» »

Bele stene ter odtisi rok

Bele stene ter odtisi rok

Ashrack ::

Kaj je najboljsi nacin da se te odtise rok dol s stene spravi?
....

@nny ::

z beljenjem?

figula ::

Najprej se zabavajte in dajte gor čimveč novih. Vsem prebivalcem v družini namažite dlani z barvo in ustvarite svoj umetniški kolaž.

Če ne bo dobro izpadlo - je ponovno beljenje itak v špilu.

Mipe ::

^ To. Pa bodite ustvarjalni - čevlje si dajte na roke in še marsikaj drugega ter "tacajte" po stenah in stropu. Zabava za vso družino!

Ashrack ::

Za vse britke komentarje je situacija taka da so delavci na kaksih predelih pustili slabo viden madez od roke.
Zato me je zanimalo kaj je kaksen dobr nacin to dol spravt.

Samo ocitno je to prevec tezka razprava za dolocene prebivalce slotecha.
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

figula ::

Ne jezi se. Pa zakaj nisi takoj napisal kaj te muči?

Sem sklepala, da so to odtisi majhnih ročic - ali ne bi bilo zabavno, da jih prekrijete z novimi, namensko narejenimi podobami? Sem mislila čisto resno. Pri nas smo delali take reči, kasneje so še zmaji našli mesto na stenah :)

MadMax ::

Brusni papir in čimbolj rahlo drgnjenje (odvisno od teksture stene).
Ali pa beljenje. Če je itak sveže beljeno in belo, potem ne bo težav s flackanjem manjših površin z malce bolj razredčenim beležem. Če pa je barvno, bo pa treba celo steno.

To, da je pa treba iz folka vlečt informacije ker se jim ne ljubi konkretno predstavit problema, pa je itak naš nacionalni šport.
No, eden izmed njih :D
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMax ()

jype ::

Ashrack> Za vse britke komentarje je situacija taka da so delavci na kaksih predelih pustili slabo viden madez od roke.

Prebeliš. Vse ostalo bo za seboj pustilo očitne sledove brisanja enih drugih sledov in ko boš razlagal, da si čistil "mastne roke delavcev" si bo vsak mislil kaj si v resnici počel, da imaš tako zanič izgovor :)

Duhec ::

Ashrack je izjavil:

Kaj je najboljsi nacin da se te odtise rok dol s stene spravi?

Z mehko radirko.

Ejsi_Disi ::

Za bridkega odpiralca teme: ampak še vedno nisi podal določenih podatkov, ki bi olajšali odgovor. Recimo, je stena gladka, je mogoče hrapava, špric, je navadne bele barve ali kakšne druge barve.
Rock n' roll ain't noise pollution!

Ashrack ::

Ejsi_Disi je izjavil:

Za bridkega odpiralca teme: ampak še vedno nisi podal določenih podatkov, ki bi olajšali odgovor. Recimo, je stena gladka, je mogoče hrapava, špric, je navadne bele barve ali kakšne druge barve.

stena je gladko bela
....

DragonHeart ::

phahaha kakšna tema:D kako odstraniti madeže na barvi na steni?!?:D Hja kako le?:D vzemi mačka v roke in bejži prebelit steno pa bo ok:) obvezno prebeli z mačkom in ne čopiči, saj maček ne pusti nobenih sledi medtem ko se bodo sledovi čopiča še kako poznali. Če je stena 100% bele barve lahko prebeliš le odtise rok in potem pogledaš če je ok. Mogoče ti niti ne bo treba cele stene belit ampak samo odtise rok ki so jih psutili delavci.

in sori....tako kot je vprašanje butasto, lahko pričakuješ butaste odgovore.

kot bi rekel...KO SEM SE VOZIL S KOLESOM SEM SE POŠPRICAL Z BLATOM. Kaj naj naredm da bom spet čist?!?:D lol:D

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

Na gladko beli steni se lahko madeš odstrani samo na zgoraj napisane načine. Škoda, ker ni hrapavo bela.

DragonHeart ::

če bi bila hrapava bi se dalo mogoče z mokro krpo kaj popravit. mogoče. odvisno koliko hrapava...

na gladki pa ni variante. je nujno treba prebelit.

DragonHeart ::

če bi bila hrapava bi se dalo mogoče z mokro krpo kaj popravit. mogoče. odvisno koliko hrapava...

na gladki pa ni variante. je nujno treba prebelit.

Ampak kot sem napisal..mogoče se bo dalo rešit tako da se prebeli samo odtise rok in ne cele stene.

Matev wtf? Kje pa si se ti rodil? Ne veš da je maček tole



?? :D smeh.

da ti bo bolj jasno, gre za VALJ..reč ki ji mnogo ljudi reče maček:D
http://www.merkur.si/gradnja/barve-in-k...

Zgodovina sprememb…

civic_ ::

Jupol: ni problema, z vlažno gobico.
Apno...z vlažno gobico samo zelo zelo nežno...

Ashrack ::

vse je slo lepo dol z navadno radirko :)
....

mikic007 ::

Ali vlazno krpo ... Kaksno beljenje neki ...

Mesar ::

najlažje je, da stene vun zaštemaš
Your turn to burn!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Beljenje notranjih sten

Oddelek: Loža
4522011 (3782) lonewolf_
»

Beljenje hiše (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5117262 (4472) ADIJOOO
»

DIY beljenje stanovanja - first time

Oddelek: Loža
92732 (2356) Pac-Man
»

pištola za beljenje ?

Oddelek: Loža
3111919 (11181) 111111111111
»

Stanovanje, ki smrdi po cigaretah

Oddelek: Loža
247171 (4932) Malajlo

Več podobnih tem