» »

Zoran Janković

Zoran Janković

Temo vidijo: vsi
««
62 / 68
»»

mtosev ::

ko LJ pade iz top 5 najbolj zadolženih občin se lahko Zoki oglasi. pred tem pa me ne zanima kako uspešen je.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

reeves ::

Verjemi, da se Ljubljančani še najmanj obremenjujemo s tem kaj si Mariborčani mislite o Zokiju.

mtosev ::

to ne pomeni, da jaz ne bom komentiral o zokiju.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

49106 ::

mtosev je izjavil:

ko LJ pade iz top 5 najbolj zadolženih občin se lahko Zoki oglasi. pred tem pa me ne zanima kako uspešen je.


Gledat moraš zadolženost glede na prihodke, rezultate pa tudi.

mtosev ::

in kak tam kaže LJ?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

49106 ::

Odlično.

lynxslo5 ::

Ko je Janković prvič kandidiral za župana, je obljubljal, da bo delal zastonj. Tega se seveda ni niti en mesec držal in ko je bil izvoljen je takoj kasiral plačo. V Ljubljani je 40% prišlekov z juga, zato je normalno, da je Janković tam popularen. Kri ni voda. V Ljubljani bi lahko osla postavil za župana in če bi se pisal na ić, bi bil popularen. Sicer pa kakšna mentaliteta ljudi je v Ljubljani, kaže to, da ti ljudje dejansko verjamejo svojemu šerifu, da živijo v najlepšem mestu na svetu. Najbrž Ljubljano primerjajo z Dobojem, Cazinom, Smederevom, Banja luko..., to so so mesta od koder izhaja rod Jankovićevih najzvestejših pristašev. Ja, v primerjavi s temi mesti je Ljubljana res najlepše mesto na svetu. In potem šerif reče, da so stožice najlepši stadion na svetu, pa mu to ovce verjamejo, ker edini tuj stadion, ki so ga najbrž videli v živo, je tisti na katerem igra reprezentanca Bosne v Zenici.

Sicer pa če bo Janković postal predsednik vlade Slovenije, bo srbohraščina spet obvezni predmet v osnovnih šolah in Slovence bo silil v združevanje s Srbijo v neko novo srboslavijo. Še dobro, da obstajajo Hrvati, ki nikoli ne bodo pristali na Jankovičevo novo srboslavijo in mu ta peklenski projekt ne bo uspel.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Vanich ()

Malajlo ::

Zoki je vprašal Ljubljančane, če v redu dela. So rekli, da ja, pa si je izplačal plačo. Kot je rekel.
In ja, Ljubljana je v zadnjih letih postala nečemu podobna.
Nabijaš.

Nesta ::

Zoki spet deli Ljubljančane in narod...
Toliko govorimo o tem da moramo pozabit na te gnile čase Yugobedarije ta bi pa še kar gradil Titove ceste in omenjal partizane in domobrance.
Nevem ali ste volilci Ljubljane res brez pameti.... ali hočete imeti nekoga ki bo gradil kipce eni struji in pogreval čase ki so minili....

http://www.topnews.si/2017/05/01/video-...

reeves ::

lynxslo5 :: danes, 04:53:29
Najbrž Ljubljano primerjajo z Dobojem, Cazinom, Smederevom, Banja luko...

Nope. Ljubljančani Ljubljano primerjamo z.......ne boš uganil......Ljubljano. Pred 10 leti.

Nesta :: danes, 07:59:04
ali hočete imeti nekoga ki bo gradil kipce eni struji in pogreval čase ki so minili....

Dokler bo Ljubljana napredovala v vseh pogledih.........da, hočemo.

jype ::

Nesta> Zoki spet deli Ljubljančane in narod...

Mi smo že razdeljeni, on bo samo nazaj pršvasal tiste zanimive zvezde tam, kjer mestne vpadnice sekajo pot spominov in tovarištva, da se bo že od daleč videlo, da gre za mesto heroj.

lynxslo5> V Ljubljani je 40% prišlekov z juga, zato je normalno, da je Janković tam popularen.

To pa drži, ogromno vas vsak dan ekonomsko migrira v Ljubljano, ker v svojih občinah nimate dela, pa vam Ljubljana milostno dovoli, da kruh služite tam. Pri tem ni nepomembno, da bi Ljubljana lahko vzela manjši kredit in zgradila zid na svoji južni meji, da bi grosupeljčani stali v vrstah in z dobrimi razlogi kleli Jankovića, ter ob vsakem prehodu meje plačali skromno mitnino. Če ne drugega, bi bilo mesto tako precej čistejše, glede na to, kako ekonomski migranti z juga obožujete dizle.

lynxslo5> Sicer pa če bo Janković postal predsednik vlade Slovenije, bo srbohraščina spet obvezni predmet v osnovnih šolah in Slovence bo silil v združevanje s Srbijo v neko novo srboslavijo.

Združevanja v Srboslavijo sicer ne podpiram (bolj so mi pri srcu integracije na podlagi ekonomskih interesov kot na podlagi porekla), učenje srbohrvaščine pa definitivno. Znanju cirilice bi lahko dodali tudi znanje grške pisave. Tisto eno leto eno uro na teden bi otroci že zdržali, dobili bi pa bistveno bolj razgledane in mednarodno konkurenčne generacije.

Zagor_tenay ::

učenje srbohrvaščine pa definitivno.


v Sloveniji je edino potrebno dodatno učenje slovenščine za tiste, ki tukaj živijo že 30 let pa še vedno ne znajo slovensko. Jankovičeva stranka PS je imela eno poslanko v DZ, ki sploh ni slovensko obvladala, čeprav tukaj živi že dlje časa in dela v medicini. Sicer pa srborvaščina je umeten jezik ustvarjen z namenom posrbiti nesrbske narode. V jugi smo vsi Slovenci morali znati srbohrvaško, noben Srb pa ni znal slovensko, čeprav je na papirju obstajala bratstvo in enotnost in enakopravnost narodov. Nekateri bi pa še vedno hlapčevali Srbom.

Znanju cirilice bi lahko dodali tudi znanje grške pisave.


cirilico celo v Kazahstanu ukinjajo, edino v jugo slovenskih butalah bi se je spet učili.

isto eno leto eno uro na teden bi otroci že zdržali, dobili bi pa bistveno bolj razgledane in mednarodno konkurenčne generacije.


jaz tekoče govorim srbsko in hrvaško, ekavico in ijekavico, kar si želiš, tudi cirilico obvladam, pa nimam nič od tega. Veliko več koristi bi imel, če bi se recimo učil špansko kot pa čiriličarski jezik.

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

Mesto z najboljšo kakovostjo življenja je Dunaj. Ljubljana je letos med 230 velemesti zasedla 76. mesto (za Dubajem in pred Budimpešto), potem ko je bila leto prej mesto višje.

tole je sicer iz 2016, a se mi zdi, da sem slišal, da je ljubljana tudi toto leto nazadovala.

49106 je izjavil:

Odlično.
any data?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

thramos ::

mtosev je izjavil:

Mesto z najboljšo kakovostjo življenja je Dunaj. Ljubljana je letos med 230 velemesti zasedla 76. mesto (za Dubajem in pred Budimpešto), potem ko je bila leto prej mesto višje.

tole je sicer iz 2016, a se mi zdi, da sem slišal, da je ljubljana tudi toto leto nazadovala.


Nekako zato, ker se kvaliteta življenja ne meri zgolj z urejenostjo mestnega jedra in številom turistov.

Žal izven strogega centra ni videti kaj dosti. Koliko imamo meščani od množice turistov in zaprtega Prešerca in dela Slovenske, bi se pa dalo razpravljati.

mtosev ::

če koga zanima

Local Purchasing Power in Ljubljana is 17.22% lower than in Maribor
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

mtosev> Local Purchasing Power in Ljubljana is 17.22% lower than in Maribor

To je samo dokler ne zgradi obzidja.

Nesta ::

reeves je izjavil:

lynxslo5 :: danes, 04:53:29
Najbrž Ljubljano primerjajo z Dobojem, Cazinom, Smederevom, Banja luko...

Nope. Ljubljančani Ljubljano primerjamo z.......ne boš uganil......Ljubljano. Pred 10 leti.

Nesta :: danes, 07:59:04
ali hočete imeti nekoga ki bo gradil kipce eni struji in pogreval čase ki so minili....

Dokler bo Ljubljana napredovala v vseh pogledih.........da, hočemo.


Ljubljana napreduje v vseh pogledih :D:D:D
Si pa zelo skromen :)
Ljubljane žal ne moremo primerjati z nobenim drugim slovenskim mestom ker je vsaj 3* večja od vseh ostalih mest... na koncu pa vedno v vseh pogledih zaostaja za marsikaterim mestom v Sloveniji...

Če to ni katastofa potem tudi nevem kaj je lahko...

Ljubljana bi morala biti daaaaaaaaleč najboljša v vseh poglediv v Sloveniji, aja pa še glavno mesto je... že zaradi tega je v Ljubljani polno privilegij, pa ni niti na ene področju najboljša v Sloveniji.. To je žalostno...
Zavedat se je treba da je biti župan v Ljubljani tak privilegij in je možnost potenciala ogromna.. narejeno pa NIČ... Hm še Trzin ima skoraj več zaposlenih kot Ljubljana pa je vas, da ne omenjam Novega mesta ali katerga koli drugega mesta...

jype ::

Nesta> na koncu pa vedno v vseh pogledih zaostaja za marsikaterim mestom v Sloveniji...

Zabaven, a žal napačen sklep.

Nesta> Hm še Trzin ima skoraj več zaposlenih kot Ljubljana pa je vas, da ne omenjam Novega mesta ali katerga koli drugega mesta...

"Skoraj več zaposlenih"?

V Ljubljano se seli več ljudi kot kamorkoli drugam, poleg tega da ima največji prirast v državi.

mtosev ::

jype je izjavil:

mtosev> Local Purchasing Power in Ljubljana is 17.22% lower than in Maribor

To je samo dokler ne zgradi obzidja.
orly?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ADIJOOO ::

Janković ne bo nikoli za nič obsojen, ker za njim stojijo strici z ozadja združba forum21, ki ima slovenijo v kremplih že veliko let.

Invictus ::

mtosev je izjavil:

če koga zanima

Local Purchasing Power in Ljubljana is 17.22% lower than in Maribor

Takoj, ko bo FURS obdavčil vse Štajerce, ki delajo v Avstriji, to ne bo več res ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mtosev ::

ADIJOOO je izjavil:

Janković ne bo nikoli za nič obsojen, ker za njim stojijo strici z ozadja združba forum21, ki ima slovenijo v kremplih že veliko let.
sn mislo, da je kučan že nekaj časa v pokoju.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Janković ne bo nikoli za nič obsojen, ker za njim stojijo strici z ozadja združba forum21, ki ima slovenijo v kremplih že veliko let.
sn mislo, da je kučan že nekaj časa v pokoju.


Predsednik foruma 21 je Milan Kučan

ZaphodBB ::


Mene še vedno zanima, kateri del ZL je radikalen, specifično, pa mi noben desničar ne zna odgovoriti, ali pa mu je nerodno priznati, da se zavzema za to, da se prepoved diskriminacije in spoštovanje človekovih pravic pobriše iz ustave (ker se sicer stranke, ki jih desničarji volijo, aktivno zavzemajo za to).

Noben del ZL ni radikalen. Vsi, ki so desno od njih so fašisti. Radikalna levica pa sploh ne obstaja. Ne, so samo zmerni glavorezci.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Noben del ZL ni radikalen. Vsi, ki so desno od njih so fašisti. Radikalna levica pa sploh ne obstaja. Ne, so samo zmerni glavorezci.

Tudi od tebe še nisem slišal konkretne kritike, samo mahanje z rokami. Cargo cult je tak, kaj čmo.

mtosev ::

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Janković ne bo nikoli za nič obsojen, ker za njim stojijo strici z ozadja združba forum21, ki ima slovenijo v kremplih že veliko let.
sn mislo, da je kučan že nekaj časa v pokoju.


Predsednik foruma 21 je Milan Kučan
in sproducirali so zokija. jaz drugo nič ne vidim. nobenih stricov
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Janković ne bo nikoli za nič obsojen, ker za njim stojijo strici z ozadja združba forum21, ki ima slovenijo v kremplih že veliko let.
sn mislo, da je kučan že nekaj časa v pokoju.


Predsednik foruma 21 je Milan Kučan
in sproducirali so zokija. jaz drugo nič ne vidim. nobenih stricov


Saj to je poanta stricev iz ozadja, da so v ozadju, da jih ne vidiš v tem primeru je npr Milan Kučan v penzjonu a še vedno vodi državo.

ZaphodBB ::

Tudi od tebe še nisem slišal konkretne kritike, samo mahanje z rokami. Cargo cult je tak, kaj čmo.

Seveda je nisi, za konkretno kritiko mora biti nekaj tam. Tako ste pa samo smoke and mirrors - nobene substance samo retorika, sovraštvo in ljubosumje.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Seveda je nisi, za konkretno kritiko mora biti nekaj tam. Tako ste pa samo smoke and mirrors - nobene substance samo retorika, sovraštvo in ljubosumje.

Veseli me, da z vsem srcem podpiraš konkretne predloge ZL, ki povečajo svobodo v državi.

Tudi nimam proti, da nasprotuješ tistim, ki jo zmanjšujejo.

Zdaj pa še naštej konkretne zakonodajne predloge ZL, ki počno eno ali drugo, da bomo videli, ali si racionalen.

mtosev ::

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Janković ne bo nikoli za nič obsojen, ker za njim stojijo strici z ozadja združba forum21, ki ima slovenijo v kremplih že veliko let.
sn mislo, da je kučan že nekaj časa v pokoju.


Predsednik foruma 21 je Milan Kučan
in sproducirali so zokija. jaz drugo nič ne vidim. nobenih stricov


Saj to je poanta stricev iz ozadja, da so v ozadju, da jih ne vidiš v tem primeru je npr Milan Kučan v penzjonu a še vedno vodi državo.
cerar = kučan? nisem vedo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Janković ne bo nikoli za nič obsojen, ker za njim stojijo strici z ozadja združba forum21, ki ima slovenijo v kremplih že veliko let.
sn mislo, da je kučan že nekaj časa v pokoju.


Predsednik foruma 21 je Milan Kučan
in sproducirali so zokija. jaz drugo nič ne vidim. nobenih stricov


Saj to je poanta stricev iz ozadja, da so v ozadju, da jih ne vidiš v tem primeru je npr Milan Kučan v penzjonu a še vedno vodi državo.
cerar = kučan? nisem vedo


Kako si pa zdaj prišel, do te neverjetne ugotovitve, da je Kučan=Cerar?

mtosev ::

nisem prišo. tebe sprašujem
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ZaphodBB ::

Zdaj pa še naštej konkretne zakonodajne predloge ZL, ki počno eno ali drugo, da bomo videli, ali si racionalen.

Res ne rabiš biti genij, da ugotoviš, da so večni opozicijski pozerji povsem nenevarni. Tudi Stalin je bil povsem nenevaren dokler je bil samo kurčev semeniščnik.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB> Res ne rabiš biti genij, da ugotoviš, da so večni opozicijski pozerji povsem nenevarni. Tudi Stalin je bil povsem nenevaren dokler je bil samo kurčev semeniščnik.

Tudi opice lahko, če imajo na voljo dovolj pisalnih strojev, včasih natipkajo zbrana dela pomembnega literarnega junaka.

Cargo cult, dokler ne dokažeš obratno, bo tvoj novi naziv.

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

nisem prišo. tebe sprašujem


Kaj to mene sprašuješ Kučan=Cerar to si napisal ti ne jaz.

Jaz pravim, da so forum 21 strici iz ozadja.

ZaphodBB ::

Cargo cult, dokler ne dokažeš obratno, bo tvoj novi naziv.

Meni je kul, vsakiš ko mene zmerjaš s cargo cultistom boš utrdil povezavo med svojo osebnostjo in omenjenim izrazom. Najlepše pri vas postmodernistih je, da vas nihče ne more sesuti tako kot se sesujete sami.

BRB... gotta fetch some popcorn.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

mtosev ::

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

nisem prišo. tebe sprašujem


Kaj to mene sprašuješ Kučan=Cerar to si napisal ti ne jaz.

Jaz pravim, da so forum 21 strici iz ozadja.

nikjer ne vidim cerarja tukaj.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ZaphodBB ::

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

nisem prišo. tebe sprašujem


Kaj to mene sprašuješ Kučan=Cerar to si napisal ti ne jaz.

Jaz pravim, da so forum 21 strici iz ozadja.


Forum 21 je samo ena blaga formalizacija udbaške mafijske hobotnice.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

nikjer ne vidim cerarja tukaj.


kdo ti je pa rekel, da ga iščeš? Saj si ga sam omenil v najinem pogovoru tako, da res ne vem kako si prišel, do Cerarja.

Zagor_tenay ::

jype je izjavil:

To pa drži, ogromno vas vsak dan ekonomsko migrira v Ljubljano, ker v svojih občinah nimate dela, pa vam Ljubljana milostno dovoli, da kruh služite tam.


Jaz sem 25 km od ljubljane pa ne migriram v ljubljano. Ljudje pa dnevno migrirajo v Ljubljano, ne zato ker so tam tovarne, ampak zato ker je tam državni aparat, ministrstva, agencije, državna univerza, državne firme. Če bi bilo vse to skoncentrirano v Slovenski bistrici, bi pa ljudje tja migrirali. Dokler bo cela Slovenija financirala ves državni aparat, ki je skoncentriran v Ljubljani, imajo pravico tja hodit v službo.

jype ::

Zagor_tenay> Jaz sem 25 km od ljubljane pa ne migriram v ljubljano.

Seveda ne, ker ti Ljubljana denar pošilja kar na dom.

Zagor_tenay> imajo pravico tja hodit v službo.

Samo dokler Ljubljančani ne izvolijo idiota, ki bo zaprl občinske meje, zgradil zidove in pobiral mitnino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Heavy ::

Malajlo je izjavil:

In ja, Ljubljana je v zadnjih letih postala nečemu podobna.


Že pisal 1x v tej temi o tem: Skoraj vsako naše mesto je posodobilo podobo v zadnjih par letih.

Ampak vidim problem. Ko je bila na oblasti Vika Potočnik (tista z veliki zobi?), je ljubljana stagnirala. Nobenega večjega posega ni bilo opravljenega. Pride Šerif, se zapufa in se začne gradit (kar je njegovo delo) in množice ga častijo, ter mu odpuščajo četudi mu stalno okostnjaki padajo iz bankomata.
#TeamFelix

scipascapa ::

V normalni državi bi Jankovič sedel že nekaj let, ker pa Slovenija ni normalna država, saj če si neprišeteven je vse ok.

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/sodis...

jype ::

Heavy> Ampak vidim problem. Ko je bila na oblasti Vika Potočnik (tista z veliki zobi?), je ljubljana stagnirala. Nobenega večjega posega ni bilo opravljenega. Pride Šerif, se zapufa in se začne gradit (kar je njegovo delo) in množice ga častijo, ter mu odpuščajo četudi mu stalno okostnjaki padajo iz bankomata.

To je v resnici precej poštena analiza, drži pa, da v trenutni slovenski politični realnosti drugih možnosti dejansko ni.

mtosev ::

oba Zoki in JJ več ne bi rabila biti v politiki.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

leiito ::

jype je izjavil:

Heavy> Ampak vidim problem. Ko je bila na oblasti Vika Potočnik (tista z veliki zobi?), je ljubljana stagnirala. Nobenega večjega posega ni bilo opravljenega. Pride Šerif, se zapufa in se začne gradit (kar je njegovo delo) in množice ga častijo, ter mu odpuščajo četudi mu stalno okostnjaki padajo iz bankomata.

To je v resnici precej poštena analiza, drži pa, da v trenutni slovenski politični realnosti drugih možnosti dejansko ni.


Ne samo pod Viko Potočnik, tudi Danica Simšič je bila blažev žegen, ponavadi ga je že zjutraj dala preveč na zob in se zaklenila v pisarno. Ampak to ne pomeni, da je Zoki dober župan, pomeni samo to, da nimamo referenčne točke. Jankovič ima kaj pokazati, saj lenobe mu, kolikor vem, niti nihče ne očita, ima pa nek stil vodenja, ki je zelo balkanski, da ne omenjamo, da se bankovci čudežno lepijo nanj in njegov krog, njegove firme in firme njegove družine in frendov pa vse v buli. Jankovič je pač del tranzicijske levice, kako bi pa sicer postal direktor Mercatorja, pred tem je bil anonimus, trgovski potnik, glavnike je prodajal iz kovčka ali nekaj takega.

leiito ::

ZaphodBB je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

nisem prišo. tebe sprašujem


Kaj to mene sprašuješ Kučan=Cerar to si napisal ti ne jaz.

Jaz pravim, da so forum 21 strici iz ozadja.


Forum 21 je samo ena blaga formalizacija udbaške mafijske hobotnice.


In ni Forum 21 edini, neformalni centri moči so fluidni, razmerja niso zacementirana, starejšim komunistom oponirajo mlajši člani SD, ki jim ni več dovolj vila v Murglah in hiša v Kranjski gori, "ta mladi" hočejo Bentley, Azimuth, Brioni obleke in chalet v St. Moritzu, zato tudi tako upiranje kakršnimkoli reformam, predvsem zdravstveni.

Zagor_tenay ::

mtosev je izjavil:

oba Zoki in JJ več ne bi rabila biti v politiki.


tukaj se pa prvič strinjam s tabo...

Nesta ::

jype je izjavil:

Nesta> na koncu pa vedno v vseh pogledih zaostaja za marsikaterim mestom v Sloveniji...

Zabaven, a žal napačen sklep.

Nesta> Hm še Trzin ima skoraj več zaposlenih kot Ljubljana pa je vas, da ne omenjam Novega mesta ali katerga koli drugega mesta...

"Skoraj več zaposlenih"?

V Ljubljano se seli več ljudi kot kamorkoli drugam, poleg tega da ima največji prirast v državi.


Najvecji prirast????

Prosim poglej si statistični urad Slovenije pa mi nalimej kateri kraji imajo največji prirast...
HINT.. NI LJUBLJANA...

mtosev ::

Zagor_tenay je izjavil:

mtosev je izjavil:

oba Zoki in JJ več ne bi rabila biti v politiki.


tukaj se pa prvič strinjam s tabo...
mogoče bi se lahko tudi kaj več strinjal. nisem jype in skrajni levičarji kot desničarji mi gredo na živce. nimam pa rad rasizma in podobnih reči.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()
««
62 / 68
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lokalne volitve (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25247377 (40897) SimplyMiha

Jankovicu je dolgcas (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Loža
1584219655 (187718) Pšenični

Več podobnih tem