» »

AMD pregrevanje

AMD pregrevanje

Janus ::

Kako je z novimi AMP XP procesorji, vsi serviserji mi pravjo, da se zlo pregrevajo in da imajo z njimi same težave. V primerjavi z Intelom je 50% več vrnjenih AMDjevih procesorjev. A v praksi imam nekaj kolegov, ki jim ti procesorji (AMD) delujejo normalno, kljub navijanju. A imate tudi v kašne težave, da bi mogli procesor reklamirat?
Janus

rc-car ::

blablabla..

to vsi, ki prodajajo intel pravijo.. Ne jim verjet.. :\
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

freejack ::

Da vse je res, XPji se PREgrevajo, še posebej pazljiv morš pa bit, da ne da gor kakšnega venta, da se res ne bi mal shladil. Hja človek božji, sicer je res da se XPji in AMDji segrevajo bolj kot konkurenca, na račun večje porabe štroma, sam zato majo pa tut take suppa duppa ventilatorje, ki jih držijo na uzdi.

Janus ::

kater ventilator mi pa potem priporočaš, ki naj bi bil čim tišji, in sevede čim cenejši, more pa bl hladit kot tisti navadni, ki jih dobiš zraven (al pa ti jih prodajalc da)?
Janus

kuglvinkl ::

Volcano 2, za 2k SITnih. Najbolj običajen izgled pod soncem, hladi jako vredu.
Your focus determines your reallity

freejack ::

Ja, evo, Volcano je super,.. Sam, kkrkol se ti bo Orb lepo dopadel, NE jemlji, razen če nočeš hrupa, da bodo mislili, da non stop sesaš sobo. :) S potenciometrom se da to sicer popravt, sam se ne splača tolk,. Skratka Volcano, v bistvu katerikol.

_Mortal_ ::

Men se ne pregreva pa čeprov gori tud do 7-10 ur dnevno z vulcano 6 Cu (4550 rpm)
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zalman CNPS6000-AlCu vs. ThermalTake Vulcano 9

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141329 (1082) hardfreak

Kateri CPU cooler

Oddelek: Kaj kupiti
373454 (2872) boštjan
»

Za vse lastnike Volcano 7+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
402152 (1425) Coinbird
»

Kateri napajalnik, ventilator za ohišje, CPU-hladilnik dobavljiv v Sloveniji je najti

Oddelek: Kaj kupiti
61380 (1240) tha_man
»

XP1700+ na 58° verjetn ni normaln ha?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492341 (1364) Markoff

Več podobnih tem