» »

avgidseh.sys

avgidseh.sys

eboycina ::

Imam težavo z zagonom WinXP. Pri Safe Mode se mi ustavi pri AVGIDSEH.SYS izpiše Press ESC to load SPTD.sys.

Kar koli stisnem se znova zažene.

Baje da to povzroča AVG intivirus. Poskusil sem razne fore kot piše na forumih npr. http://forums.avg.com/ww-en/avg-forums?...

Vse datoteke npr. C:/Program files/AVG sem preimenoval v neke XY

Tudi v system32/drivers sem vse datoteke ki se začnejo na avg spremenil končnico iz sys kar na .bak, da naj ne zaganja.
Ampak ko preimenujem vse te avg, potem se pri zagonu ustavi pri MUP.SYS če tudi to preimenujem se ustavi pri VIAAGP.SYS, če tudi to se pri NDIS.SYS, sedaj pa sem preimenoval tudi to pa se mi je ustavilo pri NTFS.SYS.

Sem tudi disk pregledal z checkdisk pa fix errors če so bli kaki itd.. pa še vedno.

Kaj naj naredim?

RejZoR ::

Nekaj je seriously fucked up. Glede na to da ti gre tud na procese, ki niso del AVG-ja je fora nekje drugje. Razemn če so ravno AVG-jevi driverji razlog, da se usipajo vsi ostali.

Si probal uporabit Last known config that worked opcijo?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

eboycina ::

ja sem probal pa nič. pojma nimam več kaj naj delam.

Gray_Warden ::

neumna misel...pa vseeno... si poizkusil izbrisati AVG antivirus???? avg je eno veliko sranje, ki je že mnogokrat ljudem sesulo računalnik. Uporabljaj Avast. meni je avg nekoč sesul mašino...je idiotsko izbrisal neke datoteke v windows folderju in se stvar nikakor ni več zagnala. Na srečo na glavni particiji itak nimam nekih hudo pomembnih reči...kar je pomembnega redno kopiram na backup lokacijo, tako da sem preprosto formatiral zadevo in je vse spet deloval brezhibno.

V kolikor ti ne bo uspelo antivirusa 100% izbrisati, ti ne preostane drugega kot shraniti vse zate pomembne datoteke na usb ključe/dvd in formatirat računalnik. Ko se ti nekaj takole sesuje, je praktično nemogoče spet zagotovili 100% stabilno delovanje.

Zgodovina sprememb…

amigo_no1 ::

Safe mode ne dela ?

Potem naredi repair install winsev.

eboycina ::

ja seveda, saj prvi korak je bil uninstall AVG pa še čist vse .sys pa vse datoteke sem umaknil iz zagona pa mi je pol kar neke nove pobiralo. Sem šel skoz repair windowsov pa je zadeva normalna, zdaj sem pa naložil Avast in upam, da bo v bodoče vse stabilno :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491622044 (20782) mat xxl
»

Računalnik zmrzne, ko se povežem z internetom

Oddelek: Pomoč in nasveti
261558 (1213) solatko
»

windows XP se mi nočejo zagnati (prilagam sliko ekrana)

Oddelek: Pomoč in nasveti
254742 (3427) vbohinc
»

Pomoč - WinXp se ne zažene v normal mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
252974 (2709) Tea Time
»

Kako odstraniti trojanca?

Oddelek: Pomoč in nasveti
154674 (3044) AlexUS

Več podobnih tem