» »

Rent a car agencija v ASPju

Rent a car agencija v ASPju

mahi ::

LP, zanima me, ce ima mogoce kdo kaksne example kode od kaksne rentacar agencije narejene v ASPju?
Al pa mogoce kaksen drugi podoben program?
Bi bil full vesel ...HVALAAAA
  • premaknil: Senitel ()

alesrosina ::

hm, a ti misls kodo al samo da vids kuko je kej narjen al kuko? mislm ne kapiram kaj lih hoces met.

mahi ::

Zivjo ASPmaster
Ma super bi bila kaksna koda tudi. Nekaj sem sicer delal z ASPjem, ampak nisem tko zelo vesc temu, pa si bi rad kaksen primerek kode kaksnega podobnega programa ogledal.
FUUL bi vam bil hvalezen za pomoc. Hvala!

Gandalfar ::

mal sem zdele isku po netu.. to mi deluje kot zelo komercialna zadeva za katero se lahko dobi zelo veliko denarja. Kar posledicno tudi pomeni, da bos _zelo_ tezko nasel kaksen pameten opensource projekt..

mahi ::

Zivjo
Ma jaz sm tut nekej gledal po netu, pa je bolj svoh s temi zadevami. Je pa res, da jaz ne rabim nekih profesionalnih zadev, to ubistvu rabim za faks. Jaz ne vem kje naj se iscem, ... no iskal sem edino na Guglu :( Ma upam da si bo tole temo se kdo ogledal in mi dal kaj koristnega. Hvala!

Gandalfar ::

vidu sem pa en programcek za zobarje pa mislm, da tud ene par za knjiznce.. :)

mahi ::

a mogoce kaksen source? v ASPju? bi blo kull

Gandalfar ::

alesrosina ::

ok, za rent a car ... tle mas miljon moznosti kaj narest ... vecinoma so pa kode za take stvari dokaj komplicirane in ne vem ce bi ti jih kdo naredu zastonj (verjetno mas u mislih nek sistem, ki kaze ce je kaksen avto izposojen, kdaj se vrne, koliko je avtov na servisu, bla bla) ... nekaj tagega kot internetna trgovina - nisem se zasledil kaksne trgovine v aspjih zastonj (razen res preprostih zadev) .... ne vem. drgac pa tale naslov bi ti znau prov prit: ASPin.com.

In kot je ze rekel Gandalfar, za take projekte bi kaksno podjetje odstelo tudi vec miljonov tolarjev ....

Sej bi ti pomagal, ampak zdej res nimam casa, mam tud jst solo :\

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

ASPmaster: za par miljonov bi se pa ze najdu kaksen prost vikend ;-)

mahi ::

hehe, no tlele so navodila za nase (FRI) seminarske naloge ... med njimi tudi tista za RENT A CAR :) Ce koga zanima kako zgledajo seminarske na faksu :)))
http://vanda.fri.uni-lj.si/seminar/preg...

hehe, HVALABOGU imamo vsaj idejo baze narejeno :)

tenks

alesrosina ::

zanimiva zadevca tole namrec ... pisda, a na faxu lahko tok delate u aspjih? ... dobr da sm se ze prej zaceu ucti tega :)
anyway, tole niti ni tok tezko, pomoje ... sam velik cajta gre za tako zadevco, tko da kr plunt u roke pa it mal na net iskat primere - ne lih za rentacar ampak za povezave med bazami, kako narest z geslom zascit pejdz ipd ... pol pa mal skombiniras in to je to.

TheD ::

Jest sm pa upu, da vas na FRIju kej o PHPju ucijo, pa zgleda, da vas z monopolisticnimi tehnologijami basejo ... sranje.
TheD or not TheD?

david ::

kvaj tole za en letnik? mene letos basejo z uno javo, da nam se kej zravn reku ... zdele bomo mel pa c++ pomoje ...

mahi ::

Hja tko ti je na FRIju. Pa se to imamo ene zlo cudne vaje (asistentko), tko da mormo VSE sami narest. Ona nam rece naredi to pa to in dajmo ga. To je tko kot da bi se sam ucil, zelo malo ti pomagajo te vaje.
Lahko pa namesto ASP naredis kaj v Delphiju.
Tole fanticek je v drugem letniku. In bodi vesel da imas JAVO, od tega bos vsaj nekaj koristi imel! Do letos je bil OBERON, to ti je sele brezuporabno!:(

david ::

ahm, potem ni tako strasno ... asp mi lavfa, tako da to ne bo problem ...

java pa, hm, boljse od oberona, se strinjam, sam se vedno ni tisto, kar bi lahko bilo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PHP vs. ASP.NET vs. $OTHER (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Programiranje
16313102 (10457) Spura
»

cenik programiranja

Oddelek: Programiranje
101829 (1420) alesrosina
»

Forum v php ali asp

Oddelek: Izdelava spletišč
101320 (1119) alesrosina
»

sql, asp in datumi

Oddelek: Programiranje
91020 (824) plizzzzzz
»

php

Oddelek: Programiranje
12895 (740) iBojan

Več podobnih tem