» »

Problem z napajalnikom pri laptopu

Problem z napajalnikom pri laptopu

limonca1985 ::

Pozdravljeni;

pred nakupom novega laptopa sem se odločila, da poskušam rešiti starega;) Edini problem pri laptopu je ta, da ima probleme z " napajanjem"- vsaj mislim. Ko ga imam priklopljenega na elektriko prihaja do kratkega stika in 2 sekundi polni baterijo, 3 sekunde ne itd.... Brez baterije ga pa sploh ne morem imeti, ker se računalnik ob kratkem stiku izklopi. Problem rešim tako, da laptop polnim v izklopljenem stanju tako, da dam nekaj pod vtikač ( podpolcam v pravo lego) da se začne polnit). laptop je že bil enkrat na popravilu zato, in je deloval 1 leto. istemu serviserju ga ne morem več dati ker sem se preselila v tem času.

hvala za odgovor

stock ::

Sicer lahko še kak expert odgovori, ampak se mi zdi da je probelm takšne narave, da boš sama teško kaj popravla. Sam bi probal najprej z drugim napajalnikom pa potem šel šraufat laptop. Je pa tu vedno tako, da ko ga nazaj sestaviš ne bo enak, po drugi strani pa če ne dela druge opcije ni. Samo teško se mi zdi verjetno, da bo not pa kar ena žica staknjena, ki bi delala kratek stik, to bo verjetno treba zamenjat katero od komponent. In je lahko €€

jukoz ::

Glede na opis je težava v odlomljenem/zmajanem kontaktu v prenosniku. Bi moral vsak rtv mehanik znat popraviti, treba je le zamenjati (ali pa samo poloti) konektor za napajalnik. No, za to je potrebno razstaviti prenosnik. V googla vpiši model + "service manual" in ne bi smelo biti težav.

Drugače pa, če nisi čist lesen bo ko ga sestaviš nazaj popolnoma enak kot prej. Vse to so lego kocke, ne moreš zgrešit.

limonca1985 ::

pozna kdo koga, ki bi to popravil v Mb in njeni okolici?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Laptop - kratek stik

Oddelek: Pomoč in nasveti
71064 (753) Iztok105
»

Sem pravkar unicil laptop?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
556042 (3727) care20
»

Nov laptop se prižge samo ko je narobe obrnjen (wtf?)

Oddelek: Pomoč in nasveti
264292 (2745) Dzhimen
»

Kako vedeti kaj se je skurilo/kaj naj bi bilo narobe?

Oddelek: Pomoč in nasveti
242362 (1047) profii
»

Garancija na počen ekran na laptopu (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
648396 (6242) Zheegec

Več podobnih tem