» »

Online špil Pank Wars

Online špil Pank Wars

Polde ::

Yo

Če vam je kdaj dolgčas probajte tole online igro

link do igre . :D :D :D


Ste v vlogi panka ki razbija druge res zanimivo heheh.

lp
Ni da ni!!!
  • spremenilo: Polde ()

Polde ::

Yo

A je kdo probal ta špil naj napiše svoj ID da ga povabm v klub.>:D

lp
Ni da ni!!!

Predator ::

tole zgleda nekaj podobnega kot gang-wars... bom kasneje malce bolj podrobno pogledal pa da vidim kako igralna je stvar

Predator ::

kar lušten špil, vmes sem malce prepotoval regije, izropal nekaj ljudi, pač standard v špilih v tem stilu >:D

id: 1988 , sem pa končal v new yorku

Polde ::

Cool m8 cya in game.

bye
Ni da ni!!!

Tjulenj ::

a se sam men zdi al page ne dela več?

Predator ::

konec runde je :)
čez teden dni se začne nova verzija špila ki naj ne bi bla več beta ( ker zdej naprimer ene par napadov ni delalo )

Tjulenj ::

tut prov, nej me en zbudi k bo naslednja verzija, pa se še jest prdružm bandi če me vzamete :)

Tjulenj ::

če kdo špila na slap.punkwars.com nej pride v amsterdam pa pove ID, da skupej zavladamo :D

Intifada ::

Ja sej bi rad igral na slap.punkwars.com, pa me sploh noce Approvat pismo jim...

Tjulenj ::

najprej si morš master account narest na punkwars.com (tam ti bo poslal en mail za potrditev prijave, ampak potrditev ne dela tako da se ne sekirej), se logiraš notr, poiščeš katere igre se trenutno igrajo, in se od tam prijaviš na slap igro, se še enkrat posebej registriraš za to verzijo, pol pa lahko igraš :) blazno so zakompliciral s telim prijavam

Intifada ::

u hvala ze urejeno... samo malo, da jaz sedaj to malo pogruntam

Tjulenj ::

se predn zacnes resno spilat prit v amsterdam, da ne bo pol predraga selitev :) pol pa vprasej ce kej ni jasno.

Intifada ::

76 b**** 252 crack, 11 punksov... je to good? In imam se 300 potez.. Sam mi ni pa nc jasn..

Tjulenj ::

sej nek na strani je bil svoje cajte kratek vodič po osnovah, ampak samo na pol napisan ko sem nazadnje gledal :)

Intifada ::

Nekaj bi se vprasal... kaj se zgodi ko izgubis vse poteze? In da sem ze v Amsterdamu sem ze zelo bogat ;))

Tjulenj ::

vsakih 10min dobiš 4 nove turne (spodej ti odsteva čas do naslednjih turnov)... pri sebi imaš naenkrat lahko največ 800 turnov, tko da če recimo en mesec ne bi špilal, zgubiš precej.

btw, preglej sporočila :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tjulenj ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Quake Champions (Quake 5) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13916911 (7352) scipascapa
»

Poceni potovanje v Amsterdam

Oddelek: Loža
183564 (2612) Scorpia
»

Civilization V (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11015433 (9649) Morientes
»

kraji za izlete po SI

Oddelek: Loža
227278 (5663) Miha_T
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64744745 (18668) X-Hair

Več podobnih tem