» »

XBOX

XBOX

Luka Percic ::

Sej ne vem če sem dal ta topic v pravo temo.Torej, imam en par vprašanj glede te škatle;
1.) Ali bom lahko na xbox priklopilmojo miško (Microsoft explorer) in mojo tipkovnico (Microsoft natural pro) ter oboje aktivno uporabljal?
2.)Ali bom lahko gor priklopu moj skener ki je vezan na scsi (isa)? Pa moj tiskalnik hp:815c (ima usb) ?
3.)8 Giga prostora je malo. Ali se bo dalo nakupiti dodaten prostor (recimo 20g ali pa 30g)?
4.) Pa se bo dalo menjavt winse (prihajajoči wishler)?
5.)Zdaj pa še glavno vprašanje: se ga bo dalo navijat (procesor in grafično kartico)?

Če so odgovori da je xbox moj!:\

andrej ::

hm tezko bo za vse. najboljse da pocakamo, da stvar pride ven...
btw: zakaj vam je oc tako pomembno?

andrej ::

aha, pa winse pa se ziher ne bo dalo menjavat. Ce ma komponente PC-ja to nebo PC v pravem smislu...
Gori tak ne bodo navadni windowsi, ampak posebej prirejeni za xbox...

MRtwister ::

MIslim, da microsoft men, da bo xbox KONZOLA, ne pa vecpredstavna naprava, cetudi ima disk...
No, net bo imela.

andrej ::

ja to bo v prvi vrsti konzola.

TESKAn ::

kar pomeni, da se komponent, razen najbrž diska, NE BO dalo menjat. Priklaplu boš pa najbrž lahko veliko reči gor, če bo pa skener med njimi, pa ne bi reku. Kot so že rekli, stvar bo KONZOLA, kar pomeni, da se hardwer ne bo spreminju, OS pa prov tko ne - ta nespremenljivost je prov tisto, kar nardi konzolo bolš od PC - ja - programer špila točno VE, kere komponente bodo notr in lahko igro prilagodi.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Luka Percic ::

Fack!;(

Dr.Miha ::

xbox bo drkalica v najboljšem pomenu besede....in bo ob izidu jebala ježa zaradi orjaške cene (400-500$ po Micro$oftovih besedah) in izredne konkurence (GameCube, plejstjšn 2)
Za domovino z Nintendom naprej!

Flash2000 ::

hmm 400 -500 $ kje pa si to zvedu ??? Tovarniška cena xbox naj bi bila 400$, vsaj tko sem slišal. Cena xboxa pa naj bi bila okoli 300 $, mogoče še celo manj...



:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox One bo stal pol tisočaka, pride novembra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Konzole
10322386 (18882) kuglvinkl
»

Čim večji so, tem močneje padejo - OnLive (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
6516620 (13946) Shegevara
»

Iskanje inženirjev namiguje na začetek razvoja 3. generacije Xboxa

Oddelek: Novice / Konzole
228155 (6227) PrimozR
»

DVD/Divx/mp3 predvajalnik za lenobnejše (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
669676 (7997) Gregor P
»

XBOX 360 - cene in sesuvanja sistema (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
9613564 (10075) LordWorm

Več podobnih tem