» »

Nazivi

Nazivi

«
1
2

Tomi ::

Kakšna je hierarhija nazivov na forumu? Mislim na Slo-tech newbie, razpravljalec.. itd.. In kako "napreduješ"?
Ker mi gre NB na živce..


Samo to..

Tomi
metrodusa.blogspot.com

luni ::

heh napredujes glede na to, koliko si priden... torej, cimvec postov pises, odpiras tem, komentiras novic, temvec tock dobis in tem visji naziv imas...
Artificial Intelligentia

sinko999 ::

Ti samo lepo piši in pol boš videl sadove svojega truda .

LP
Ni? ni ve?no !

Yohan del Sud ::

Ja ti sam poglej lunija. Še mal pa bo mel več zvezdic ko general Konjev. Naziv pa tak da ga ne spravi niti v tri vrste. >:D

roro ::

Po mojem opažanju komentarji trenutno štejejo bolj malo ali nič. Da ali ne? :|

roro ::

Četrti smeško po vrsti se še vedno ne pokaže prav.:\

XCT ::

Pisi pisi pisi

Primoz ::

V vednost.... komentarji štejejo RAHLO več od postov, vendar... vedno obstaja možnost, da se sistem odloči, da pretiravaš (sej veš: točke eksponentno DOL):|
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Yohan del Sud ::

Hnja, primož, vseglih bi blo dobro, če bi bila pravila nekje na vidnem mestu. Sej ne da bi se sekirov, če bi mi zvezdice zginjale, ampak če se temu lahk izognem...:D

Loki ::

To je brez veze, ker bojo poj vsi objavljali sam tiste reci, k prinesejo najvec tock.

Primoz ::

Pravila:
1. Več kot delaš, več maš točk.
2. Če delaš SAMO za točke, točke letijo navzdol.
3. V primeru, da se izogneš sistemu te kaznuje admin (najmanjša kazen je en naziv dol).
4. Če te sistem degradira v "Gnoja" potem se ti zalocka acoount in ga ne moreš uporabljati brez posredovanja admina (ta posreduje šele PO TEHTNEM OPRAVIČILU).:D
Po opravičilu se NAZIV NE VRNE, temveč se število točk resetira na nič(0). To pomeni da iz "Gnoja" postanete "newbie".:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tomi ::

Thanks vsem...
Sicer sem ugotovil, da bo nekaj časa trajalo, da bom sploh dobil kakšno zvezdico, ker imam bolj malo časa in pa moj dostop do internata med tednom šepa ( samo v NUK-u, tu pa naj ne bi pisal po forumuh.. )..



Uživajte...

Tomi
metrodusa.blogspot.com

Loki ::

Primoz dej mal povej, kako nej bi en delal sam za tocke?
Da se izognes sistemu????


:|:|:|

Primoz ::

Pač nabijanje postov v stilu BigFoota iz prejšnjega foruma...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

TESKAn ::

0:)
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

TESKAn ::

zgoraj mate lep primer posta, kot ga ne smete delat.
Primoz - tega sm naredu sam zato, da bo folk vedu, cesa ne sme delat.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Loki ::

Ka, a to, da je imel 3000+ postov?

Ti si enkrat rekel, da je max kolicina postov/ dan 30, min. pa 5.

:|:|:|

Justy ::

TESKAN, saj sistem (foruma) preverja to ne Primoz:D
On je samo ta sistem naredu. Drugace pa bi blo fino vedet, kaka so pravila glede teh zvezdic, pa da nou mislu kdo da se gre men za zvezdice, sem cisto povprecen glede tega, zato prosim lepo:
--> Komu se gre za zvezdice, se itaq da vidi iz blesavih postov...
--> Ce si neka pravila, naj folk ve kaka so, ker je glupo, aha pravila so, pa jih ne vemo, mislim to je tak mal domaca logika, danes so vsepovsod kjer so pravila, folk ve zanje, ce se jih ne drzis, kmalu izpades....
--> ce za ne morete povedat za pravila, pa vsaj dosledno povejte cesa se ne sme...
--> sej tele zvezdice niso vredne zlata (zal za nekatere)...

ChiefThunder ::

Se strinjam s Justyem zarad teh pravil- probite napisat kva se ne sme.

Primoz ::

Če bi objavil pravila, bi kdo našel luknjo...
Tko pa vsi živite v strahu in celo 1X (enkrat) premislite, preden pritisnite pošlji... (btw... tista kratka sporočila NISO KAZNOVANA, samo ne štejejo za točke)...
in zaporedni posti niso kaznovani (če je med njimi preteklo "dovolj" časa, ali pa so dovolj dolgi (in se hkrati ne ponavljajo))... itd... itd... Pravila so taka, da se pač kaznuje nabijače in nagradi normalne ljudi..
There can be no real freedom without the freedom to fail.

MRB0rYS ::

Sej nimajo veze te zvezde
b0rys

Justy ::

Primoz, OK, samo me pa zdaj se nekaj zanima. Recimo tale post pred mano, ki ga je napisal MRBORIS --> a zanjga ni dobil nobene tocke, hmmm, kaj pa ce se vcasih skriva boljsi in predvsem bolj uporaben nasvet v krajsem in jedrnatem postu, kot pa nekem dolgem zabluzenem....0:):|

Reso ::

Justy: Pa sej je primoz reku da najdes napake CE jih isces;(

MRB0rYS ::

Men se zdi da nima veze kaj pišeš važno je kolk maš pojma o zadevah pol te pa ucenujejo po zvezdah sam nevem kako to da imam jaz že tolk k pojma nimam

no mal pa že
b0rys

Sergio ::

MRBORIS: dejte pustit nam adminom mal veselja no... vsega vam pa ne mormo povedat :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Primoz ::

MRBORIS je DOBIL točko(točke)...
Saj sem rekel, da ni VSE odvisno od dolžine...:)))

Pač se boste morali zadovoljiti s trditvijo, da sistem nagrajuje ljudi, ki v forumu sodelujejo zato, ker želijo narediti nekaj pametnega in kaznuje nabijače.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

ChiefThunder ::

Pameten sistem! :D

Tomi ::

Ja, lepo, da se je razvila takšna debata.. Moram priznati, da je ta način, ki ga uveljavljate, prav kul.
Samo škoda se mi zdi, da kaj takega nimajo na ostalih forumih, kjer sem malo dlje aktivnejši.. Bi bilo zanimivo tam gledati zvezde..
Pa še ena stvar.. Novice ponavadi pišete moderatorji, in verjetno zato dobite pike.. Kaj pa če jih pošlje kdo drug? Tudi dobi točke? Predvsem zato, ker je malo težko preverjati e-maile.. No, vsaj zamudno..
Pa še naprej uspešno delo, vsem, ki se trudite za sistem..
metrodusa.blogspot.com

ChiefThunder ::

Sem porajtu, da je število točk> zvezd močno odvisno od števila poslanih sporočil povprečno na dan.

Primoz ::

Tudi...
Pridnost se pač nagrajuje, lenoba pa kaznuje....

There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tomi ::

Hm, sem opazil, da sem vceraj naredil eno neumnost.. Saj ko oddas novico, ti pise, kdo jo je..
Ups..
No, ja, to sem jaz tudi opazil, da je ful pomembno, kaksen rate imas, samo da ga meni ne uspe dvigniti, ker v tem NUK-u kao naj ne bi nabijal po forumih:'(
metrodusa.blogspot.com

--Switch-- ::

Vse je skoraj odvisno kolko sporocil na da dan posljes-nekateri kr brezveze neki streljajo v vsak post pa sploh nimajo pojma!
Sem neki pogledal nekdo ma 170sporocil,10komenta,14 novic,povprecno 3,5 sporcil na dan ...(ena zvezdica in cetrt)!
Drugi pa:80sporocil,0 komentarjev,0 novic,25 sporocil na dan...
(dve zvezdice)!!
Po vase kdo ma vec pojma,pomoje prvi primer!Meni se zdi da bi morali malo admini(luni,primoz...) malo bol pregledovat poste!
AJA-se neki nekdo postavi eno vprasanje,pricakuje odgovor nato pride en in rece:nimam pojma...pa se neki zraven zbluzi pa dobi zvezdico!V glavnem ni povedal nic pametenega!
Dobro se je vseeno sej vsak v priblizno ve kolko kej obvlada zato poazbte na zvezdice!
Vglavnem je ta forum full zakon!!!!
SLO-TECH!!!!ruls:D

ChiefThunder ::

Ej Fako, sam če ma en model 25 sporočil na dan more že neki znt, da jih 25 loh pošlje.

--Switch-- ::

Sej ti pravim da samo bluzijo,kr neki zblodi...
Mogoce v teh 25 sporocilih je 3 pametnih(uporabnih)!

Belac ::

ej fako ma kaj si ti mogoče malo fouš al se kle sam delaš kok znaš o vsem živem in mrtvem!?pol bi si dal nick -jst vem vse vprašajte mene!!-0:):D

--Switch-- ::

Ha,Ha,Ha...Jst nisem nikoli reku da znam vse,o full stvareh nimam pojma in morem rect da sem se na slo-techu full naucil!FOUS PA NISEM NITI MALO!!!
Samo ce so ze te zvezdice naj bodo realne ne pa kr tako!

Belac ::

aja eno vprašanje kdo ti pa dodaja nazive pa pobere stran če nisi priden?a je to kak progy na tey strani al kaj?!ma sej fako ti verjamem ne rabiš kle zjat!:Dma sej priznam tud jst sem se ful nauču iz te strani kej neveš,prašaš in ti povejo,kej predlagaš,ti dajo drugi še svoje mnenje... res dobra stran za se tako učit pa vse še kar se da!!

Loki ::

Sta dve sanse:
1. sistem avtomatsko
2. Primoz, ce dobis kaksno nagrado (npr. ce prijavis kaksen nov script error).

Belac ::

kaj pa če naprimer daš kakšno novico za kle na desni strani se ti to kej poveča al to velja sam za forum??kaj pa kako daš sliko v pogovor v forumu?

crt ::

Kako pa je ce kdo napise clanek? Dobi tudi kaksno tocko?

lp Crt

PaJo ::

Tako kod je ze bilo receno, vse se nagrajuje, tudi vsak komentar, ce pa kaksen clanek napises in se nam zdi ok se da tudi kaksno piko zraven dobit. Pa seveda ce se kaka dobra novica posle se pravtako da kaj zmenit:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

andrej ::

Torej pisanje clankov za slo-tech le ni zastonj! Dobimo zvezdice. Cool. Navali narod!
Eden izmed bez veznih nacinov kako dobiti tocke je, da postas v PROTOKOL threadu kjer se tak samo bluzi:D

Belac ::

a mi lahko kdo odgovori na vprašanje glede za tisto vprašanje glede slike v forumu pa to...?

PaJo ::

Sliko moras imet nekje na netu shranjeno z moznostojo dostopa do nje in potem jo enostavno linkas kakor v html dokumetu z gumkom Image, ki ga mas na desni strani okna v katerem pises post:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Belac ::

ok sm razumel.thnx very much!:8):8)

XtX ::

x

PaJo ::

Pike ki jih dobis oz. zvezdice, ki jih dobivas zraven, ker same pike niso vidne:D, ter seveda lepsi nazivi:D

O kaksnih drugih nagradah pa zaenkrat se ne razmislamo>:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Loki ::

Za tocke je tudi bolje, da niso vidne.

A se lahko v forum daje navadno HTML kodo??

Pajo, sej so zvezdice cist cool.

MRB0rYS ::



Probujem slikco
b0rys

Yohan del Sud ::

Probuja ni uspela...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Medsebojno ocenjevanje uporabnikov

Oddelek: Slo-Tech
372301 (1526) Jebiveter
»

Forum poln debilov in smeti (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
645122 (4000) OZZY
»

Zvezdice, zvezdice, zvezdice in ostali nazivi

Oddelek: Slo-Tech
382345 (1843) Pretorijanec

Zvezdice

Oddelek: Loža
351989 (1637) orkan
»

Rešimo se nesnage v forumu!

Oddelek: Loža
322730 (2150) Tomi

Več podobnih tem