» »

UT LAN party v Velenju!

UT LAN party v Velenju!

mico ::

No, sej ze sam naslov vse pove ampak da obvestim se tiste ki ne vejo, pa bi se morda radi udelezili dogodka. Skratka --> stvar se zacne to Soboto 24.2.2001 in traja do jutranjih ur v nedeljo. Zraven je treba prinest svoj racunalnik in vse kar potrebujete za igranje, igral pa se bo izkljucno UT pa mogoce se kaj na zeljo koga drugega(kasken CS,Q3...)! Vstopnine verjetno ne bo ali pa bo minimalna! Za razne pijanosti in zadetosti na LANu ne odgovarjamo ! Skratka vabljeni usi, upam pa da vas bo cim vec --> za razne informacije me lahko poklicete na 031/860-880 al pa me dobite na ICQ na 83958840 al pa mi pisete na mail mitja@te-sostanj.si !
Aja pa se to...tule je karta kako priti do placa kjer bo LAN in sicer je pot oznacena ce pride iz smeri Celje --->
..ok ajd se vidimo

Tomi ::

Lepo, da se tudi v našem koncu kaj dogaja.. Škoda le, da nimam časa, ker če ne, bi verjetno prišel.. Ampak izpiti davijo za vrat:'(
metrodusa.blogspot.com

JeDo ::

Hja prijave se zbirajo pa na http://www.slo-lanparty.com strani direktni link pa je http://www.slo-lanparty.com/?go=lanpart... seveda pa na strani dobite še kaj novic in ostale šare :)

lp JeDo

PS: mico: dej ti mal prej vpiši LAN drugič ker drgač je prehitr vse skp pa se folk ne prjavla oz cajt ga zabaše :)
----------------------------------------------------------------------------
<br>

mico ::

je hehe, sele danes sem opazil link na tisto stran...sicer pa mislim da ni vec prostora ko ba za 30-35 folkicev, tak da jih ne sme pridit prevec!! sicer se pa usi iz SI UT scene dobivamo na #slo.ut na IRCNETu tak da ce koga zanima lahk pride pogledat :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

lan-ni še sigurno

Oddelek: Igre
5841 (713) legice
»

Lan party na Dolenjskem

Oddelek: Novice / Igre
72362 (2362) bad_boy

Izgovori, da ne donirate za nov strežnik

Oddelek: Slo-Tech
371633 (1056) luni
»

Lanparty Bohinj 2001

Oddelek: Igre
251319 (1054) snow
»

html dreamweaver

Oddelek: Programiranje
161289 (1063) darh

Več podobnih tem