» »

Ni Sound-a pri AOK II

Ni Sound-a pri AOK II

morphius ::

Torej tako je na stvari....jaz mam problem z sound-om v AOK. Finta je v tem, da vem zakaj ni sound-a ... v špilu grem na Options in je tam scroll bar za jakost sound-a ... finta je da je ta na min(kar pomeni, da sound-a ni). Cja OK ne...jaz dam recimo ta scroll na polovico in kliknem OK. A sound-a še vedno ni !!!;(( ;(( Grem nazaj v Option in kaj tam vidim ... nastavitve iste ko prej. 8-O
Btw spremembe nastavitel le za sound ne primejo.
Predvidevam da je problem trivialen in banalen....samo jaz nekak ne najti rešitve. :8)

Lp, morphius

PS : Nebi me jezilo, če drugače ne bi imel sound-a(pol bi vedo da je kaj z driverji, HW, itd. narobe), samo, da me ravno v AOK j****.....;(( ;(( ;((

Flay ::

A si probal reinstal dat za igro ? Kdaj je tudi to problem (slaba inštalacija). Probej pa mi pol sporoc ce dela:D

morphius ::

Cja Flay...mislim, da bo te 100 posto delalo, samo mi ni vedno ko kaj zašteka, vse na novo gor za dajat(ni cajta, ni volje) ... problem je 100 posto trivialen, tak da bo kaka druga rešitev zelo dobrodošla. Če pa že res res ne gre, pol pa ...

Lp, morphius

ali3n ::

poišči file kjer so nastavitve (ala settings.dll), za vsak slučaj naredi varnostno kopijo in ročno popravi vrednost za jakost zvoka.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Soundbar ne igra

Oddelek: Pomoč in nasveti
121383 (1233) eno_ime
»

No Audio Output Device is installed Windows 7 Realtek AC97

Oddelek: Zvok in slika
6796 (756) MPodlesnik
»

Katero osnovno ploščo za Ubuntu/Gentoo?

Oddelek: Kaj kupiti
71335 (1106) grex
»

Prihaja Ubuntu Studio (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
779388 (6389) Matevžk
»

X-COM apocalypse

Oddelek: Igre
9974 (847) Kaboom

Več podobnih tem