» »

nakup TV

nakup TV

BugiMen ::

Nevem ce to sicer spada sem a vendarle...

Zanima me ce mi kdo zna svetovati za nakup nove televizije, ki naj ima ekran 72 cm. Katero se najbolj splaca kupiti glede na kvaliteto in ceno, ter koliko stane? Kaj si mislite o Sony al LG televiziji?
Born to be wild and wild to be born

Bluechriss ::

Bugimen pomojem boš mogu uprašat čučota za nasvet.

sharp ::

Jst mam Sony kv-29fx30e,ma 72cm raven ekran,super zadeva ,res da nima ogromno funkcij sam dela kot šus(tok,tok).No ja bila je v akciji no v glavnem mi ni žal,Lg-ja pa ne grem kupovat sej po moje ni slaba firma,sam tv kupuješ na 5,7let tko da takrat daš mal več pa je.Aja Beko sam to pa res ne, ga ma moj prjatu slabo leto pa jo že tolče,da pokaže sliko menda serijsko zmajeni kontakti -tko pravjo na servisu:) Cena 135 jurčkov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sharp ()

Polde ::

Lastim si Sonya KV-29FX66 je 72cm raven ekran 100hz funkcij ogromno cena je pa 190.000,00 sit če imaš dost $$$ ti ga priporočam.

lp
Ni da ni!!!

borinho ::

Philips PT 9007 za približno isto ceno kot zgoraj omenjeni Sony, s tem da ima lepše barve(itak raven zaslon, 100Hz), veliko boljši teletekst(lahko listaš tudi po podstraneh), pa po mojih izkušnjah bolj zanesljiva zadeva, ker Sony ni več to kar je bil, modeli 2001 in 2002 se veliko bolj kvarijo kot prejšnji

monster-x ::

sm lastnik Sony kv 32 fx 65, pa morm rečt da je zadeva naravnost super.:D
-84 cm diagonala
-100 hz
-raven ekran
-widescreen (16:9) ekran

edino kar me moti je to, da SLO televizije ne oddajajo še v 16:9, tak, da ko gledam mam raztegnjeno sliko, ampak sm se že prvadu. če bi dal na 4:3 so pa obstrani črne črte, kar mene moti

če maš keš si ga le omisli:D :D mam pa še original sony-evo stojalo za ta TV. zadeva skupaj izgleda naravnost super. res pa da je cena tud mal zasoljena

flajer ::

definitivno more bit 100 hz! ce jo hoces relativno hitr stran vrzt lahko kups gorenje. drugac pa sony alpa philips. z lg-jem so slabe izkusnje (tko kot nov gorenje par let nazaj). ce mas pa res velik dnarja ti pa priporocam plasma tv :D ! pa se na steno ga lahko obesis! hehe...

BugiMen ::

Sony naj bo so rekli :D
No ker model, se bo pa potrebno se odlocit
Biti mora 100Hz in 4:3
Kak predlog?

Hvala vsem za odgovor
Born to be wild and wild to be born

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BugiMen ()

krneki ::

Heker:

Jest tudi mislim kupiti nekaj podobnega. Lahko poveš kaj te moti pri temu modelu? Sem gledal Sony kv32fx65 in kv32fx66...kr ista cena. A ve kdo razlike ker na sonijevi strani sploh 32fx66 ni?

Zadeva pomoje rula za gledanje DivX-ov in DVDjev.

borinho ::

KV-29FX66, al pa KV29-LS60(nov model) oboje okrog 200k al pa kšnga jurja mn, čeprov ti svetujem da si vsaj pogledaš Philips 9007, ful je dobr k ma digital natural motion(koristi ko gledaš šport, za žogo se ne vleče črta). Drugač pa ti lohk povem da je razlika med Sony in Philips ekrani ta: Philips: precej boljše barve Sony: bolj ostra slika


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sony CRT TV 72cm se ugasne in 5x utripne ledica

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
163046 (2642) Azrael
»

TV Sony ali Philips?

Oddelek: Kaj kupiti
282357 (1969) mravljinec
»

TV z PIP in diagonalo ekrana 63cm

Oddelek: Kaj kupiti
334986 (4385) hanzeljn
»

Kateri TV

Oddelek: Kaj kupiti
252032 (1676) OldSkul
»

Kateri TV kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
342510 (2051) AtaStrumf

Več podobnih tem