» »

zvezdice

zvezdice

zetko ::

Od česa je odvisn kolk zvezdic maš na forumu?:D

Sergio ::

od pridnosti na forumu.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

zetko ::

I c :D

OZZY ::

Verjetno še od česa drugega kot samo od pridnosti. Verjetno tud kako dober je odgovor (da ni samo bluzenje tja v tri dni).

pramarko ::

Mislim, da je odvisen samo od stevila sporocil, komentarjev, novick,... seveda novicka steje vec kot pa sporocilo. Se mi pa zdi, da u iber zaposleni luni nima casa se vsak post posebej brat in se odlocat kaksno tezo ma in ce je kr u 3 dni.
A niso zvezdice cista bedarija!?? Zaradi njih nekateri basejo forum s smetjem, je pa razumljivo, da tipoji na slotechu nimajo casa selekcionirat mejle.

Tomi ::

Hm, ni vse odvisno samo od števila postov, ki jih imaš, vsaj moja izušnja je taka.. Če pa bi rad preveril, pa poglej, kakšen naziv imajo ljudje pri enakem številu postov..
Sicer je pa bolje, da se ne ve, ker potem bi jih veliko še bolj pisalo za zvezdice..
Of course, I might be wrong..
metrodusa.blogspot.com

Dr.Miha ::

tele zvezdicwe so ena frikin scena :))

pa še zej sem pritepenec 8-)
Za domovino z Nintendom naprej!

alien-w ::

zvezdice se dubijo s stevilom postov oziroma komentarjev. Za komentar dobis nekaj vec tock kot za navaden post. Sicer poznam nekaj lastnosti teh tock, samo ne vem, ce jih lahko izdam... :8) a ne primoz? potem se pa pac te tocke sestevajo in tudi ODSTEVAJO, in ko dosezes neko stevilo tock dobis nov del zvezdice in naziv. Tocke so ql stvar, ceprav je res, da se svinja forum zaradi tega. Samo zadnje case je ze kr v redu, se je malo umirilo vse skupi.

Tomi ::

Alien-w, kar obdrži svoje informacije zase, ker potem bo točkovanje izgubilo svoj čar.. Mislim, da je boljše za kvaliteto foruma, če ljudje ne vejo, kako do točk..
Si pa pozabil še eno zedevo.. Novice in članke.. Ker kolikor mi je znano, tudi ti naredijo boljši rating...
metrodusa.blogspot.com

Loki ::

Not that I would know of.
I left my wallet in El Segundo

alien-w ::

novice ja (samo ne vem, ce ze), clanki ne!

OZZY ::

Mene pa te stvari zanimajo samo zaradi informacije, kako se odrežem.

zetko ::

Kaj je pa razlika med lokalno pa globalno? 8-)

alien-w ::

globalno je pridnost na celi strani, lokalno pa v posameznih forumih in oddelkih foruma slo-techovega

sifu ::

mene pa zanima a clovk kej profitira ce ma vec zvezdic k ce ne pol mi ni jasn zakaj se nekaterim gre da dobijo te zvezdice...

k ce bomo cez pou leta mel vsi vse zvezdice pol clovk ne bo vec vedu kater odgovor ma doloceno tezo ker po mojem se tisti k majo vec zvezdic malce bolje spoznajo na dolocene stvari u forumu..

seveda gre tud za izjeme o katerih tuki govorimo k misljo da so zvezdice nujno potrebne in ne dojamejo bistva|O

sifu ::

aja..se neki me zanima...sem zdej gledu mojo statistiko in tm pise da sm poslau ze tolk pa tok sporocil ane....komentarja pa nbenga....zdej me pa zanima...kwa so ti komentarji???

kr3dn ::

komentiras lahko novice, klikn na "st.komentarjev:" pod novico pa bos vidu.

kr3dn

TinkaPinka ::

To so komentarji na novice, ki so na prvi strani slo-techa. Tudi za komentarje dobivaš točke za zvezdice.
I am easy to please as long as I get my way.

ahac ::

Pred nekaj časa je bila nekje na forumu ena enačba kako se računajo zvezdice.

Loki ::

Alien-W in TinkaPinka to, da se bodo za novice dobivale tocke, ni glih fer do ostalih - ki nociv ne moramo posiljat.

Aja kaksen je format posiljanja novic v tisti skripti (poslji novico na levi zgoraj)?
HTML, tak kot v forumu???
I left my wallet in El Segundo

Thomas ::

Jest sem bil od začetko proti zvezdicam. Zdej mi pa postajajo že všeč. Le zakaj neki? :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

TinkaPinka ::

Roberto, za novice se dobivajo točke zato, ker se moraš potrudit, da jih najdeš (kaj zanimivega seveda) in tudi napišeš. Tako da...

Sicer pa imaš kar dosti zvezdic, precej več kot jaz, tako da ne vem, zakaj se pritožuješ.
I am easy to please as long as I get my way.

Tomi ::

Sifu: saj ne, da bi se podili za zvezdicami, samo lepo je videti, če jih imaš.. Sem že nekajkrat povedal, da pridejo same od sebe, če le pridno pišeš...
Ahac: misliš na tisto ln(št.bytov postov+(št.bytov komenterjev)Power3/2) ali nekaj podobnega...
Ti, Tinka si pa na dobri poti, da sedaj prehitiš dosti ljudi, ker si začela zelo zagnano z novicami:P..
Imam pa še eno vprašanje, kaj si po Slo-tech loverju?
metrodusa.blogspot.com

Loki ::

Sam a se dobiva kaksne tocke za posiljanje novic preko tiste skripte?



Se enkrat me zanima, kaksne je format posiljanja.Sam fer do ostalih pa se zmerej ni.
I left my wallet in El Segundo

luni ::

Novico dobim na email jaz, in jo potem po svoji lastni presoji objavim, torej ce mi je vsec ali ne. Trenutno za te poslane novice ne dobite nobenih zvezdic, ampak ce novice posiljate samo zaradi zvezdic, pol je itak brezveze.
Artificial Intelligentia

Loki ::

Se vedno nisem zvedel formata.
HTML????
I left my wallet in El Segundo

Primoz ::

Roberto... tam not lahko napišeš karkoli, ker je itak na roko prebrano.
BTW... tvoja vnema na tem forumu ne pozna meja.... (to ni mišljeno kot pohvala)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

whatson ::

Zvezdice.. še vedno ne vidim smisla v tem... :\
...

Rott-von-weiler ::

pa tolko se je že pisalo o zvezdicah še malo pa spet nazivi jej jej jej:O

--------------------------------------------------
piši kao što govoriš

OZZY ::

Sem pri enem Ha ha ha-ju zaskedu, da je globalno neki GnojTm. Sicer si predstavljam kaj naj bi to pomenilo ampak a mi nekdo lahko razloži zakaj mu je potem dovoljeno pisanje, če ste so ga administratorji tako označili.

Tomi ::

Glede GnojaTM..
Pisal bo lahko, dokler ga ne bo Primoz vrgel iz baze.. Sicer pa itaq je zanj bolje, neha z aktivnostmi.. Ker nimajo pomena..
Razen, če se opraviči, potem pa je spet Newbie...
metrodusa.blogspot.com

luni ::

Hm... hahaha lahko pise, ker je honorarni GnojTM, torej prvi osebek, ki si je prisluzil ta naziv na Slo-Techu. Zato ga pustimo na ogled kot nekaksno zanimivost, recimo da zival v zivalskem vrtu :). Drugim gnojem se ukine pravica pisanja in komentiranja.
Artificial Intelligentia

Cr00k ::

Kot u ZOO-ju :)))))...LOL...tale je pa huda luni.:)))...te bo se ker gnojTM tozu ROTFL :)).

Dalmatinc ::

Čakte mel sem 1 celo 1/3 zvzde pol pa spet sam eno. To je too much:D

Tomi ::

To je pa primer za RSCPA ( Royal Society for Prevention of Cruelty to Animals )..
Dalmatinka:če ne veš, obstajajo tudi negativne točke.. Poglej v kak neumen topic, kjer Primoz ponavadi celo napiše, kdaj je samo vzel točke in kdaj jih je zbil.. ( torej nič - potencialne točke.. )
metrodusa.blogspot.com

OZZY ::

DAlmatinka: Če še nisi oprazila imamo mislim da tri vrste zvezdic in naslovov. Enega sem zasledil pri temi internet, kjer mam 1+1/3 srebrne zvezdice pol mam opod Ložo 1 srebrno zvezdico globalno pa spet 1+1/3 zlate.

Tomi ::

Ozzy, če si opazil, se temu reče lokalne ( ki se spreminjajo od foruma do foruma ), in pa globalne, ki so enake za vse dele foruma..
Pa saj Dalmatinkin problem je drugje.. V negativnih točkah :\
metrodusa.blogspot.com

OZZY ::

Tomi vem. Jaz sem samo hotel nakazat možnost, da je gledala svoje zvezdice tam, kjer jih ma več pol pa je tu vidla drugače. Je pa res, da je absolutno lahko tudi kar si rekel-negativne točke.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

***** (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
694685 (3830) Tomi

luni-zvezdice? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1947678 (5666) Sergio
»

Forum poln debilov in smeti (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
645219 (4097) OZZY
»

Nazivi (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
514015 (3485) bluehacker
»

Kaznovanje

Oddelek: Slo-Tech
281865 (1484) poweroff

Več podobnih tem