» »

Steam problem

Steam problem

oo7 ::

Danes sem po pošti dobil igro darknes 2. Potem sem pa začel z inštalacijo vstavim cd me upraša če se strinjam s pogoji dam da. Nato me poveže naprej v steam in tam piše naj napišem product key, ki sem ga dobil z igro. Vpišem product key in dam ok in potem mi steam napiše tole:

Not aviable.
Sorry but the folloving items are not avaible to purchase in this country. Your purchase was canceled.

In od tu naprej ne morem nič več. Igra je kupljena original danes so mi jo poslali s trgovine ali mogoče kdo ve kaj bi bil problem?

Hvala in lp:P
  • polepsal: Mavrik ()

listje123 ::

Že par dni ko hočem igrat call of duty mw3 mi na steam napiše tole napiše tole:

This game is currently unavailable.
Please try at another time.

Ima kodo mogoče podoben problem oziroma kam naj javim napako.

pecavar34 ::

listje123 je izjavil:

Že par dni ko hočem igrat call of duty mw3 mi na steam napiše tole napiše tole:

This game is currently unavailable.
Please try at another time.

Ima kodo mogoče podoben problem oziroma kam naj javim napako.



Meni sicer igra deluje normalno, se pa nikakor več ne moram povezati v Party s prijateljem :)... Steam support je pa tud bolj bogi
Asus ROG G751JY

listje123 ::

Danes poskušam javiti napako na support in se hočem prjavt se ne morem in mi piše you cant log in in this page.

listje123 ::

Danes bom ponovno namestil windows in ker imam veliko iger na steam računu me zanima ali lahko naredim sledeče:
Grem v program files in najdem mapo steam in jo prekopiram v drug disk in tako ohranim podatke, ali zaradi tega lahko dobim ban ali nedelovanje iger.

Našel sem tudi navodila:
https://support.steampowered.com/kb_art...

Ali jih lahko uporabim?

Alamar ::

Uporabi kakšen mover. Recimo tega
http://www.stefanjones.ca/steam/

boogie_xlr ::

Nobenga bana ne bo, dokler je igra na tvojem računu. Pa tudi če ne bi bila, ne bi bilo nič narobe, ker lahko ima npr. tvoj brat svoj račun s svojimi igrami in igrata na istem kompu. Torej kar kopiraj mapo SteamApps. Drugače pa imaš tukaj celoten postopek.

listje123 ::

Alamar je izjavil:

Uporabi kakšen mover. Recimo tega
http://www.stefanjones.ca/steam/


Uporabil sem mover kot si mi ga predlagal in uspešno prenesel igro na drug disk, po ponovni inštalaciji windowsa in sem namestil mover in se mi napiše da moram za odprtje programa imeti na steam vsaj eno igro, ali lahko še kako drugače odprem program?

Alamar ::

To pa ne bi vedel, ker še nisem bil v tej situaciji. Sam uporabljam to orodje, ker imam ssd in gor le eno ali dve nameščeni steam igri. Ostale pa s tem orodjem arhiviram na hdd in jih po potrebi prenesem nazaj na ssd.

norfeks ::

da mal obnovim temo... :)

mene zanima sledeče:

Imam steam instaliran na c:\ in posledično mi zmeri igre instalira na c:\ jaz bi pa rad da mi na d:\ ne da bo ga deinstaliral iz c:\ :)

Torej me zanima ali lahko imam steam igre instalirane na različnih diskih ali sam na tistem na katerem je instaliran STEAM.. ??

Hvala :)

David2 ::

heii..mam en problem v black ops 2 ..dva dni nazaj ko mi je avtomasko updejtalo igro je napisalo nek fail pa nevem zakaj..in od takrat mi v igri javlja party is not longer active.. Zanima me kako lahko ročno updejtam, v nastavitvah mam nastavljeno alweys keep this game up to date. probal sem tudi izbrisati igro in steam ter ponovno oboje naložiti ampak ne pomaga. že dva dni iščem po netu vendar ne najdem rešitve.
če kdo pozna rešitev prosim na plan z njo. hvala
Intel core i5 3450 3.1GHZ, Asrock B75 pro 3M, Thermaltake Contac 21,
AMD radeon HD 7850 OC, Corsair Vengeance 8GB 1600, SSD kingston V+200 120GB,
HDD Seagate Barracuda 2TB, Cooler Master Silent pro M2 620W, NZXT phantom 410

David2 ::

David2 je izjavil:

heii..mam en problem v black ops 2 ..dva dni nazaj ko mi je avtomasko updejtalo igro je napisalo nek fail pa nevem zakaj..in od takrat mi v igri javlja party is not longer active.. Zanima me kako lahko ročno updejtam, v nastavitvah mam nastavljeno alweys keep this game up to date. probal sem tudi izbrisati igro in steam ter ponovno oboje naložiti ampak ne pomaga. že dva dni iščem po netu vendar ne najdem rešitve.
če kdo pozna rešitev prosim na plan z njo. hvala

aja in ko grem ven iz igre ker pač nemorem igrat mi steam zašteka in napiše steam client bootstrapper fail. pomaga samo reset.
Intel core i5 3450 3.1GHZ, Asrock B75 pro 3M, Thermaltake Contac 21,
AMD radeon HD 7850 OC, Corsair Vengeance 8GB 1600, SSD kingston V+200 120GB,
HDD Seagate Barracuda 2TB, Cooler Master Silent pro M2 620W, NZXT phantom 410


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čiščenje C diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
264298 (3423) r3dkv1c4
»

Steam - Linux (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
519357 (7715) LitralSM
»

Valve bi znal v kratkem dovoliti posojanje iger

Oddelek: Novice / Igre
114434 (3384) Glugy
»

Alien Swarm - Zastonj igra od Valve (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
857732 (6223) Good Guy
»

Modern Warfare 2 - IWNet INVALIDVERSION

Oddelek: Igre
6915 (860) IvoJan

Več podobnih tem