» »

lan-ni še sigurno

lan-ni še sigurno

legice ::

no gre se za to da planiramo lan.Ker je pač treba plačat najem lokacije,treba vidt kok se bo ljudi sploh udeležil.Dogajalo naj bi se v ljubljani,vstopnina pa b bila okoli 10-15 eu igralo pa bi se cel dan,z možnimi nagradami(možno,ni pa nujno).Igralo bi pa se CS 1.6,CS:S ali pa TF2,seveda za katero igro se bi prijavilo več ljudi(60 max).Seveda,če bi se prijavilo ful ljudi za 2 ali igre,bo seveda prišlo do nekega kompromisa,drugače pa bi prednost dobili igralci TF2,ker pač še ni bilo takega lana v Sloveniji da bi vedel.No če pa bi bilo komaj kakšen za to,bi pa prosil da date predloge za igre.mize in stole bi zrihtali,le računalnik in vse kar spada zraven je potrebno prinesti in internet kabel(utp al kako se že reče temu?).Kot sem že na začetku omenil,nič še ni sigurno,lahko da se zgodi čez mesec ali dva,popravki,....
lp

imagodei ::

aja planirate lan sm mislu da je to omrežje po slovensko pa d j prov lanparty ampak dobr(loh tud,da sm zejebov).drgač j ful uredu če pišeš vsaj prbližn po slovensk,vsj prbližn slovničn praviln,k ej laži brt pa laži zastopt.ampak dobr,ti kr posvoje č ti tko paše.men se sploh n da brt kwas napisov,pa ločila so desnostična,ne pa,da pišeš brez presledkov.mogoč se t bo pa gdo javu pa s bosta ful dobr razumela(ampak taglavn j to,da še nč ni sigurn,kwa pol sploh pišeš?)no dobr se mej ajt
- Hoc est qui sumus -

legice ::

no priznam da ni vse kot bi moralo biti, ampak mislim, da bi se že dalo razumeti kaj sem napisal.

Loki ::

uf 60 ljudi je kar orenk zalogaj za omrezje (lan), priporocam da si zrihtate kaksnega, ki zadeve dobro obvlada.
btw, podobne (ce ne celo vecje) lanpartye je imela stran http://www.slo-lanparty.com in slo-tech (NEST)
I left my wallet in El Segundo

imagodei ::

Mene lahko dobite za postavitev mreže. Kolk ste pripravljeni plačat? Switche zrihtate sami, če jih zrihtam jaz, je to še dodaten strošek.
- Hoc est qui sumus -

legice ::

uf 60 ljudi je kar orenk zalogaj za omrezje (lan), priporocam da si zrihtate kaksnega, ki zadeve dobro obvlada.
btw, podobne (ce ne celo vecje) lanpartye je imela stran http://www.slo-lanparty.com in slo-tech (NEST)

tista stran je mrtva že kar nekaj časa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lan party na Dolenjskem

Oddelek: Novice / Igre
72286 (2286) bad_boy

Izgovori, da ne donirate za nov strežnik

Oddelek: Slo-Tech
371589 (1012) luni
»

novi siolov portal

Oddelek: Omrežja in internet
291544 (1285) ahac
»

Lanparty Bohinj 2001

Oddelek: Igre
251271 (1006) snow
»

html dreamweaver

Oddelek: Programiranje
161262 (1036) darh

Več podobnih tem