» »

Zimske temperature procesorja :)

Zimske temperature procesorja :)

freejack ::

Po dolgem igranju Morrowinda, odhitim na namizje, ter brž preverim temperaturo takrat navitega procesorja Athlon 900. In na moje začudenje, mi CPUIdle izpljune tole temperaturo. Ker je hlajenje seveda zračno, je to gotovo kakšna napaka, tko da,.. (ne bi pa bilo slabo, kajne morphing) Nisem utegnil skrčiti ali obrezati sliko, tako da znaša šokantnih 260Kb

morphling1 ::

Sploh ni slabo :) off topic je Morrowind vreden instalacije ?
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Golden eye ::

to je pa teško mogoče!! |O Kok pa je bla potem temp v sobi (-15°C al kaj8-O )

upirna ::

Ne se zanašat na CPUIDLE!

kuglvinkl ::



V sobi je bilo 19 stopinj. Sljikca izpred kakšnega leta (po izgledu Dashboarda sodeč :))
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

freejack ::

No ja, zdej mam pri 22°C v ohišju, temperaturo proca 23°C. :D S tem da res ne delam drugega, kot surfam po netu, pa muzko poslušam.morphling1: glede morrowinda. igro se splača inštalirat zaradi, med drugim, 3 stvari: dobra glavna zgodba/naloga (in še veliko podzgodb/podnalog), osupljivo lepa grafika (že na mojem XP 1700 in GF2Pro pri 800x600 na low detail [pri kakšni 1600 resoluciji z max detajli si pa še pomisliti ne upam, ker bom primoran še ta trenutek skočit v trgovino po R9700 :D ]) in ogromna prostost gibanja ter sprejemanja odločitev. Potem je tu še ogromno dodatkov (tako uradnih, kot neuradnih) s katerimi si lahko popestriš igro na VSE možne načine (jap, prav ste me razumeli, tudi prsate blondinke brez cunjic ne sebi so na voljo za instalacijo) :D

morphling1 ::

Ker nekje sem bral da postane monotona in se začnejo lokacije ponavljat, je to res ?
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

freejack ::

Da se začnejo lokacije ponavljat; hmm, ne bi rekel, čeprav pa je možno, da zaradi ogromne pokrajine dobiš, na trenutke, tak občutek. Monotona tudi "niti" ni, saj jo igram že tretjič, pa še vedno me preseneti kakšno mesto, ki ga prej sploh opazil nisem (oz. vedel da obstaja), kak suppa duppa kos orožja, ki sem ga zgrešil, kaka votlina, hiša, naloga, itd. Vsega skupaj, imaš okrog 10 ogranizacij, vsaka z kupico nalog, ki jih moraš rešiti, ki pa nimajo sicer skoraj nobene zveze z glavno zgodbo, razen te, da skozi ta potovanja po morrowindu malce bolje spoznaš zgodbo, preden te pahnejo v njo....je pa res, da ko si že suppa duppa kill-em-all bojevnik, nasprotnike ponavadi uničiš že s prvim ali drugim zamahom, čeprav se dobijo dodatki za težje stopnje, več in močnejših sovražnikov, itd.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Elder Scrolls III: Morrowind

Oddelek: Igre
121084 (957) HardFu
»

V podjetju XXX ne prodajajo vec procesorjev AMD!!!!

Oddelek: Loža
91043 (848) Rambo
»

Hitrost NV30

Oddelek: Novice / Grafične kartice
171994 (1994) alien-w
»

AMD pregrevanje

Oddelek: Strojna oprema
6833 (616) _Mortal_

Za vse, ki ne vete kolk bo šel vaš CPU

Oddelek: Navijanje
5905 (655) OZZY

Več podobnih tem