» »

Simobil - strosek obvestila o neplacanih racunih

Simobil - strosek obvestila o neplacanih racunih

1
2
»

floyd1 ::

turk1990 je izjavil:

Na TUŠMOBILU, se tega denarja ne da zahtevat nazaj?


Ne, Tušmobil zavrača take reklamacije. Brez obrazložitve, kako je to skladno z ZVPot. Poslal sem 7 mailov in ostal VEDNO brez odgovora (odgovorili so vse drugo, v bistvu to, kar nisem spraševal). Zato sem sedaj pač na Mobitelu. Princip.

po prijavi na TIRS sem izvedel, da proti Tušmobilu teče postopek glede tega že od prve polovice 2011. Imamo pač tako državo.

BlueRunner ::

floyd1 je izjavil:

turk1990 je izjavil:

Na TUŠMOBILU, se tega denarja ne da zahtevat nazaj?


Ne, Tušmobil zavrača take reklamacije. Brez obrazložitve, kako je to skladno z ZVPot.

Lahko zahtevas, druga zgodba je ali se bo podjetje odzvalo "od prve" ali pa sele po pomoci iz TIRS-a.

Kar se tice dolgotrajnosti postopkov... kaj pa ves koliko stvari se jim je med pregledom se dodatno nabralo. Kar se tice tebe pa pac vsako zavrnitev posebej prijavis. Ce bo inspektor slabe volje, pa lahko namesto 1 globe izrekel 7 (oziroma po potrebi) locenih glob, ker bo vsako prijavo lahko stel za locen prekrsek.

Goldee ::

Če je bil opomin cca 1,9€ (ne sponim se sedaj točno) - koliko preveč je zaračunal simobil?
Danes sem na položnici dobil dobropis (ker sem zahteval nazaj vračilo preplačanih opominov) - priznali so mi 10€. To se mi zdi nekam malo, glede na to, da pri položnicah nisem bil ravno vesten ene par let (dokler si nisem dal vsega na trajnik, da je bil mir).
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

St235 ::

Kako naj mi vemo koliko je tebi zaračunal Simobil? Znesek opomina je lahko največ toloko kot je bilo zamudnih obresti pri posameznem računu.

Goldee ::

Aja, sem mislu, da je bla neka fiksna vrednost..
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

MarioMisaron ::

Smo leta 2016 februar in Simobil še vedno veselo zaračunava 5€ (neobdavčljivih) že naslednji dan po valuti.

Tudi sam se ukvarjam s malo in vele prodajo in si ne znam predstavljati, da bi partnerju, ki zamudi 1 do 7 dni, na naslednjem računu zaračunal npr. dodatnih 25% - plačujem 11,46 + DDV + teh neobdavčenih 5€. Paket podjetni neskončni M.

Kako so ostalim tekle zadeve na tem področju?

Če me Simobil že dve leti nateguje, pričakujem da me vsaj pelje še na večerjo.....
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaračunavanje stroškov prekinitve naročniškega razmerja za mobilno telefonijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5513784 (12341) matijadmin
»

Veliki problemi z nategunskim Tušmobilom (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
30058433 (46948) Lonsarg
»

Si.Mobil in strošek opomina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9918370 (14872) modelno1

Več podobnih tem