» »

Motorhead - Ace of Spades (Vocal - Guitar - Bass) cover

Motorhead - Ace of Spades (Vocal - Guitar - Bass) cover

Volta ::

Za vse, ki cenite dobri stari rock'n'roll - moja priredba klasike od Motorhead. V cover sem vložil kar nekaj dela - še posebej kar se tiče zvoka, upam da vam bo všeč :)

V videu odpojem vokale, igram el. kitaro in bas. Bobni so narejeni s Superior drummer.

lonz ::

Ni švoh tole, sploh ne. Bravo.
...arrrrrr, shiver me timbers...

Yossarian ::

Wow, šefe, to pa si dobro naredil. Najprej sem mislil, da si uporabil posneti glas od Lemija, pol pa preberem, da si sam posnel vokal. kako ti uspe producirat tak glas?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

DimmniBurek ::

Glas je u nulo, mal še namozgat timinge in izgovorjavo, ampak drgač bomba! Začni delat coverje in postaj na Youtube, če boš mel srečo, boš počas dobil več ogledov 8-)

Edit: Sem pogledal še ostale filmčke na youtube =D
There Is No Stronger Drug Than Reality

Zgodovina sprememb…

bajsibajsi ::

Dober cover, ceprav sploh ne deluje, da bi res ti pel. Pomeni da je dobro odpeto, le na posnetku deluje prevec staticno. Daj si mal visje mikrofon, da bos kot pravi Lemmy. :D

Jaz tudi gledam/poslusam se ostale objave.

Good Guy ::

Noob

Volta ::

Hvala vsem fantje, polepšali ste mi dan! :D Tudi ti Good Guy, ker vem da iz tebe vre zavist ;) Glede glasu in statičnosti pri petju je pa tako - da sproduciraš tak glas moraš najprej met neke predispozicije glede glasilk, treba pa je tud znat konkretno pritisnit na glasilke (seveda na pravi način, da si ne uničiš vokala). Treba je znat uporabit predvsem prepono in poslat dovolj zraka, da ohraniš tisti "grif". Zato pa tud pojem tako statično - da zadržim dovolj pretoka zraka. Hvala še enkrat vsem! :)

DOOM_er ::

še z moje strani, super, poslušal sem še ostale komade. Dbest :D

tako malo za šalo, je sestra frej? :D
Robots will steal your job. But that's OK

Volta ::

Thanks Doom! :D Žal pa te moram razočarat - je zasedena :P

nejcpirc ::

prva liga 8-) pa še zakon komad...respect:)

Volta ::

Dankešon! 8-)

IceIceBaby ::

Zakon. Respect.

Edino malo hecno se mi je zdelo na začetku, ko sem gledal. Ob tem glasu kar nekako pričakuješ Lemmyja oz. vsaj enega podobnega, zaraščenega metalca z ledru :)

Volta ::

Metalc po duši, brade pa nimam prevlke zarad deklin :P Hvala! :D

thramos ::

Ne vem če je Lemmyju mankalo žensk, kljub bradi ;).

Volta ::

Sej vem :P Pač, vsakemu svoje :D

Nikec3 ::

Kul, nisem vedel, da lahko s programom dobiš tako soliden zvok bobnov.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Volta ::

Dandanes se da vse :) Grem stavit, da je vsaj polovica bobnov, ki jih dandanes slišiš v komadih sprogramirana. Večina jih pa posnete bobne miksa s semplanimi, da dobi kar se da dober sound ;)

Nikec3 ::

Volta je izjavil:

Dandanes se da vse :) Grem stavit, da je vsaj polovica bobnov, ki jih dandanes slišiš v komadih sprogramirana. Večina jih pa posnete bobne miksa s semplanimi, da dobi kar se da dober sound ;)


Ja, to je zelo žalostno.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Mr Hilter ::

Metalc umazan dougolasi! ;)

Zgodovina sprememb…

  • odbrisalo: gzibret ()

Volta ::

Nikec3 - pač tako dandanes žal je. Bolj kot za semplane bobne me skrbi za pevce, ki v večini ne znajo več pet live oz. zvenijo obupno :| Mr_Hitler - to je blo mišljeno pozitivno? :D

innerspace ::

@Volta

Ej, super vokal + spremljava! Upam, da ti bojo grlo in glasilke dolgo zdrzale;)
Edino imam eno pripombo - malenkost prevec reverba na vokalu...ampak tako zveni bolj stadion style.

@Nikec3

Kljub softwerskim zmoznostim se vecina resnih bendov tega nacina ne posluzuje, razen v eksperimentalne namene, kot dopolnilo k 'live' bobnom.
Druga zgodba je pri popu in raznih podzvrsteh, tam ni niti kancek instrumentov, sami synthi in sampli. In auto-tune na vokalih, seveda. Vsak fakin nigga* lahko tako posname uspesnico.

Tistemu pa ne morem rect glasba, pa naj pop feni recejo karkoli.

*ni misljeno rasisticno
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

DOOM_er ::

klikanje bobnov po moje pride predvsem v poštev tistim garažnim bendom ki si ssami snemajo albume. Oprema za snemanej bobnov je precej draga ter tudi samo znanje za snemanje je relativno obširno napram snemanju recimo kitar. V ta namen klikanje bobnov podpiram, kjer je pa denar naj se pa stvari nardijo proper ne pa kr neki.
Robots will steal your job. But that's OK

videc ::

A iščeš mogoče bend? :)
Iščemo pevca. :D

Volta ::

Še enkrat hvala vsem za pozitivne besede! :) videc - hvala za ponudbo, ampak bendov imam po večletnih izkušnjah preko glave :)) Imam sam zadosti znanja da speljem zadevo, potem vsaj vem, da bo narejena tako kot treba ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

*sodobna* glasba (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5612758 (11251) Trololololol
»

Simfonični orkester + metal

Oddelek: Sedem umetnosti
474876 (3175) GrimReaper
»

Stagg ozvočenje

Oddelek: Zvok in slika
5991 (815) velky
»

Iščem program

Oddelek: Programska oprema
111517 (1203) bluefish
»

cool edit snemanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
81187 (1112) M323SBA

Več podobnih tem