» »

Zoran Janković

Zoran Janković

Temo vidijo: vsi
««
8 / 68
»»

Nesta ::

Katastrofa kdaj se bomo losali tega Zokija. Skace mal sem mal tja. Nej rajs bo doma pa vzgaja mulce.

Matako ::

Nesta je izjavil:

Katastrofa kdaj se bomo losali tega Zokija. Skace mal sem mal tja. Nej rajs bo doma pa vzgaja mulce.


Za to je že prepozno. Sicer je možno tudi, da je Jurček v življenju malo zabluzil zaradi predominantne očetovske figure, samo to so zgolj moje domneve.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Mr.B ::

Najboljši bolek, ne zna urediti parkiranja v Ljubljani a kasirati pa le zna :)), hm kot v Merkatorju...
Parkirišče v Stožicah s pol milijona evrov izgube : http://www.finance.si/345866/Parkiri%C5...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Gregor P ::

V bistvu tudi v mercatorju ni znal urediti parkirišč; tam je vsak dan parkiranih na stotine avtomobilov delavcev neljubljančanov, tako da pravi kupci komajda najdemo prostor za parkiranje:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Mr.B ::

No ampak če ne zna urediti parkirišč, bo pa DAA znal urediti javni promet. Verjetno izhaja iz Mecatorjeve formule, še več parkirišč v centru Ljubljane...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Ashrack ::

Po drugi strani je pa bolj smotrno vprasanje:
"ZAKAJ SPLOH SE VOLITI?"

Vsi vemo kako je zdajsni predsenik vlade Jansa prisel na oblast
....

Gregor P ::

Preko volitev in koalicijskih usklajevanj, demokratično torej8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

mtosev ::

Zoki is back
Nadomestne županske volitve v Ljubljani: Izidi predčasnega glasovanja kažejo, da je Janković prejel 62 odstotkov glasov!
sn bil kr blizu haha http://slo-tech.com/forum/t508925/p3452...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

jype ::

A je še kje kakšen drug kandidat, ki bi lahko zmagal?

mtosev ::

Dolinar?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mr.B ::

jeee
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

mikic007 ::

Mogoc bo pa zdaj kaj pametnega naredil, iz uzaljenosti. Upanje umre zadnje.

Mr.B ::

Spet bu reku da mu je Janša vzel 60 mil€:)).
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kmetek ::

Jankovič je torej 3-4 mesecev vlekel poslansko plačo za 0 dela? Enkratno, a bo zdaj zaprosil morda še za nadomestilo?

Keyser Soze ::

kmetek je izjavil:

Jankovič je torej 3-4 mesecev vlekel poslansko plačo za 0 dela? Enkratno, a bo zdaj zaprosil morda še za nadomestilo?

Ak je pameten. Janša&Co, sodeč po trenutnih apetitih, ki jih imajo za proračunskim denarjem, ne bi oklevali niti sekundo.
OM, F, G!

mikic007 ::

Saj lahko je sala, ampak glede na to, da bo ocitno zaposlen, ze v startu ni upravicen do nadomestila.

Placo je vlekel, ker je bil izvoljen, ce pa je kaj delal, pa ne vem. Tam je bil, videli smo ga in to je za placo dovolj. Saj je malo bedno, da skace sem in tja, ampak karkoli ocitati iz tega naslova je neumno, ker je vse po zakonu. Naj se mu raje ocita sivina, ki je je pri njem polno in skoraj ni mogoce, da ne bi kje presla tudi v crnino ...

jype ::

mtosev> Dolinar?

Kaj je pa ponudila?

Keyser Soze ::

Maš prav. Ampak vseeno, a to velja tudi za funkcijo? Ker to je malce drugačna kategorija od navadne zaposlitve. Morda bi se celo dalo okoli prinest sistem tule. Da prejemaš plačo župana in nadomestilo za plačo poslanca?
OM, F, G!

DarkSite ::

A sem to prav slisal, da nas misli zadolžiti še za 40 milijonov € na že 135 milijonov € podlage? A to misli resno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DarkSite ()

Okapi ::

Operi si ušesa.;) Rekel je, da imamo po zakonu še 40 milijonov lufta.

O.

DarkSite ::

Okapi je izjavil:

Operi si ušesa.;) Rekel je, da imamo po zakonu še 40 milijonov lufta.

O.


Ma to po njegovem pomeni, da nas bo še zadolžil. Sej druzga niti ne zna.

jype ::

DarkSite> nas

A si Ljubljančan?

DarkSite ::

jype je izjavil:

DarkSite> nas

A si Ljubljančan?


Jap.

jype ::

Torej bi tudi ti rad volil boljšega župana kot je Janković? Povej mi prosim, kateri od tistih na voljo je to bil, ker ga nisem videl :(

Arto ::

jype je izjavil:

Kaj je pa ponudila?

Modro misel, da videz ni vse.

jype ::

Ja, saj v resnici me ne bi motilo, če bi zmagala in izvajala reči, o katerih je govorila.

Žal je bila "kandidatka dveh strank", ostali v teh dveh strankah so pa zelo jasno izražali razne ksenofobne koncepte, omalovaževali islamsko skupnost in mestu močno oklestili proračun zaradi očitno osebne zamere.

IgorGrozni ::

Jap. Kot tista od njenega šefa pred časom.

Je danes in bo,... wait for it,...jutri.

He,he,he...kot kaže imajo še vedno istega pisca sloganov.

In istega šefa butalske artilerije... kot šef tudi Ž.Turk izvaja politiko lesenega topa. Ko ustreli jih več pade na njegovi strani, kot na tarči.
Namreč danes so Ljubljančani z solidno večino izvolili Jankoviča in posredno njegovo garažo pod tržnico. Ki jo je Žiga sabotiral. Ista artilerija, vam pravim.

Za SDS JJ je Lj politično vedno bolj nedosegljiva. S tem pa tudi oblast v Sloveniji brez obsežnih manevriranj in manipulacij.

Karaya 52 ::

Ma ja, kot da si Ljubljancani zelijo pet let razkopano trznico za nekaj parkirnih mest pod njo. Vem pa kdo, imensko, ne bo zasluzil na projektu. ;((

jype ::

Karaya 52> Ma ja, kot da si Ljubljancani zelijo pet let razkopano trznico za nekaj parkirnih mest pod njo.

Seveda si ne - a nas to manj boli, kot bi nas bolela županja, ki bi javno izjavila, da v Ljubljani ni prostora za džamijo (in sprejela ustrezne akte, ki bi preprečili ali močno otežili njeno gradnjo), na primer.

Ne zato, ker imamo radi muslimane ali pa ker smo na kakršenkoli način povezani z njimi, temveč zato, ker nočemo bit zarukani hribovci.

Mesar ::

Zakaj se ozirat na druge? Samo to še delamo... če nam đamija ne paše je pač nebo, naj bo še za to referendum tak je za vsak drek. Dokler ustreza mojim interesom sem lahko magari zarukan hribovec.
Your turn to burn!

Karaya 52 ::

Ce noces bit zarukan hribovc mors tut do katolikov pokazati isto mero naklonjenosti kot do muslimanov, ane.

Mesar ::

Zakaj? Ker so tukaj že tako dolgo kot muslimani? Ne moreš enačit teh dveh stvari če je ena že tako dolgo tukaj, da je del kulture druga pa pač (še) ne.
Your turn to burn!

jype ::

Karaya 52> Ce noces bit zarukan hribovc mors tut do katolikov pokazati isto mero naklonjenosti kot do muslimanov, ane.

Oh, I do. Tudi za njihove pravice se vedno borim, če jim jih kdo krati (med te pa seveda ne spada dirigiranje življenja drugim).

Mesar ::

jype

super, med tem pa sploh ne vemo kako bo ta "boj" vplival na razvoj otrok. Jaz nebi rad, da me čez 30 let vsk drugi na ulici hoče zaštihat, ker je imel travme v otroštvu.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

jype ::

Mesar> med tem pa sploh ne vemo kako bo ta "boj" vplival na razvoj otrok.

O, vemo. Nič posebnega.

Mesar ::

To ti praviš, ko si celo OŠ prenašal, da si lahko zadnji dan užival ko so te sošolci zavistno gledali. Nekdo drug pa bo komaj čakal, da postreli svoje sošolce. Tvoj zorni kot ni edini.
Your turn to burn!

jype ::

Mesar> Nekdo drug pa bo komaj čakal, da postreli svoje sošolce.

Ah, tudi na to sem čakal, pa se je potem k sreči izkazalo, da ne bo treba!

Problem seveda nikoli ni v tistih, ki čakajo.

Mesar ::

jype je izjavil:

Mesar> Nekdo drug pa bo komaj čakal, da postreli svoje sošolce.

Ah, tudi na to sem čakal, pa se je potem k sreči izkazalo, da ne bo treba!

Problem seveda nikoli ni v tistih, ki čakajo.


No, kdo drug pa mogoče bo, hočeš med takim folkom živet? Ko so vsi tempirane mine...
Your turn to burn!

jype ::

Mesar> No, kdo drug pa mogoče bo, hočeš med takim folkom živet? Ko so vsi tempirane mine...

Nočem, zato sem mnenja, da je treba nestrpneže, ki ne čakajo, čimprej asimilirati v družbo strpnežev, ne glede na to kako se upirajo.

Mesar ::

jype> Nočem, zato sem mnenja, da je treba nestrpneže, ki ne čakajo, čimprej asimilirati v družbo strpnežev, ne glede na to kako se upirajo.

In kako točno bi to izvedel? Uspešno seveda? Pa še nekaj gre tu zelo navzkriž... svobodna volja recimo? Dokler ničesar ne naredi lahko razmišlja kar hoče, ko bo svoje naredil pa je itak že prepozno.
Your turn to burn!

Pšenični ::

V Ljubljani je preko 10000 volilcev, ki nimajo državljanstva in lahko volijo župana.

Zanimivo dejstvo. Št. tujcev se sicer vsako leto poveča. Tud zanimivo.

Jankovič na vsakih županskih dobi manj neto glasov-tud zanimivo.

Zgodovina sprememb…

borisk ::

Karaya 52 je izjavil:


Ve pa kako se kanalizira denar.


fixed

Matako ::

Zoki je kot terminator. Nazaj!

Saj če potegnemo pod črto... za dane razmere čisto ok. Realno gledano noben od kandidatov ni ponudil ne vem kaj posebnega in so vsi ponavljali iste glavne točke (kanalizacija, promet), ločili so se v nepomembnostih.

S tega stališča je Zoki čisto ok pa še on ima ufurane zadeve in lahko edini začne delati dobesedno jutri. Po mojem še predalov v pisarni ni spraznil ;).

To je mogoče pomembno, ker je ta mandat krajši - nekaj kar ni ostalo neopaženo pri volilcih, če bo slučajno kdo nabijal o 30% udeležbi.

Tudi megaprojektov ima tokrat Zoki na sporedu občutno manj. V bistvu je edini tak tipičen zokističen projekt garaža pod Tržnico. No, upam, da se je iz dosedanjih megaprojektov tudi kaj naučil. Na papirju sicer enostavni, nakar se vlečejo leta in leta in potem še malo. Saj isto velja tudi za razne hipotetične tramvaje, da ne bo pomote. Vsi ti projekti so tudi, ne vem zakaj, vedno neka loterija glede kvalitete izvedbe.
Bolje, da ne veste kake drame so se dogajale pod zemljo med gradnjo garaže pod Kongresnim trgom in kake selotejp rešitve so to na koncu bile (po pričevanjih nekoga, ki je tam delal).

Ko smo že pri tem... niti en kandidat ni omenil gradbene jame ob Dunajski pri Kozolcu (zraven bivše stolpnice SCT).
Tempirana bomba, ki enkrat, ko bo šla bo naredila konkretno štalo podzemnim vodom in odvodom v tistem koncu mesta. Resnost tega presega debate kdo je kriv, kdo je lastnik, kdo je ne vem kaj.

No ja, včasih mora počiti, da se začne kaj dogajati.
/\/\.K.

Mr.B ::

Sedaj bo problem vseh, no razen tistih miljonov ki jih je MOL dal v privatno partnerstvo..
Stožice tudi uradno težava bank : http://www.finance.si/347003/Sto%C5%BEi...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Matako ::

Mene moti od vsega samo ta izjava

Mesto je svoje dobilo. Ne vem, zakaj bi moral reševati Stožice. Zasebni partner je tisti, ki ima neke rešitve, da bo problem rešil. Mesto ima svoje Stožice. To ni mestna, to je državna dvorana. Ne vem, kje bi bila košarka, če ne bi bilo Stožic.


Tukaj je, priznam resno pretiraval in upam, da se mu bo to serviralo nazaj iz vzgojnih vzgibov. Osebno je ta izjava za mene in ostale njegove volilce brca v jajca.

Sploh ni važno, če je res ali ne. Tako se ne govori. Župan enostavno ne more furati "ni moj problem" mentalitete za projekte, ki jih je _promoviral_ in na osnovi katerih smo ga celo volili (govorim za prejšnji mandat).
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Poldi112 ::

Čakaj, ti si ga volil, da ti naredi nakupovalni center Stožice?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Matako ::

Govorim za cel paket. S

Ne vem če se spomniš ampak prejkšnji mandat se je vse dogajalo pod kodnim imenom "Stadion". Dejansko je takrat LJ res bila brez stadiona in bilo je potrebno, da se zgradi. Velikost je tukaj relativno nepomembna - razlike v cenah so relativno majhne če gledaš število sedežev.

Prvi, hm-hm je bila že sama dvorana, ki ni nujno potrebna in definitivno je prevelika. Vem, da izgleda Hala Tivoli patetična (predvsem zaradi nevzdrževanja) ampak glede števila sedežev je v bistvu primerna. Ni teorije, da bi dvorano tipa Stožice regija (ne samo MOL) polnila _redno_ v rentabilnih kapacitetah. Dvorana nikoli ni bila po mojem okusu (še grda mi je), čeprav je tudi bila potrebna v _neki_ varianti, ampak jaz osebno bi temu dal nizko prioriteto, ne bi norel v nek mega projekt.

To mi je bilo jasno, itak. Če bi bilo po moje, Stožic ne bi bilo. In jasno... šoping center streljaj stran od BTC? Črnec, prosim.

Ampak kot rečeno, takrat je to prišlo v paketu Štadion.

Ja, lahko rečeš, da me je Zoki po mehankarsko nategnil. Saj veš, ko pelješ avto na redni servis končaš pa s kupom zamenjanih delov in polno posodo Vitrexa?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

solatko ::

Projekt Stožice je bil izvajan po projektu, če pa je zasebni partner ugotovil, da se mu investicije ne bo povrnila, ima vso pravico s projektom prekint. Tisto, kar je bila mestna prioriteta, je narejeno, za ostalo se bo nekdo našel, ki bo v tem videl interes. To dejansko ni problem MOL-a in župana.

Večina bi se vas obnašala na mestu župana tako, kot so se župani 50+ let. Poskrbeli so za svoje riti, stranke in prijatelje, za ljubljančane pa niso naredili pod milim kurcem nič. Denarja je šlo ravno toliko, kam se pa ovce itak ne sprašujejo.

Zoki se komot primerja s Hribarjem, žalostno je samo to, da ne premoremo avtohtonega ljubljančana, ki bi bil sposoben naredit vsaj 20% tega, kar je storil srbin Zoki.

Če mu fovšljivi dolenc nebi ukradel 60 mio€ letno, bi bili pa tudi vsi drugi projekti že narejeni, brez kakšnega večjega zadolževanja.
Bo potrebno v vseh mestnih občinah izvolt župane s srbskimi koreninami, vsaj dva sta pokazala kako se mora delat za svoje mesto Popović in Janković.
Kleni katoliški Slovenceljni pa se počasi začnite praskat po svojih bučah, malo manj mislite na boga in nase, ter začnite delat za ljudstvo, ki vas voli, voli zarukani.
Delo krepa človeka

Matako ::

solatko je izjavil:

Projekt Stožice je bil izvajan po projektu, če pa je zasebni partner ugotovil, da se mu investicije ne bo povrnila, ima vso pravico s projektom prekint. Tisto, kar je bila mestna prioriteta, je narejeno, za ostalo se bo nekdo našel, ki bo v tem videl interes. To dejansko ni problem MOL-a in župana.


Jaz niti pod razno ne bi bil tako prepričan, da se bo kar nekdo našel. Osebno si ne prestavljam razumnega, neodvisnega investitorja, ki bi prevzel Stožice. EDIT: ne pozabi, da samo lastništvo je pri velikih športnih objektih mala malica. Ideja "bo pa pač lastnik banka" je smrtna obsodba za dvorano, ker jo je treba vzdrževati, voditi in promovirati. Če gremo na to varianto lahko že kar zdaj gre na dinamit, da prihranimo agonijo.

Ne štima osnovna poslovna matematika. In sploh ne gre za začetni manjko, gre za to, da _operativno_ stvar nima smisla. Tudi če bi mu Jajo dal 600 milijonov, bi samo odložil neizogibno.

Pa kot rečeno, sem zokista - "dvomotorec" celo.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

solatko ::

Mene osebno športna dvorana niti ne zanima - košarko sem nehal spremljat, ko je Sagadin ubil igro Olimpije, šport, ki ga gojim sam, pa ni ravno namenjen dvoranam in gledalcem. Je pa za glavno mesto države primerno, da ima vsaj en objekt, pri katereme nas ne bo sram, ko pridejo tujci. Hala Tivoli je svoje dala čez. Redki so športni objekti, ki se lahko financirajo sami, to ve tudi Zoki in dejstvo je tudi, da politika ne bo pustila te objekte propasti.
Večja sramota je to, kako naša politika dela z potencialnimi investitorji v športne objekte (Pečečnik).
Če se ne bo našel za trgovski center, se bo našel nekdo, ki bo naredil mega parkirišče za park & drive, pol pa še ob prireditvah ne bo problem parkiranja.
Delo krepa človeka
««
8 / 68
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lokalne volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25243026 (36546) SimplyMiha

Jankovicu je dolgcas (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Loža
1584213771 (181834) Pšenični

Več podobnih tem