» »

Dirt3 tekmovanje v Lj.

Dirt3 tekmovanje v Lj.

Gerbic ::

Živjo vsem!

17.2. ob 5. popoldan bo tekmovanje v Dirt3 v Funtechu v Lj.
Kolega, ki dela tam v štacuni pravi, da zaenkrat ni še dost prijavljenih, zato me je prosu, če naberem še kako ekipo dobrih vozačev,
da bo bolj zanimivo. Mašin bo 8, tko da lahko vzporedno tekmuje kar dosti tekmovalcev.
Torej vsi, ki obvladate dirkačine al pa malo manj, pridite! :)

še link do vabila

Nagrade so (ne vem sicer prav točno) Intel in Gigabyte matične plošče, SSD disk, Logitech gaming izdelki, ...

Lp, Matej

tt2 ::

Škoda, da ni v kakem quake, ali pa UT. Upam, da vas bo čim več.

Skyman ::

se zadeva igra na volan ali na tipkovnico?

Gerbic ::

Na tipkovnico, volan se pri tej igri ne obnese ravno najboljše...

Buggy ::

Gerbic je izjavil:

Na tipkovnico, volan se pri tej igri ne obnese ravno najboljše...


khm..od kje pa to? Meni so se, ko sem kupil volan, vsi casi na time trial izboljsali vsaj za 2 sekunde na progo nekateri se vec, pa ga gonimo vsak petek od kar je prisel. Kjer se volan ne obnese najbolje (zaradi zaletavanja ostalih in majhnega maneverskega prostora) so razne igre v smislu gymkhana ,CTF, outbreake, invasion..

Gerbic ::

Tako pravijo nekateri, ki igrco bolj poznajo kot jo jaz. Drugače bo pa baje tud volan na voljo za tiste k ga bodo hotli namesto tipkovnice...

Buggy ::

katere discipline se bo pa igralo?
predvidevam, da bodo vsi assisti izklopljeni in forcan rocni menjalnik, mogoce nebi bilo svoh fiksirat se kamero na headcam.
drugace pa vse pohvale za organizacijo, skoda ker ni tekmovanje online in malce kasneje...bi se se sam prkljucil pa verjetno tudi vsa nasa petkova zasedba :)

katere discipline se bo pa igralo?
predvidevam, da bodo vsi assisti izklopljeni in forcan rocni menjalnik, mogoce nebi bilo svoh fiksirat se kamero na headcam.
drugace pa vse pohvale za organizacijo, skoda ker ni tekmovanje online in malce kasneje...bi se se sam prkljucil pa verjetno tudi vsa nasa petkova zasedba :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Gerbic ::

Majo na facebook profilu debato na to temo, tko da mogoče tam vprašaš, jaz v bistvu ne vem vseh teh podrobnosti :)

Buggy ::

Gerbic je izjavil:

Majo na facebook profilu debato na to temo, tko da mogoče tam vprašaš, jaz v bistvu ne vem vseh teh podrobnosti :)


hvala za informacijo, kakorkoli vse pohvale za idejo in zelim vam veliko obiska ter se kaksno reprizo v sirsem obsegu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dirt 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10916604 (3182) Buggy
»

DiRT Rally (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27941243 (20259) vostok_1
»

shift 2

Oddelek: Igre
252114 (1392) Sssaga
»

Car wave - avto aplikcija

Oddelek: Loža
191688 (1123) boss-tech
»

GTR2

Oddelek: Igre
402704 (1495) Blinder

Več podobnih tem