» »

html dreamweaver

html dreamweaver

sifu ::

a kdo ve kako z dreamweaverjem narest to, da ko gres z misko preko nekega teksta da recimo spremeni barvo...

rabm pojasnilo do podrobnosti

thanks:D

darh ::

u dreamwacverju ne vem, ker sm to zmeri na roke delou, poglej si source od www.slo-lanparty.com pa boš vidu, kako sm tam naredu da se background v menuju zamnejna

če pa nimaš pojma od HTMLja & CSSja... pol se pa ne mislm ukvarjat kej prevec s tabo >:D>:D>:D>:D
Excuses are useless! Results are priceless!

Elemen_T ::

Ti samo dodaj naslednjo kodo med HTML in HEAD...that's all...tudy nobenega CSSja ti ni treba znat. To so itak najbolj simpl zadeve, vsaj kar se obaravne povezave tiče...


Ma fak sploh ne morem dat kode tle not. Pejt na

http://www.aaunique.com/style_.shtml

lp

darh ::

mater kolk smo pametni...

kaj pa je A:HOOVER druzga kt CSS ?? a ?

to pa dela sam za povezave..


za na vaden text pa ne bos mogu tega nardit... sory no can do... bos mogu pa mal javascripta & cssja znat... :PPP
Excuses are useless! Results are priceless!

sifu ::

jesz vem kako se to nardi s html codo ..sam uporablam dreamweaver pa se mi ne da brat helpa pa sm mislu ce kdo to rastura pa da obstaja kasn gumb k tole hitrej nardi...pa ne zanima me samo tekst ..rd bi recimo naredu tud da bi se na mouseover spreminju tud background tabel itd....sej obstajajo ene akcije kao behaviours sam za tekst je bolj švoh...
anyway..to bi jest hotu|O

Elemen_T ::

xbite: Ali sem rekel da to ni CSS? Rekel sem le da za take preproste zadevice kot so onmouse over link effect ni potrebno nič znanja iz področja CSS jave ali karkoli saj imaš že lepo nastavljene skripte ki jih le vstaviš med HTML in HEAD...that's all. Toliko za amaterje, za povezavo CSS stylom z vsemi stranmi pa bo treba več znanja to je pa res.

lp

darh ::

ja ane... sj vem kwa si hotu rect...


anway.."sifu".... poglej www.slo-lanparty.com pa bos vidu kako spreminjas background celice v tabeli..... ( tako je narjen levi & desni menu )

Excuses are useless! Results are priceless!

whatson ::

xbite... prepičan sem, da Elemen_t zadevo resnicno obvlada, zato so tvoji komentarji ("mater kolk smo pametni...") skrajno bedni...

raje si preberi zadevo, preden nekaj izjaviš...

darh ::

ja sej lohka da obvlada.. sj nism reku da ne... !! sam ravno tako ti nimaš pojma kolk jest obvladam, tako da tud ti nisi pristojn tuke da bi karkol govoru.... ok ?

morm še to rečt... Element_T lahko še tako oblada HTML pa CSS pa JScript ipd, vendar sodeč po http://www.aaunique.com o designu in preglednosti podatkov nima pojma.... mogoče bi si mogu pogledat se kako drugo njegovo stran da bi lahko reku kej vec...
Excuses are useless! Results are priceless!

whatson ::

nisem pristojen tukaj da bi karkol govoru?.. seveda nisem.. hehe.. eh... xbite ti rasturaš ha? (mogoče pa res)8-O
mnenje bom zadržal za sebe..
xbite.. in če pljuvaš po ljudeh, pljuvaj zelo utemeljeno...
aja.. še nekaj daj navedi neko stran ki si jo ti naredil in potem bom lahko vse skupaj komentiral...)

pa brez zamere... :\

darh ::

nimam nobenga razloga zakaj bi zameru.... po nobenmu ne pljuvam... sm lepo povedu kaj mi ni usec in sm dodal lepo zraven da bi mogu se kej vec vidt da bi lahko ocenu...

hmm.. moje strani... mislm da mam zelo dobre reference... ne hvalim se najrajs z njimi... obstajajo komercialne in nekomercialne strani k sem jih naredu... komercialne so seveda slabse... itak... ce sm pa premal dnarja dobu zanje da bi se karkol splacal trudt... glede nekomercialnih... teh sem se lotu iz lastnega veselja, ponavad so bli experimenti raznih stvari.. naprimer www.slo-lanparty.com sem zacel z 0 znanja o PHPju, zdej, ko so cca 4 meseci mimo, slo-lan stoji tako kot je ze kak mesec mogoce mesec in pol, lahko rečem da znam že kar dost PHPja... a veš u tem je fora... pol mas pa tud sedaj ze malo propadli BPCUC predhodnik slo-lanpartya... in seveda zipp.design

ostalih strani, na katerih pa ni mojega imena pa ne bom tuki razglsou, zato mi pa lahko posles mail ce te zanima pa ti povem... ok ?

zamere pa ni nobene...
Excuses are useless! Results are priceless!

whatson ::

Strani sem si ogledal...

Ne trdim da so strani slabe... v bistvu so nekateri tvoji "izdelki" kar zelo dobri... sicer dizajn ni nič kaj prevec blesteč, .. so pa strani zelo funkcionalne, ampak premalo je vsebine ki bi obiskovalca strani zanimala in mu dala pobudo da se na stran vrne (mogoce me teme strani ne zanimajo)... Vseeno so pa strani vecinoma dobre... i like it:)

ampak stran: www.aaunique.com je med tistimi stranmi na katero se rade volje vrnem... res je, da bi lahko bila stran malo graficno bolj izpopolnjena, ampak ta (in še mogoče kateri) minus se poleg milijona plusov te odlicne strani spoh ne opazi..

zatorej xbite, priznam:D: delas dobre strani... ampak pot do popolnosti je zelo dolga.. skoraj neskončna .. ¸in na tej poti se vsi učimo .. tudi ti.. tudi elemen_t in še posebe jaz :8) .. ni najboljšega...

btw.. zamer pa itak ni :)

darh ::

maš čist prou.. sicer pa nikol nism reku da je kdo najbolsi... eni smo pac dobir.. hihi...

anyway... kot praviš pot do popolnosti je dolga....

na pa da ti dam kontra:
meni je aaunique nezanimiva stran, na njej sem bil do sedaj 2x ( prvič ko sem prebral en zanimiv Elemen-T-ov post pa mi je v oči padel link v podpisu, drugič pa dons, nikol me ni impresioniral tolk da bi mogu se enkrat it gor...

anyway... kaj ko bi ti še kak svoj link podal ?


upam da ne bo kdo locknu tele teme ker smo že HUDO off-topic...
Excuses are useless! Results are priceless!

sifu ::

hey xbite..pogledu sm te tvoje strani....sej mors met kr neki zanja da tole postavs....sam da naus mislu da zgledajo ql....rabte enga oblikovalca k se bo znau mau z barvam igrat pa ostalim:D

darh ::

ne recem da so kul.. saj o barvah nekej pojma mam.. ne pa prevec... zame je modra zakon :D
Excuses are useless! Results are priceless!

Elemen_T ::

Hej xbite!
Ja tvoje strani res niso slabe...tega ne mislim argumentirat ker nisem o tvoji strani napisal nič slabega. Bi pa rad slišal utemeljite ko si pribil da je stran aaunique nepregledna nezanimiva...moraš vedet da se nikakor ne hvalim ampak bi rad stran naredil res zanimivo za vse profile ljudi. zato bi rad slišal argumente kaj naj dodam,popravim itd...ne pa samo zanič. kaj to men pomaga?
Jaz tudi lahko zdajle rečem da je stran slo lanparty popolnoma nezanimiva...in veš zakaj? Ker me ta vsebina pač ne zanima. Vendar vseeno ne bom rekel da je nezanimiva ker mogoče je...vendar za drug profil ljudi. Nikoli za nobeno mal bolj obiskano poznano in priljubljeno stran ne bom rekel...to je pa nezanimivo in bilo kaj. ampak bom raje tiho...........ali pa stvar......argumentiral;)

darh ::

no vids kle je pa mal razlika... nekako ti nisi ciljna piblika za slo-lanparty... oz si, če ze zanimaš za lanpartye... tovja tema na aaunique je pa bol široka, saj zavzemaš zelo veliko stvari... edina stvar k se mi je zdela zanimiva so ble stvari za šolo, torej referati, domača branja ipd... sam za to imam že svoj resource: šola je nora...

glede nepreglednosti...
usmerjenost tvojega protala je ZELOOOOOO široka.. maš gor šolo, znanost, igre, kulturo. etc etc... jest mam občutek da je takih strani če preveč... mogoče bi se mogu osredotočt na kaj bol določenga... mal preglej log fajle, katere strani so manj obiskane ipd... če so pa vse zelo dobro pa svaka ti čast...

ne vem no.. tako kot si reku v zadnjem odstavku.... isto ti vračam nazaj :)
Excuses are useless! Results are priceless!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LAN party

Oddelek: Igre
101316 (868) smilyxx
»

Skripta za prijavo na žurko...

Oddelek: Programiranje
131444 (1206) TheHijacker
»

Opravicilo

Oddelek: Novice / Obvestila
81758 (1758) Thomas
»

nov desing

Oddelek: Omrežja in internet
201601 (1244) Elemen_T

trenutni uporabniki

Oddelek: Slo-Tech
8972 (852) darh

Več podobnih tem