» »

Zoran Janković

Zoran Janković

Temo vidijo: vsi
««
61 / 68
»»

Cervantes ::

Kaj, a NPU in davkarija nista sprožila postopka zaradi ugotovljenih nepravilnosti?
Kako je to mogoče?
Zahtevamo preiskavo.:))

Cervantes ::

BTW, Delo morda res ni desničarsko glasilo, je pa zadnja leta postalo rumeno kot kanarček, vse za naklado.
In udarne članke na temo Zoki vsi radi prebiramo. Temu se reče Trač. (Sinonim za moderno raziskovalno novinarstvo. Raziskuje naj se tisto, kar a) dviguje naklado in b) paše šefom. Po možnosti oboje.)
Kot sem zapisal zgoraj. Če je bila kršena zakonodaja, naj se uvede kazenski postopek. Če ne, nehajte nabijat in lepit vedno iste linke.
Dolgcajt.

korenje3 ::

arnecan1 je izjavil:

korenje3 je izjavil:


spet navajš vire iz "novinarjev". ti podatki niso relavantni, namreč so ponavadi izmišljeni, ravno zato da vzbudijo zanimanje bralcev/gledalcev. na tak način si novinarske hiše ustvarijo zgodbo, ki jo lahko redno vstavljajo v svoj program, kadar imajo kakšno časovno luknjo.
edini relavanten vir je od pravnih organov. vse ostalo je šovbiznis. sem mislil da ti je to že zakapiralo, sam si preveč ozkogled.

http://siol.net/posel-danes/novice/dosj...
http://www.slovenskenovice.si/novice/sl...

Res je, novinarji so poročali to, kar je Janković tudi sam priznal. Sicer pa poslušaj, da to tudi sam prizna ob 12 sekundi:


Ded ti celo sam prizna, da je lobiral za kredite, sedaj pa bodi mož in to sprejmi. Ali pa mogoče ni res?

Sicer pa tukaj imaš tudi link celotne oddaje Pogledi Slovenije, kjer ti od 1:24:00 ure dalje Janković osebno pove, daje na NLB lobiral za kredite Grepu. Ne smeši se z nekimi novinarskimi zarotami, ker si izpadel popolnoma neobveščeni vernik.
http://4d.rtvslo.si/arhiv/pogledi-slove...

Evo še en link, da je Janković rihtal kredite http://siol.net/novice/slovenija/glede-...

Kako pa misliš, da so državne banke pridelale takšno izgubo? Zaradi pritiskov na vodstva bank, da podelijo kredite, katere ne bi smele. Ker če bi projekti bili zdravi, ne trebalo nič "rihtat". In Stožice so bile takšen kredit, kjer je trebalo "rihtat", saj banke drugače kredita ne bi dale.


sam ti si fejt usekan v glavo. govora je bilo "zakaj je pametno da grep dobi kredit" in jankovič je podal svoje mnenje - čist tako mnenje kot ga lahko poda kdorkoli. in ne da jankovič rihta kredite.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

korenje3 ::

Nesta je izjavil:

Ljubljana bi bila lahko še lepša brez Zokija, samo to :)
BTW kaj bo sedaj z Đamijo ko je denarja zmanjkalo? SKoda ko bi naredli eno majhno lepo Đamijo pa so zacel nekaj megalomansko zadevo delat in sedaj denarja ni...
Zoki dela vse prevec megalomansko. Zakaj? Zato ker je pri dražjih stvareh lazje več provizije dobit.
Se ena bučka: Ikea sredi BTCja. Zakaj Zoki ni prodal zemljo v okolici Ljubljane? Nisem se videl da bi IKEA gradila sredi mesta.

Dejansko težko karkoli pozitivnega najdes v Zokiju, razen to da je kar lepo uredil center Ljubljane...


od kje ste se vi psihopati vzel? 24kur.com?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

arnecan1 ::

korenje3 je izjavil:

sam ti si fejt usekan v glavo. govora je bilo "zakaj je pametno da grep dobi kredit" in jankovič je podal svoje mnenje - čist tako mnenje kot ga lahko poda kdorkoli. in ne da jankovič rihta kredite.

Če je kdo usekan, potem si to ti. Ali pa se delaš. A res nisi poslušal, kaj se pogovarjata Slak in Janković? Slak pove Jankoviću, da je v eni od prejšnjih oddaj Janković osebno povedal, da je bil v NLB pri pri takratnem direktorju Jašoviču skupaj z Jadranko Dakić in lobiral za kredit. Ob 12 sekundi v klipu Jankovič odgovori z "Res je". Bolj plastično ti ne morem razložiti.


Sicer pa tukaj imaš tudi link celotne oddaje Pogledi Slovenije, kjer ti od 1:24:00 ure dalje Janković osebno pove, da je na NLB lobiral za kredite Grepu.
http://4d.rtvslo.si/arhiv/pogledi-slove...

Počasi začenjam verjeti, da nisi sposoben slediti temu pogovoru. Imaš dve različni izjavi, v kateri Janković izjavi, da je rihtal kredit Grepu pri domačih bankah, In ne, izjavi nista iz celovečernega filma, ampak iz informativne oddaje posnete v živo.;((

Mislim, pa to je že prav smešno. Sedaj niti več priznanje Jankovića osebno v kamero (in to dvakrat!!!) več ne velja.

korenje3 ::

"lobiral" si ti vstavil v kontekst.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

arnecan1 ::

Cervantes je izjavil:

BTW, Delo morda res ni desničarsko glasilo, je pa zadnja leta postalo rumeno kot kanarček, vse za naklado.
In udarne članke na temo Zoki vsi radi prebiramo. Temu se reče Trač. (Sinonim za moderno raziskovalno novinarstvo. Raziskuje naj se tisto, kar a) dviguje naklado in b) paše šefom. Po možnosti oboje.)
Kot sem zapisal zgoraj. Če je bila kršena zakonodaja, naj se uvede kazenski postopek. Če ne, nehajte nabijat in lepit vedno iste linke.
Dolgcajt.

1. Kriminalisti zaključili z delom.
2. Kriminalisti so ovadbe podali na tožilstvo.
3. Tudi s strani davkarije in NPU
4. Ovadb samo za primer Stožice je trenutno 5 na tožilstvu, so pa še druge ovadbe, vendar ne za Stožice
5. Tožilstvo bo odločilo, če so dokazi dovoljšni za začetek kazenskega postopka
6. Sodišče bo na koncu odločilo o krivdi ali nedolžnosti Jankovića, v kolikor seveda vsaj ena ovadba pride na sodišče, o čeme pa ne dvomim, mislim pa, da bodo prišla vsa
7. Če bo Janković pokazal na sojenju s svojimi odvetniki tolikšno sposobnost spremljanja zadeve kot korenček, je gotof. Drugače pa ima ob slovenskem sodstvu lepe možnosti, da se izvleče.

Tako da stvari tečejo, samo da v ozadju. Uradni organi pač ne smejo izrabljati kamer za dajanje populističnih. To pa spretno počne Janković. Pa še en mi pride na misel, ki ima glih tako luknjasto obrambo kot Zoran in podobne izjave ped mediji, to je Rotnik. Samo da ni tako premeten kot Zoki, pa tudi tako nasmejanih plavih učk nima.

Še link: http://siol.net/novice/slovenija/krimin...

konspirator ::

arnecan1
Boriš se z mlina na veter, vernikom so argumenti nepotrebni.
--

Zgodovina sprememb…

arnecan1 ::

korenje3 je izjavil:

"lobiral" si ti vstavil v kontekst.

Kako bi pa ti to imenoval? Pritiskal?

Jankovič je uporabil izraz, da je "dopovedoval", kako pameten kredit to je (pa zanemarimo, da se je potem izkazalo, da to ni bil pameten kredit, ker ga bomo pokrivali davkoplačevalci)

Mediji so to imenovali dobesedno "rihtal". Z navedki.

Izgleda, da različni ljudje uporabljajo različne nazive, odvisno kako blizu Jankovića so. Mislim, da je še najbolj pameten tisti nevtralni iz medijev, da je kredit rihtal, oz. strokovno lobiral.

Sicer pa prvotna izjava o rihtanju kredita je tukaj, od 1:24:00 ure na Pogledi Slovenije, oz. še bolj natančno od 1:24:30 ure dalje. Vsak si naj sam ustvari sliko. Evidentno pa je, da ni bilo govora samo o tem, da je to pameten kredit, ampak naj se predvsem podeli. Seveda je pa logično, da mora biti potem kredit pameten, ker če bi se dal, ob predpostavki, da so argumenti poti podelitvi kredita, potem je to kaznivo dejanje oškodovanja banke. In zavajanja, tudi s strani prosilcev kredita.
http://4d.rtvslo.si/arhiv/pogledi-slove...

arnecan1 ::

konspirator je izjavil:

arnecan1
Boriš se z mlina na veter, vernikom so argumenti nepotrebni.

Vem, raje bi debatiral z Makarovičevo kot z temi gumpci.

Ona je vsaj direktno rekla, da Janković dela nekaj malega za svoj žep, ampak je tudi nekaj naredil za Ljubljano.:))

Tu bi se strinjala in spila špricar. Eni pa tukaj negirajo celo to, kar je sam Janković javno priznal pred kamerami ali pa sploh ne vedo, da so postopki zoper Jankovića tik pred tem, da se vloži obtožnica in še vedno živijo v La la land, češ o Jankoviću je vse tiho, to je dokaz, da je nedolžen, vse ostalo pa je slovenska favšija.

Saj potem ni čudno, kje je Slovenija in kam gre celotna Zahodna civilizacija.:8)

Okapi ::

Zakaj lažeš? Nihče ni rekel, da Janković ni navijal za posojilo. Zasebni projekt Stožice je propadel ravno zato, ker banke, pod pritiskom malo politike in malo zavedene javnosťi, niso dale še zadnjega dela posojila. Če bi ga dale, bi bilo nakupovalno središče narejeno in investitor bi lahko plačal podizvajalce in začel vračati posojilo. Janković je to dopovedoval bankirjem, ampak pač ni zaleglo.

ADIJOOO ::

S čem se pa ukvarjhata sinova od Jankovića?

Cervantes ::

ADIJOOO je izjavil:

S čem se pa ukvarjhata sinova od Jankovića?

Vnuki te ne zanimajo?

arnecan1 ::

Okapi je izjavil:

Zakaj lažeš? Nihče ni rekel, da Janković ni navijal za posojilo. Zasebni projekt Stožice je propadel ravno zato, ker banke, pod pritiskom malo politike in malo zavedene javnosťi, niso dale še zadnjega dela posojila. Če bi ga dale, bi bilo nakupovalno središče narejeno in investitor bi lahko plačal podizvajalce in začel vračati posojilo. Janković je to dopovedoval bankirjem, ampak pač ni zaleglo.

Ja ja. Seveda, na koncu lažem jaz. Kje lažem? Če kdo laže, potem je to korenček. On pravi, da Zoki z kreditom ni imel nič. Pa sanja o nekih primerjavah z kmečkimi subvencijami.

Kredit je bil slab in dan šele potem, ko so bili vršeni "pritiski", kako je to pameten kredit. Za davkoplačevalce že ne, saj je končal na slabi banki. To vse je dejstvo. In če bi se dalo še več kredita, bi davkoplačevalci pač samo morali pokriti večjo luknjo. To pa je spekulacija, ki pa je 99 %.

To me spominja na pravljice, kako uspešen je bil Jankovič v Mercatorju. Seveda je bil, z krediti državnih bank in političnimi vezami. Sedaj pa imamo prezadolženi Mercator, ki smo ga morali za drobiž prodati Hrvatom. Edino, kar je imel Zoki srečo je bilo to, da ga je politika spodila in se sedaj lahko repenči, kako se pod njim to Mercatorju ne bi zgodilo. Še večjo srečo pa je imel, da mu je Janša pravzaprav naredil uslugo s tem, ko mu je preprečil tajkunstvo v Mercatorju, danes bi verjetno karte s Šrotom špilal.

Podobno se je repenčil Janša, kako pod njim ni bilo krize. Seveda je ni bilo, ampak ne pove pa, da je celemu svetu dobro šlo in kako bi krizo v Sloveniji preprečil.

Še samo prilepim, kaj je bivši guverner Kranjec povedal o Stožicah: Čudi pa me, da se neki projekt, kot je ta stadion, začenja graditi in izvajati, še preden je zaprta finančna konstrukcija. In v tem pogledu se seveda ne morem strinjati z investitorji, da se po tem, ko se ugotovi, da je finančna konstrukcija zaprta, nenadoma pojavi to kot problem, ki pa ga naj rešuje ena ali več drugih bank. (...) In tukaj mislim, da tudi jokanje lokalnih oblasti, da je država lokalnim oblastem odvzela neka sredstva, ne opravičuje takega pristopa.

Janković je poslovnež, ki lahko uspeva samo v balkanskih ali ruskih razmerah. Na meji zakona z političnimi zvezami. On bi samo nekaj "rihtal". Enkrat za kredite, drugič za maturo za sina.

Nesta ::

Tole je res ze bizarno smesno? Haha
arnecan1 svaka ti cast da se gres z nekaterimi verniki Zokija.
Res pravi mafijska druzinica so. Zoki pa tak res taprav boter ?
Prov lustni so haha.
Arnecan1: mogoce bo celo kdo od njih prebral tvoje linke oz. Verjetno celo kdo je, samo sj ves kako je... Ljubezen je slepa ?Zoki bo se kradel pa nihce ne bo nic ukrenil, dokler bo prisel kdo ki bi si to upal. Jaz priznam ne bi upal, vem kako upliven je Zoki in kaj vse je zmozen. Tudi za nekaj unicenih znancev se iz casa Mercatorja ko so ga zalagali z blagom, Zoki jih je pa izsiljeval za ceno...
Ipd fore, uglavnem nore fore, manj človek ve boljše je vcasih.

korenje3 ::

arnecan1 je izjavil:

Okapi je izjavil:

Zakaj lažeš? Nihče ni rekel, da Janković ni navijal za posojilo. Zasebni projekt Stožice je propadel ravno zato, ker banke, pod pritiskom malo politike in malo zavedene javnosťi, niso dale še zadnjega dela posojila. Če bi ga dale, bi bilo nakupovalno središče narejeno in investitor bi lahko plačal podizvajalce in začel vračati posojilo. Janković je to dopovedoval bankirjem, ampak pač ni zaleglo.

Ja ja. Seveda, na koncu lažem jaz. Kje lažem? Če kdo laže, potem je to korenček. On pravi, da Zoki z kreditom ni imel nič. Pa sanja o nekih primerjavah z kmečkimi subvencijami.

Kredit je bil slab in dan šele potem, ko so bili vršeni "pritiski", kako je to pameten kredit. Za davkoplačevalce že ne, saj je končal na slabi banki. To vse je dejstvo. In če bi se dalo še več kredita, bi davkoplačevalci pač samo morali pokriti večjo luknjo. To pa je spekulacija, ki pa je 99 %.

To me spominja na pravljice, kako uspešen je bil Jankovič v Mercatorju. Seveda je bil, z krediti državnih bank in političnimi vezami. Sedaj pa imamo prezadolženi Mercator, ki smo ga morali za drobiž prodati Hrvatom. Edino, kar je imel Zoki srečo je bilo to, da ga je politika spodila in se sedaj lahko repenči, kako se pod njim to Mercatorju ne bi zgodilo. Še večjo srečo pa je imel, da mu je Janša pravzaprav naredil uslugo s tem, ko mu je preprečil tajkunstvo v Mercatorju, danes bi verjetno karte s Šrotom špilal.

Podobno se je repenčil Janša, kako pod njim ni bilo krize. Seveda je ni bilo, ampak ne pove pa, da je celemu svetu dobro šlo in kako bi krizo v Sloveniji preprečil.

Še samo prilepim, kaj je bivši guverner Kranjec povedal o Stožicah: Čudi pa me, da se neki projekt, kot je ta stadion, začenja graditi in izvajati, še preden je zaprta finančna konstrukcija. In v tem pogledu se seveda ne morem strinjati z investitorji, da se po tem, ko se ugotovi, da je finančna konstrukcija zaprta, nenadoma pojavi to kot problem, ki pa ga naj rešuje ena ali več drugih bank. (...) In tukaj mislim, da tudi jokanje lokalnih oblasti, da je država lokalnim oblastem odvzela neka sredstva, ne opravičuje takega pristopa.

Janković je poslovnež, ki lahko uspeva samo v balkanskih ali ruskih razmerah. Na meji zakona z političnimi zvezami. On bi samo nekaj "rihtal". Enkrat za kredite, drugič za maturo za sina.


men ti kmet zarukan pa že ne boš rekel lažnivec.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

arnecan1 ::

korenje3 je izjavil:

men ti kmet zarukan pa že ne boš rekel lažnivec.

L a ž n i v e c

Če ne pa si pač prepočasen, da bi sledil debati.

Odloči se sam, drugega ne morem reči. Saj te je sam Zoki postavil na laž. Dvakrat.

P.S.: Že zopet kmete mešaš zraven. Zame je kmet časten poklic. Zaničevalno je k m e t a v z a r

arnecan1 ::

Nesta je izjavil:

Tole je res ze bizarno smesno? Haha
arnecan1 svaka ti cast da se gres z nekaterimi verniki Zokija.
Res pravi mafijska druzinica so. Zoki pa tak res taprav boter ?
Prov lustni so haha.
Arnecan1: mogoce bo celo kdo od njih prebral tvoje linke oz. Verjetno celo kdo je, samo sj ves kako je... Ljubezen je slepa ?Zoki bo se kradel pa nihce ne bo nic ukrenil, dokler bo prisel kdo ki bi si to upal. Jaz priznam ne bi upal, vem kako upliven je Zoki in kaj vse je zmozen. Tudi za nekaj unicenih znancev se iz casa Mercatorja ko so ga zalagali z blagom, Zoki jih je pa izsiljeval za ceno...
Ipd fore, uglavnem nore fore, manj človek ve boljše je vcasih.

Tudi jaz poznam več kot enega človeka osebno, ki je imel z njim poslovne stike. Posredno ali neposredno. In vsi se strinjajo, da je nevarno, če mu prekrižaš pot, nimaš pa dovolj močnega zaledja. Te poje. Če pa si dovolj močan, pa je sladek kot med.

Je pa res, da baje za svoj krog ljudi poskrbi, zato pa so mu lojalni. Ja, Zoki ni nor, nekaj drobtinic da raji, vzdržuje dobre politične stike, ustrahuje konkurenco....

cirecire ::

Janković je že v predvolilni kampanji za premierja. Na Rožniku je za prvi maj pozival na kulturni in razredni boj. Je povedal: "Delu čast in oblast", "Tovarišice in tovariši, prihaja nov čas, nova ureditev, kjer bomo tudi mi imeli svoj delež!". Postal je bolj radikalen kot tisti iz Združene levice, narod mu je pa ploskal. Zavzel se je tudi za zmanjšanje sredstev za NATO, odpravo sankcij Rusiji.

Če postane premier, nas bo izoliral od zahoda podobno kot je sedaj izolirana Belorusija.

korenje3 ::

povedal je to kar si vsak delavec želi. nič radikalnega, samo dejstva.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

jype ::

cirecire> Postal je bolj radikalen kot tisti iz Združene levice, narod mu je pa ploskal.

Mene še vedno zanima, kateri del ZL je radikalen, specifično, pa mi noben desničar ne zna odgovoriti, ali pa mu je nerodno priznati, da se zavzema za to, da se prepoved diskriminacije in spoštovanje človekovih pravic pobriše iz ustave (ker se sicer stranke, ki jih desničarji volijo, aktivno zavzemajo za to).

cirecire> Če postane premier, nas bo izoliral od zahoda podobno kot je sedaj izolirana Belorusija.

Tito nas je izoliral od Rusije precej bolj, kot nas je od ZDA, česar mu desničarji nikoli ne boste oprostili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

mtosev ::

cirecire je izjavil:

Janković je že v predvolilni kampanji za premierja. Na Rožniku je za prvi maj pozival na kulturni in razredni boj. Je povedal: "Delu čast in oblast", "Tovarišice in tovariši, prihaja nov čas, nova ureditev, kjer bomo tudi mi imeli svoj delež!". Postal je bolj radikalen kot tisti iz Združene levice, narod mu je pa ploskal. Zavzel se je tudi za zmanjšanje sredstev za NATO, odpravo sankcij Rusiji.

Če postane premier, nas bo izoliral od zahoda podobno kot je sedaj izolirana Belorusija.
ne vem. ne mislim, da bo on PM.

naj ostane župan ljubljane, če mu je že tako všeč oblast. z PS je že enkrat popušil.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

leiito ::

Delavec si želi deleža? Ko so jim dali voucherje, so jih hoteli isti dan zamenjat za keš, finančna nepismenost je še večji problem kot stopnja funkcionalne pismenosti, zato pa je, med drugim, splošna volilna pravica nedemokratična.

Zoki itak vedno prodaja blago paleo-levice, za te volitve so se v političnem laboratoriju odločili samo malo pojačat retoriko, ker so nekje slišali, da se ljudje nagibajo k ekstremom. Kar utegne biti zanimivo, če bo to imelo odziv, bo tekma SMC, SD in Desusa kdo je bolj lev in bolj zvest proletariatu, proti tujcem, kapitalu...

Odločajo pa itak sindikati in javni sektor + penzionerji, status quo zajamčen, po stopnji ekonomske svobode bo Slo še naprej na evropskem repu, v drużbi Moldavije, po obsegu paradržave pa v samem svetovnem vrhu. Kar ne bilo tako slabo, če ne bi bilo oboje v direktni korelaciji z blaginjo državljanov.

mtosev ::

kdo misli, da bo JJ prej novi PM kot Zoki? jaz
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

mtosev> kdo misli, da bo JJ prej novi PM kot Zoki? jaz

Za državo bi to bilo znatno slabše.

mtosev ::

z zokijem bi verjetno bili bolj ekonomsko v riti kot z JJ.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

cirecire ::

povedal je to kar si vsak delavec želi. nič radikalnega, samo dejstva.


Samo v jugo butalski Sloveniji, kjer je črno je belo, kje je vse postavljeno na glavo, ima lahko en bogati tajkun iz Foruma 21 delavske govore. Če bi Jankovič imel rad delavce, potem delavkam v Mercatorju pod njegovim vodstvom ne bi regresov in dela plače izplačevali v bonih, neplačani podizvajalci v Stožicah pa ne bi delali samomorov.

jype ::

mtosev> z zokijem bi verjetno bili bolj ekonomsko v riti kot z JJ.

Malo verjetno. JJ je tisti, ki fura politično odrekanje sredstev tistim, ki jih ne mara.

cirecire ::

povedal je to kar si vsak delavec želi. nič radikalnega, samo dejstva.


Samo v jugo butalski Sloveniji, kjer je črno je belo, kje je vse postavljeno na glavo, ima lahko en bogati tajkun iz Foruma 21 delavske govore. Če bi Jankovič imel rad delavce, potem delavkam v Mercatorju pod njegovim vodstvom ne bi regresov in dela plače izplačevali v bonih, neplačani podizvajalci v Stožicah pa ne bi delali samomorov.

Sicer pa v njegovem govoru so bili tudi domobranci. Ne vem, kaj ima to z delavskimi pravicami. Njegov namem je bil edino, da razpihuje sovraštvo med ljudmi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cirecire ()

jype ::

cirecire> Samo v jugo butalski Sloveniji, kjer je črno je belo, kje je vse postavljeno na glavo, ima lahko en bogati tajkun iz Foruma 21 delavske govore.

JJ je reven? Berlusconi najbrž tudi?

cirecire> neplačani podizvajalci v Stožicah pa ne bi delali samomorov.

Ja, lahko bi jih plačal iz lastnega žepa, tako kot ti.

cirecire> Sicer pa v njegovem govoru so bili tudi domobranci. Ne vem, kaj ima to z delavskimi pravicami. Njegov namem je bil edino, da razpihuje sovraštvo med ljudmi.

Kar je prav. Treba je reči postaviti nazaj na njihova mesta in domobranci oziroma njihovi potomci so sokrivi za vzpon politične opcije, ki zagovarja surovo kršenje človekovih pravic. Nujno je, da se jih nevtralizira, preden pride do novega klanja.

Taka retorika vam je vedno všeč, razen takrat, kadar je uperjena zoper vas. Le kdo bi to lahko razumel?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

mtosev ::

jype je izjavil:

mtosev> z zokijem bi verjetno bili bolj ekonomsko v riti kot z JJ.

Malo verjetno. JJ je tisti, ki fura politično odrekanje sredstev tistim, ki jih ne mara.
Zoki bi fino zadolžil državo kot je storil z ljubljano. smo dovolj zadolžen. najnižji dolg pa smo imeli pod JJ. zanimivo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

mtosev> Zoki bi fino zadolžil državo kot je storil z ljubljano.

Aja? Me lahko razsvetliš glede dolgov Ljubljane, prosim? Z viri, če se da.

mtosev> najnižji dolg pa smo imeli pod JJ.

Ne, pod JJ smo imeli daleč največjo rast dolga.

reeves ::

mtosev je izjavil:

jype je izjavil:

mtosev> z zokijem bi verjetno bili bolj ekonomsko v riti kot z JJ.

Malo verjetno. JJ je tisti, ki fura politično odrekanje sredstev tistim, ki jih ne mara.
Zoki bi fino zadolžil državo kot je storil z ljubljano. smo dovolj zadolžen. najnižji dolg pa smo imeli pod JJ. zanimivo


Z zadolževanjem ni popolnoma nič narobe, če ga pametno porabiš in z njim služiš.

mtosev ::

jype je izjavil:

mtosev> Zoki bi fino zadolžil državo kot je storil z ljubljano.

Aja? Me lahko razsvetliš glede dolgov Ljubljane, prosim? Z viri, če se da.

mtosev> najnižji dolg pa smo imeli pod JJ.

Ne, pod JJ smo imeli daleč največjo rast dolga.
maš na stat.si
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zagor_tenay ::

Treba je reči postaviti nazaj na njihova mesta in domobranci oziroma njihovi potomci so sokrivi za vzpon politične opcije, ki zagovarja surovo kršenje človekovih pravic. Nujno je, da se jih nevtralizira, preden pride do novega klanja.


Tvoje pisanje, da se nekoga nevtralizira, samo zato, ker je potomec nekoga, je zrelo za kazenski pregon.

jype ::

mtosev> maš na stat.si

Ja, mam, saj zato te sprašujem, ker pišeš o zadolženosti Ljubljane, ki ne obstaja, ter o tem kako pod JJ ni bilo dolga, kar ne drži.

Zagor_tenay> Tvoje pisanje, da se nekoga nevtralizira, samo zato, ker je potomec nekoga, je zrelo za kazenski pregon.

Se strinjam. Tudi tvoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

cirecire ::

mtosev je izjavil:

ne vem. ne mislim, da bo on PM.
naj ostane župan ljubljane, če mu je že tako všeč oblast. z PS je že enkrat popušil.


Če bo Jankovič glavni kandidat levice, katerega bo podprla leva nomenklatura, bo sigurno zmagal. Nato pa bo vladal s pomočjo desusa in SD

Jankovič pa ima tradicionalno močno plemensko podporo med svojimi rojaki, ki so se priselili z juga. Podpira pa ga tudi velik del volilcev, ki so genetsko sicer Slovenci, vendar se bolj kot za Slovence čutijo kot Jugoslovani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cirecire ()

leiito ::

jype je izjavil:

mtosev> kdo misli, da bo JJ prej novi PM kot Zoki? jaz

Za državo bi to bilo znatno slabše.


Odvisno koga misliš z državo. Za javni sektor, razne kulturnike, Mirovni Inštitut in podobne parazite najbrž res, sicer je pa prav, da se karte premešajo, ne morejo komunisti v različnih iteracijah 100 let vladat. Poleg tega grejo številke Janši v prid, od kasnejših vlad pa nobena ni zmogla nobenih resnih reform, še Pahor je moral iti, ker je hotel spremembe. Parazitom paše status quo, njim je OK.

Problem je, da Janša, tudi če dobi volitve, ne bo mogel sestaviti koalicije, če bi pa že jo, bi to vodilo v gnile kompromise, energija bi se trošila za ohranjanje koalicije pri življenju.

leiito ::

cirecire je izjavil:

povedal je to kar si vsak delavec želi. nič radikalnega, samo dejstva.


Samo v jugo butalski Sloveniji, kjer je črno je belo, kje je vse postavljeno na glavo, ima lahko en bogati tajkun iz Foruma 21 delavske govore. Če bi Jankovič imel rad delavce, potem delavkam v Mercatorju pod njegovim vodstvom ne bi regresov in dela plače izplačevali v bonih, neplačani podizvajalci v Stožicah pa ne bi delali samomorov.

Sicer pa v njegovem govoru so bili tudi domobranci. Ne vem, kaj ima to z delavskimi pravicami. Njegov namem je bil edino, da razpihuje sovraštvo med ljudmi.


Tako je, to bo oz. že je del strategije, da se pozornost odvrne od relevantnih stvari. Poleg tega je velika večina ljudi še tako indoktrinirana, da verjame v bajke o veličastni NOB, koliko ljudi pa ve, da v celi vojni v Sloveniji od 100.000 žrtev umre samo 364 Italijanov in cca. 400 Nemcev, več zavezniških pilotov je umrlo kot Nemcev. NOB je bila državljanska vojna in komunistična revolucija, kjer so nepismeni pastirji in hlapci klali izobražene in inteligentne, ker je bila to pač doktrina rdečega terorja, zaradi tega klanja je sploh nastalo Domobranstvo, poleg tega so komunisti ves čas kolaborirali z okupatorjem, tudi po Barbarossi, ko niso bili več BFF z Nacisti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leiito ()

Zagor_tenay ::

Problem je, da Janša, tudi če dobi volitve, ne bo mogel sestaviti koalicije, če bi pa že jo, bi to vodilo v gnile kompromise, energija bi se trošila za ohranjanje koalicije pri življenju.


Janša ima več možnosti, da zadane sedmico na lotu, kot da zopet postane premier. On je najbolj osovražena oseba v Sloveniji. Danes že otroke od vrtca naprej učijo, da se ne sme volit Janše. Tudi, če Janković ne bo kandidiral, v kar dvomim, Janša ne bo premier, ker bo levica našla novega Cerarja, ki bo s svojo "novo" stranko premagal Janšo.

Janša bi največji udarec levici naredil, če bi se umaknil in stranko prepustil nekomu drugemu.

mtosev ::

jype je izjavil:

mtosev> maš na stat.si

Ja, mam, saj zato te sprašujem, ker pišeš o zadolženosti Ljubljane, ki ne obstaja, ter o tem kako pod JJ ni bilo dolga, kar ne drži.

Zagor_tenay> Tvoje pisanje, da se nekoga nevtralizira, samo zato, ker je potomec nekoga, je zrelo za kazenski pregon.

Se strinjam. Tudi tvoje.
za jype

Neto posojanje (+) / neto izposojanje (-) in konsolidirani bruto dolg sektorja država po: KATEGORIJA, MERITVE , LETO
1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
Konsolidirani bruto dolg, stanje konec leta % BDP 21,6 22,1 22,8 23,7 25,9 26,1 27,3 26,7 26,8 26,3 26,0 22,8 21,8 34,6 38,4 46,6 53,9 71,0 80,9 83,1 79,7

cirecire je izjavil:

mtosev je izjavil:

ne vem. ne mislim, da bo on PM.
naj ostane župan ljubljane, če mu je že tako všeč oblast. z PS je že enkrat popušil.


Če bo Jankovič glavni kandidat levice, katerega bo podprla leva nomenklatura, bo sigurno zmagal. Nato pa bo vladal s pomočjo desusa in SD

Jankovič pa ima tradicionalno močno plemensko podporo med svojimi rojaki, ki so se priselili z juga. Podpira pa ga tudi velik del volilcev, ki so genetsko sicer Slovenci, vendar se bolj kot za Slovence čutijo kot Jugoslovani.
jaz upam, da zoki, JJ al ZL ne zmagajo. najrajše bi vido spet nekaj z cerarjem ali virantom. kateri več ni v politiki.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Zagor_tenay ::

najrajše bi vido spet nekaj z cerarjem ali virantom. kateri več ni v politiki.


tega ne boš več vidu. Slovenija drvi nazaj v komunizem

mtosev ::

kaj je narobe, če ljudje to uporabljajo to zastavo? meni je to tupo in zame je to še samo zgodovina in naj tako ostane. sosed pri nas ima obešeno zastavo od nk maribor npr.

mene bi bilo resno sram, če bi v sloveniji izvolili ZL. vido par krat meseca na tvju in bi skoraj bruhal kolk je zabit.

mogoče pa smo pod komunizmom premalo trpeli in si ljudi hočejo to nazaj. države katere so imele hardcore komunizem si to preveč na veliko ne želijo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Zagor_tenay ::

kaj je narobe, če ljudje to uporabljajo to zastavo?


Ta zastava je povzročila to kar je na sliki in tisti, ki to izobešajo, bi z veseljem spet Slovenijo posejali z masovnimi grobnicami v katere bi metali neistomišlenjenike

mtosev ::

ne vem. sem slišal od ljudi v sloveniji hvalospeve nacistom/hitlerju oz hitler did nothing wrong.

nekateri ljudje so pač glupi.
ps moj dedek je imel probleme z udbo po wwii ko je izstopil iz partije. je takoj izgubil službo zaradi tega.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

reeves ::

mtosev :: danes, 23:05:31

za jype

Neto posojanje (+) / neto izposojanje (-) in konsolidirani bruto dolg sektorja država po: KATEGORIJA, MERITVE , LETO
1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
Konsolidirani bruto dolg, stanje konec leta % BDP 21,6 22,1 22,8 23,7 25,9 26,1 27,3 26,7 26,8 26,3 26,0 22,8 21,8 34,6 38,4 46,6 53,9 71,0 80,9 83,1 79,7


Tole pa niso podatki za Ljubljano.

mtosev ::

so za slovenijo.

za ljubljano sem pa pred časom slišal, da je ena najbolj zadolženih občin v slo. ne, da se pa mi iskati.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

reeves ::

mtosev je izjavil:

so za slovenijo.

za ljubljano sem pa pred časom slišal, da je ena najbolj zadolženih občin v slo. ne, da se pa mi iskati.


Druga po vrsti. Za Koprom.
klik
Vendar se zadolženost manjša, prihodki pa večajo

mtosev ::

še vedno previsoko, če se mene vpraša.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

reeves ::

mtosev je izjavil:

še vedno previsoko, če se mene vpraša.

Na srečo se tebe ne vpraša. Nekako je logično, da imajo večje občine večje kredite, saj imajo tudi več infrastrukture.
Saj velikost kredita v bistvu sploh nikoli ni problem. Če ga investiraš tako, da iz njega služiš denar vsaj za obroke potem bi bila neumnost, če ga ne bi vzel. Ne bi bilo napredka. Krediti v bistvu poganjajo gospodarstvo in napredek.

Seveda pa pride do problema, če se krediti dajejo nekomu za katerega se že ve, da ne bo nič iztržil iz njega in še na lepe oči.

Bistvo je, da so krediti sporni šele, ko se jih ne vrača. Dokler se pa z njimi ustvarja so pa nujni za vse nas.
««
61 / 68
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lokalne volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25243279 (36799) SimplyMiha

Jankovicu je dolgcas (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Loža
1584214051 (182114) Pšenični

Več podobnih tem