradi tvoje želje vdiral v tuj mail).

Če je novo geslo lahko uganljivo, bo mail s pomočjo brute-forca tvoj v nekem n času, drugače pa v nekaj sto letih.

Tu imaš seznam koliko časa v najslabšem primeru, če gre nekdo na silo vdirat v mail:
http://www.lockdown.co.uk/?pg=combi

Ampak kot sem rekel, nimaš niti dokaza da je ta mail res tvoj tako da nihče zaradi tvoje želje ne bo šel vdirat.

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

connel ::

Oče je enkrat pozabil geslo za gmail, drugi email sva takrat vpisala, ampak je vmes prenehal z delovanjem (email.si), mislim da je tudi varnostno vprašanje pozabil. Ko ne veš nič, ti ponudi vprašalnik, če se ne motim je notri kdaj si se nazadnje logiral, kdaj si odprl račun in pa s katerimi ljudmi si največ komuniciral.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vdor v Gmail

Oddelek: Pomoč in nasveti
236630 (5284) Ericssony
»

Ukradli gmail in facebook

Oddelek: Pomoč in nasveti
132288 (1828) RejZoR
»

Prek socialnih strani dobil osebne podatke, vdrl v e-predal in našel gole slike

Oddelek: Novice / Zasebnost
4421170 (16786) SomethingEls
»

geslo v gmailu

Oddelek: Pomoč in nasveti
3113278 (12546) tomaz-
»

Izbrisani emaili?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
361863 (1373) SavoS

Več podobnih tem