» »

Prekrški v srednjih šolah

Prekrški v srednjih šolah

Mrakovc ::

Živjo
Zanima me če se kdo spozna na šolske pravilnike. Obiskujem četrti letnik srednje elektrotehniške šole in smo pri Matematiki pisali reden test. 8 od 15 učencev smo pisali 1 in smo zato ponavljali test. Popravlal smo ga izven pouka (ob 17. konc pouka smo imeli ob 15.) ker je baje ravnatelj naroču učiteljem da se, zaradi časovne stiske, ne popravlja več med poukom. Zanima me če to lahko uradno naredi in al se lahko pritožimo?
Hvala za pozornost Mrakovc.
  • predlagal izbris: Voluharr ()

PALOMINO ::

In kaj boste dosegl? Izplačilo odškodnine? Ne pizduliraj :). Upam da pišete pozitivno.

Mrakovc ::

Ne sam tko me zanima mau prfokso prestrašt drgač pa hvala :D

lonz ::

Prestrašit profesorja, ker vam hoče dat še eno šanso? Clever. Mislim, da je to sicer dolžna nardit pri določenem % šusov, ampak kaj če samo kriterij dvigne da bo 7 šusov, če ji napenjate?
...arrrrrr, shiver me timbers...

noraguta ::

inšpekcija , pa starši v šolo sej nisi suženj matr. postav se zase. točno se ve kdaj morš bit v šoli in kdaj ne. prfokso pa na disciplinsko(če vas ne more naučit za dve nej gre v fabriko).
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tlozej ()

Janac ::

noraguta je izjavil:

inšpekcija , pa starši v šolo sej nisi suženj matr. postav se zase. točno se ve kdaj morš bit v šoli in kdaj ne. prfokso pa na disciplinsko(če vas ne more naučit za dve nej gre v fabriko).


se strinjam!

mihec87 ::

Janac je izjavil:

noraguta je izjavil:

inšpekcija , pa starši v šolo sej nisi suženj matr. postav se zase. točno se ve kdaj morš bit v šoli in kdaj ne. prfokso pa na disciplinsko(če vas ne more naučit za dve nej gre v fabriko).


se strinjam!

Prita nazaj ko bota konc osnovne šole...

Itq prfoksa je kriva da si butast in len da se ti ne lub pogledat učbenika...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Mrakovc ::

:D lol valda odvetnika pa šolo tožt zih sm tok fukjen ma dej pejte usi u k...

Zgodovina sprememb…

noraguta ::

mihec87 je izjavil:

Janac je izjavil:

noraguta je izjavil:

inšpekcija , pa starši v šolo sej nisi suženj matr. postav se zase. točno se ve kdaj morš bit v šoli in kdaj ne. prfokso pa na disciplinsko(če vas ne more naučit za dve nej gre v fabriko).


se strinjam!

Prita nazaj ko bota konc osnovne šole...

Itq prfoksa je kriva da si butast in len da se ti ne lub pogledat učbenika...

ja zihr ja tolk jih ne more fasat kou ne da bi bla prfoksa kriva! pol pa tuki zajeda uboge učence popoldne. če so pa prebutasti kaj so jih pa sploh spustil v srednjo šolo??? sej se plačuje en kup ljudi da managerajo učence pa učne programe. najbolš tožit še državo, ker te je porinla v ta zus sedaj vas pa zajeda.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

Mrakovc ::

Ma tko me zanima pa še zatežim ji naslednič d bomo usaj kuj po pouku pisal ne pa d sm čaku k fukjen 2 ure

Zgodovina sprememb…

Janac ::

Mrakovc je izjavil:

Ma tko me zanima pa še zatežim ji naslednič d bomo usaj kuj po pouku pisal ne pa d sm čaku k fukjen 2 ure


domov bi sel...

noraguta ::

Mrakovc je izjavil:

:D lol valda odvetnika pa šolo tožt zih sm tok fukjen ma dej pejte usi u k...

ma razhajki to bando k te še matematke noče naučit potem se pa izživlja nad vami??? to je živ izraz sadizma ljudomrzništva ter šikaniranja. Če dobiš dobrega advokata ti sploh ne bo treba v službo ampak boš živel od mastne rente.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

mihec87 ::

Bo verjetno bolje da se zmente da pišete takoj po pouku...

Verjetno vas še čaka matura in tale semester zna ratat hudičevo kratek za razna ponavljanja in tiste ki so do sedaj zabušavali..

Janac je izjavil:

Mrakovc je izjavil:

Ma tko me zanima pa še zatežim ji naslednič d bomo usaj kuj po pouku pisal ne pa d sm čaku k fukjen 2 ure


domov bi sel...


Za razliko od osnovne šole so v srednji šoli ocene zadnjih dveh letnikov pomembne..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Mrakovc ::

Za gimnazijo al pa č hočš naprej ja

mihec87 ::

Mrakovc je izjavil:

Za gimnazijo al pa č hočš naprej ja


aja eh ka pa to...ni ga lepšega kot delat maturo kasneje in upaš da bo na univerzi ali pa višji še kakšen prostor v drugem roku...

joze67 ::

Al pa ponarediš maturo...

noraguta ::

joze67 je izjavil:

Al pa ponarediš maturo...

itak pol faksa ni problem nardit. srednja šola je brez veze pa vsa ta preverjanja.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

AndrejS ::

Ne vem zakaj sploh hodiš v srednjo šolo. Raje kupi spričevalo in idi v politiko. Kahel te bo z veseljem vzel !

RockyS ::

Se je kdo vprašal kdo bo odgovarjal, če dijaka ob 16:00 povozi avto? Odgovarja šola, ampak ne glavni, ampak profesorica ki je postavila uro ponavljanja na 17:00.

Torej think again, če je pametno dat dijakom 2 prosti uri brez nadzora.

Mentalist ::

Mrakovc je izjavil:

:D lol valda odvetnika pa ĹĄolo toĹžt zih sm tok fukjen ma dej pejte usi u k...


lolek si navaden, kaj pa sploh sprašuješ za nasvete če pojma nimaš, nekaj je ja treba ukrenit ne, pritožit se ravnatelju, če ne pa ministerstvu za šolstvo al pa kaj, to ne more it kar tako ne..
Lool.

St235 ::

A mi lahko kdo pove kje piše, da je pouk lahko samo od 7h do 14h?

Ziga Dolhar ::

Tkole je.

Na temle forumu se načeloma pričakuje raven jezikovnega izražanja vsaj na nivoju osnovne šole. Zaželena je argumentirana debata in ne vsestransko flejmanje.

Mrakovc, svetujem da si še enkrat temeljito prebereš Pravila. Na tem forumu ljudi ne pošiljamo v k..., prfoksom ne težimo in jih strašimo kvečjemu z bicikli.

Zaklepam.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ameriško šolstvo

Oddelek: Problemi človeštva
233776 (3273) Mavrik
»

Neopravičene ure (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10115608 (11152) Phantomeye
»

OŠ - kaj storiti v primeru nemogoce uciteljice (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
9020937 (16494) s6c-gEL
»

V brazilskem mestu osnovnošolce opremili s čipi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
11827374 (23254) outlawman
»

Najlepša leta..dijaška ali študentska?

Oddelek: Šola
284373 (3159) Mipe

Več podobnih tem