» »

Moška obleka (maturantska)

Moška obleka (maturantska)

kitara8 ::

Zdravo, a mogoče kdo ve kje se v ljubljani dobijo dobre moške obleke, po nizkih cenah.

Shegevara ::

Poglej v Zari.

Obstaja pa tudi, če te zanimajo rabljene oz. take ki so samo za izposojo. Te bi prišlo še najceneje.

jype ::

Če hočeš izstopat, potem so kratke hlače in t-majica super.

kitara8 ::

haha nism mislil lih izstopat. en črn reklc sm imu u mislh recimo. zara sem slišal že, še kje mogoče?

@nny ::

Za najstnika v kavbojkah in snikercah je svečana obleka "čist mim'"! Vseeno priporočam, da nabaviš malo bolj kvalitetno robo in to suknjič + hlače. Po možnosti bolj klasičen kroj. Gotovo te v prihodnosti čaka še kakšen black tie dogodek. Zelo kvalitetne obleke imajo v Sens-u, žal je tudi cena primerna. Cenejša varianta je Zara, še cenejša pa C&A. Pazi, da ne vsebuje preveč volne, sicer bo stalno pomečkana.

sajmon ::

Kot je omenil @nny: preveri C&A, lani kupil elegantno črno obleko (hlače + suknjič) za 60 EUR. Pa fin material, ki se ne mečka.

Mesar ::

Za 60EUR? Bodite realni no.
Your turn to burn!

@nny ::

Mesar je izjavil:

Za 60EUR? Bodite realni no.


Zakaj pa ne? Redna cena mislim, da je okrog 100 €. Uletiš, ko imajo popust in to je to.:P
Res pa imajo v C&A samo en kroj in to klasičen. Kdor išče kaj modernega, naj pogleda v Sens.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

Machete ::

Kupi moj Mura reklc. Top šit in slo kvaliteta. Barva pa nevtralana in maš lahko spodaj lih kar ti paše, lahko tud sam boxarce.
Maš link pm. :)

lp

RockyS ::

Ja Mura je res top šit kaj se oblek tiče.

Mesar ::

Ja sam če greš samo na maturantskega pa nič druga, ne vem če se ti nena bolj splača sposojat, ker ti bojo cote stale nekje, dokler lepega dneva na zabrišeš vse stran.
Your turn to burn!

noraguta ::

@nny je izjavil:

Za najstnika v kavbojkah in snikercah je svečana obleka "čist mim'"! Vseeno priporočam, da nabaviš malo bolj kvalitetno robo in to suknjič + hlače. Po možnosti bolj klasičen kroj. Gotovo te v prihodnosti čaka še kakšen black tie dogodek. Zelo kvalitetne obleke imajo v Sens-u, žal je tudi cena primerna. Cenejša varianta je Zara, še cenejša pa C&A. Pazi, da ne vsebuje preveč volne, sicer bo stalno pomečkana.


A lohk ne pišeš neumnosti volna pa svila se precej manj mečkata kot bombaž pa poliester.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

kitara8 ::

evo da ne bomo preveč zašli iz teme. Išče se klasična obleka za moškega (reklc + hlače) ne mislim sposojat ker jo bom uporabljal še lep čas. Išče se nekaj poceni (pa ne govorim o škart robi ampak nekaj z normalno ceno in iz normalnih materialov itd). Sprašujem pač samo kje se dobi take obleke po ugodni ceni oz če kdo ve kje so kakšni aktualni popusti tale čas.

Ugotovil smo da se splača pogledat:
-Zara
-Sens(drago)
-C&A (poceni a vprašljivo)
-Mura?

Aja pa še o barvi, iščem nekaj "blend in" in v črni barvi. Moja ljuba soplesalka je namreč črnobela, tako da gledam nekako črno obleko z belo srajco ali kaj v tem stilu. Po možnosti brez vzorcev, brez čudnih in dragih materialov. In NIČ ne dam na znamko, vseeno mi je al je armani al ne, pač gledam da bi bilo kvalitetno da bom še dolga leta lahko uporaabljal - če se nam zredil

RockyS ::

Mura.

@nny ::

noraguta je izjavil:

@nny je izjavil:

Za najstnika v kavbojkah in snikercah je svečana obleka "čist mim'"! Vseeno priporočam, da nabaviš malo bolj kvalitetno robo in to suknjič + hlače. Po možnosti bolj klasičen kroj. Gotovo te v prihodnosti čaka še kakšen black tie dogodek. Zelo kvalitetne obleke imajo v Sens-u, žal je tudi cena primerna. Cenejša varianta je Zara, še cenejša pa C&A. Pazi, da ne vsebuje preveč volne, sicer bo stalno pomečkana.


A lohk ne pišeš neumnosti volna pa svila se precej manj mečkata kot bombaž pa poliester.


Really? Nekdo je bolj pameten od profesionalcev.

Fotr je kupil Murino obleko za ojoj denarja z velikim deležem volne in je izgledala pomečkana ko cunja. Nazadnje mislim, da jo je zakuril v peči. :8)

solatko ::

Najbolj se splača skočit do Trsta in obiskat tiste trgovinice proti ponterosi, parkiraš v stari avtobusni postaji ali ob morju. Pri nas dobiš italianske (kitajske) obleke 2-3x dražje (za ceno enega solidnega reklca pri nas, se tam oblečeš komplet, pa še izberejo trgovke take stvari, ki dejansko gredo skupaj).
Do konca marca imajo totalne razprodaje in, če malo pogledaš, lahko dobiš obleko znanega proizvajalca, za nekaj deset €.
Delo krepa človeka

noraguta ::

a si retard , kreten al harlekin?

@nny je izjavil:

noraguta je izjavil:

@nny je izjavil:

Za najstnika v kavbojkah in snikercah je svečana obleka "čist mim'"! Vseeno priporočam, da nabaviš malo bolj kvalitetno robo in to suknjič + hlače. Po možnosti bolj klasičen kroj. Gotovo te v prihodnosti čaka še kakšen black tie dogodek. Zelo kvalitetne obleke imajo v Sens-u, žal je tudi cena primerna. Cenejša varianta je Zara, še cenejša pa C&A. Pazi, da ne vsebuje preveč volne, sicer bo stalno pomečkana.


A lohk ne pišeš neumnosti volna pa svila se precej manj mečkata kot bombaž pa poliester.


Really? Nekdo je bolj pameten od profesionalcev.

Fotr je kupil Murino obleko za ojoj denarja z velikim deležem volne in je izgledala pomečkana ko cunja. Nazadnje mislim, da jo je zakuril v peči. :8)

as prebral kaj so napisal "profesionalci"?
Volna

Volno uporabljamo večinoma za zimska oblačila, kot so moške in ženske obleke, puloverji, plašči, jakne, šali, kape, klobuki, nogavice, toplo perilo… Iz volne so izdelane težke, debele, mehke, voluminozne ali čisto lahke tekstilije. Cenjene so gladke volnene tkanine, v katerih so vlakna tesno povezana, tako da se težko kodrajo. Te največkrat uporabimo za fine moške ali ženske obleke. Volneni izdelki se malo mečkajo in se hitro izravnajo zaradi elastičnosti volnenih vlaken. Hitro vpijajo vlago in se počasi sušijo.

čej fotr mal po teb, se temu ne čudm kr je naredu... dejte moderatorji brisat škodljive odgovore. ker vsak retard piše že kr se mu pač zdi. ob tem pa pojma nima niti ni nikol sprobu stvari o katerih kvanta.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

jype ::

Z žensko se kregaš o oblekah, sine.

noraguta ::

drugač pa če ne veš kaj kupuješ je mogoče prvič dobro it v kateks. http://www.btc-city.com/trgovina/295/ka...
razlošijo ti od tega kaj je obleka za enkratno uporabo, kaj se mečka , kaj se nosi itd... cene so pa nekoliko višje kot druge zgoraj omenjene trgovine. Ampak vsaj približno znajo pomagat. Pa tudi na cajte je izbira nekoliko kvalitetnejša.

jype je izjavil:

Z žensko se kregaš o oblekah, sine.

ja una ma dnar poganjat denar za neuporabne cune.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

zee ::

Meni so na Tajskem za 300 EUR naredili obleko (2x hlace, 2x srajca, reklc, kravata) po meri. :D

Za podobno ceno bi se dalo kaj najti tudi v Sloveniji pri kaksnem krojacu.

V vsakem primeru priporocam cimbolj klasicno obleko, saj pride vedno prav (poroke, pogrebi, razgovori za sluzbo, obisk gledalisca, ...)
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Phantomeye ::

IMO se ne splača oblek kupovat za maturanca. Vsaj dragih ne. Sploh, če se gala dogodkov udeležuješ na 5 let. Pa še uničiš jo na kakšnem afterpartyu.

LuGi ::

Phantomeye je izjavil:

IMO se ne splača oblek kupovat za maturanca. Vsaj dragih ne. Sploh, če se gala dogodkov udeležuješ na 5 let. Pa še uničiš jo na kakšnem afterpartyu.


Res je..;)

Ko bos "enkrat" gospod si bos kupil top shit :))

@nny ::

noraguta je izjavil:


ja una ma dnar poganjat denar za neuporabne cune.


Imam polno omaro, za kar nisem zapravila niti centa. S prijateljicami, ki imajo enako številko, si izmenjujemo oblačila. Praktično kupujem samo čevlje in spodnje perilo. Sodelavke pa vse zelene, ker jim ni jasno, kako si lahko kupujem toliko cot in torbic...Nerodna stvar, ker jim je kakšen kos všeč in vprašajo, kje hudiča imajo tako robo. :))

Avtor, lahko greš pogledat tudi v H&M. V sezoni se najde kaj za smešno ceno, le kvaliteta je vprašljiva. Vzemi koga s sabo, da pogleda, kako obleka stoji na tebi.

jype ::

LuGi> top shit

Air Force kombinezon!

Gekobla ::

Stvari si se lotil čist narobe. NE sprašuj tukaj, ampak svojo soplesalko...
:-)
gekobla

BigWhale ::

@nny je izjavil:

Zelo kvalitetne obleke imajo v Sens-u, žal je tudi cena primerna.


Jaz sem v Sensu kupil porocno obleko in je bila dalec najcenejsa od vsega kar so mi drugi predlagali. :>

Sicer je taksne barve, da je verjetno ne bom nikoli vec oblekel, ampak, to so ze detajli... :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

kitara8 ::

Gekobla je izjavil:

Stvari si se lotil čist narobe. NE sprašuj tukaj, ampak svojo soplesalko...
:-)

sej jo bom sabo uzev :) če bo hotla

Mesar ::

kitara8 je izjavil:

Gekobla je izjavil:

Stvari si se lotil čist narobe. NE sprašuj tukaj, ampak svojo soplesalko...
:-)

sej jo bom sabo uzev :) če bo hotla



Ja fAJNO si nasel ce ji bo tok vseeno dA nebo hotla.
Your turn to burn!

noraguta ::

če ti bojo babe cune rihtale boš zmer cotl zgledu. as desc a nis? čej dobra prodajalka/prodajalc itak več vesta o oblekah kot pa "punce katere se spoznajo na modo".
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

kitara8 ::

dej no folk zakua se ne držite teme. kupt grem reklc ki ga bom sam izbral, po modi kokr je MENI ušeč. mene je sam zanimal kje ga lah pocen dobrga dobim. moje soplesalke pa nč kritizirat, a jasno. Bolše soplesalke ni, pa ona gre zravn da bova vidla če pašeta obleke skupi al ne, ne zato da bi ona rekla kaj naj kupm zaboga. :) oki, podala bo svoje mnenje pa če ji res nau ušeč pač nam uzev. bom upoštevov tud nasvete prodajalk, zato so tm in majo plačo, ampak zadnja pamet bo pa moja, če mi bojo usi govorl da mi paše a mi nau ušeč, kl*nc gleda poj tako obleko.

oki zej pa nazai na temo. Štacune ki je vredn obiskat
-Zara
-Sens(drago) več glasov
-C&A (poceni a vprašljivo)
-Mura?
-italija(trst)-mau delč sm iz gorenjske?
-kateks
-LuGi - kje je to, še nikol vidu
-h&m kvaliteta vprašljuva?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: kitara8 ()

Mesar ::

Mura.
Your turn to burn!

oracle ::

jype je izjavil:

Če hočeš izstopat, potem so kratke hlače in t-majica super.

Haha, did that :))

lambda ::

Sens niti ni tako drag, kot se govori. Za 300-400 € se dobi zelo spodobno obleke. So pa tam dragi pasovi, kravate, nogavice, razni modni dodatki ...

lucif3rka ::

Mogoče ne bi bilo odveč it pogledat še v K&Ö v Cityparku. Nazadnje, ko sva s fantom iskala obleko zanj, so imeli kar nekaj izbire različnih cenovnih razredov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni fina obleka

Oddelek: Loža
71018 (871) Filip8
»

srajca in kravata (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134071 (19762) leiito
»

Moške kavbojke

Oddelek: Loža
458827 (7039) gruntfürmich
»

Najcenejša obleka za na poroko. Kje? :)

Oddelek: Loža
289280 (7795) shadeX

Več podobnih tem