» »

Poceni potovanje v Amsterdam

Poceni potovanje v Amsterdam

Twixz ::

Zdravo,

z mojo sva se dogovorila da greva letos v amsterdam, pred prazniki. Kako najceneje?

perci ::

skyscanner pokaže v decembru lete od 173 eur naprej. Je pa res, da niso vsi direktni.

koyotee ::

Transavia iz Benetk - Marco Polo 87EUR povratna/osebo direktno 14.12 09:30-11:30-18.12. 18:45-20:30
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

fosil ::

Po moje je avto še najceneje, sploh takole v zadnjem hipu.
Tako je!

foofighter ::

še en glas za Transavio. Za to destinacijo zagotovo najcenejša izbira. Še za info, če kdo ni zasledil. Spomladi drugo leto Transavia odpira linijo LJ-Amsterdam. Več ne bo treba voziti do Benetk.

jizzer ::

Kje poceni prespat? Airbnb in hoteli so konkretno dražji kot sem pričakoval, ko sem se (hipno) odločil za obisk gor. V končni fazi mi drugega ne preostane, ampak gre se zgolj za to če ima kdo kaki hint, ker prvič potujem na tak način, airbnb sploh prvič uporabljam :)
Štos je v tem da se mi gre samo za prespat, čez dan itak lutaš okoli in se mi zdi 100€ na noč dosti - izven strogega centra, cca 20m tramvaj - da se o centru ne pogovarjamo. Ker se zna zgodit da bom potoval sam, deljenje stroškov odpade in je spet p**rija... Mimogrede je že kdo potoval sam? :)

Invictus ::

Greš v Amsterdam?

Pozabi na poceni ;).

Najdi Nizozemko preko neta in pojdi na obisk...

Amsterdam je zaradi svojih kofi šopov precenjeno mesto.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

pegasus ::

Flixbus?

koyotee ::

https://amsterdam.citymundo.com/accommo...

Tu smo bili dvakrat, ni luksuza, ker ga tudi nismo rabili. Lastnik živi v drugem delu, kopalnico si delite. Predvsem nam je bilo važno, da se lahko kadi notri :)
Blizu centra, vsekakor priporočam da najameš kolo ker si v par minutah z enega komca na drugega.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

jizzer ::

Invictus je izjavil:

Greš v Amsterdam?

Pozabi na poceni ;).

Najdi Nizozemko preko neta in pojdi na obisk...

Amsterdam je zaradi svojih kofi šopov precenjeno mesto.


Ma cena ni glih ovira, gre pa se mi seveda da čim ceneje. Letalo zaenkrat 150EUR povratna, 150 pa bi bilo fajn še nekje prenočišče dobit od petka do ponedeljka, če bo le šlo :) Drugače pa point niti niso kofišopi, v končni fazi lahko grem karkoli pač idejo sem dobil, da nekam grem in zadnji vikend je ravno podaljšan (ni treba dopusta). Amsterdam pretežno zaradi tega, ker (najverjetneje) dobim sopotnika - potem pa so tu še kofišopi, pivo, kaj pogledat itn, pa tudi v preteklosti sem že razmišljal za pot gor :)

koyotee je izjavil:

https://amsterdam.citymundo.com/accommo...

Tu smo bili dvakrat, ni luksuza, ker ga tudi nismo rabili. Lastnik živi v drugem delu, kopalnico si delite. Predvsem nam je bilo važno, da se lahko kadi notri :)
Blizu centra, vsekakor priporočam da najameš kolo ker si v par minutah z enega komca na drugega.

30.3. - 2.4. je že zasedeno :/ Hvala pa ti za lnik bom še tu pregledal kako poceni rešitev.

@pegasus
prevoz imam :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

koyotee ::

Ja mal kasno si se zmislu iskat nočitev :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

jizzer ::

koyotee je izjavil:

Ja mal kasno si se zmislu iskat nočitev :)

Saj pravim kar naenkrat je ideja padla :) Pa se mi niti ne zdi tak pozno, ampak očitno je :p

juroz ::

uff pa res ni prav poceni za te datume.
lani julija sem za hotel za 2osebi plačal 80€ na noč.
malo kasneje pa še cca 300€ za 4 osebe za 2 noči.
vse čez teden, ne vikend. pa vse je bilo rezervirano par ur pred prihodom.

krneki0001 ::

Avtodom in greš gor, pa še za prespati imaš.

jizzer ::

juroz je izjavil:

uff pa res ni prav poceni za te datume.
lani julija sem za hotel za 2osebi plačal 80EUR na noč.
malo kasneje pa še cca 300EUR za 4 osebe za 2 noči.
vse čez teden, ne vikend. pa vse je bilo rezervirano par ur pred prihodom.

Ampak to niti ni tak drago, se mi zdi, sploh če je bližje centra.

Zdaj sem začel gledat na yestudent.com (ker sem delno še vseeno nekako študent:)), podobna varianta kot couchsurfing, bolj za študij. Pa so cene malo bolje ~80EUR v centru. Ampak te morejo sprejeti, čakam sedaj na potrditve :D

@nebivedu
Mi ga posodiš za 4 dni? Bencin lahko tankam sam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

juroz ::

Meni se ni zdelo drago, drago se mi zdi sedaj ko sem na hitro pogledal booking.

vofra ::

poglej se okolico, npr Harlem - lokalni bus ali vlak do centra Amsterdama

koyotee ::

https://www.campingamsterdamsebos.nl
No tut tu smo bili v mobilnih hiškah, 8km do centra, blizu je metro.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Scorpia ::

Za prespat si lahko pogledas couchsurfing, sam sem ze nekajkrat tko potoval, tudi sam, sploh ce na letis na pravo zensko osebo, zna biti avantura.
Kar se tice Nizozenske, sem pogosto gor, Amsterdam je za kaksen dva dni pogledati, zvecer po pubih je super. Vsekakor pa nebi ostal vec kot dva dni tam, je cela Nizozemska zanimiva, vkljucno z Belgijo. Ce je moznost, raje z avtom, veliko vec vidis. Voznja do nizozemske pa je tam 12-13 ur s postanki. Sam imam sreco da imam v Nemciji za prespat, sorodnike na Nizozemskem tako da tretji dan pridem spocit v Amsterdam, no ce grem za vikend gor je pa druga zgodba, ker ga drugje zabluzim...
////


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amsterdam

Oddelek: Loža
111737 (595) kingsix
»

Potovanje na Islandijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5010506 (8030) krneki0001
»

Kako najceneje do nizozemske?

Oddelek: Loža
266376 (5032) Boskox
»

Hostel v Amsterdamu...

Oddelek: Loža
124975 (4975) marsovcek
»

Nizozemska - par nasvetov

Oddelek: Loža
256833 (6086) Yohan del Sud

Več podobnih tem