» »

Plačljivi serverji za Counter-Strike Source

Plačljivi serverji za Counter-Strike Source

BorutO ::

Pozdravljeni,
zanima me, če obstaja še kakšna spletna stran, kjer si lahko letno najamem server za določeno število uporabnikov (za začetek 32).

Trenutno sem našel samo enega www.gameservers.com. Da se ne zaletim kar nekam in kupim predrag server ali zanič server, bi prosil za pomoč da kdo objavi kakšen server.

Nekaj se razumem, ker sem nekoč že sprobaval za Dedicated server, ki je v Steam toolsu ... Ne razumem pa se še v naslednje svari ..

Če kupim dedicated server, to pomeni, da bom mogel imeti svojega dedicated css skos odprto gor-če izklopim računalnik, s tem prekinem server? Ali v čem je point dedicated server.

Za prvič bi naredil zombie mod server, potem pa klasičen server. Oba ne bi bila slovenska, ampak nemška.

 Tu je primer kako bi imel nastavljeno.

Tu je primer kako bi imel nastavljeno.



Vprašanj imam še kar nekaj ...
-Kako je z nastavitvami serverja preko dedicated serverja
-Kako je s fast downloadi?
-Kako narediti server, da lahko skačeš na predmete-ne da bi se ti odmikali (mize, stoli, sodi, koš za smeti, itd)
-Enim botom lahko dodaš razna imena, tudi imena prejšnjih igralcev serverja, boti imajo tudi ping, tako da več ne piše BOT ampak imajo ping. En taki primer najdete na serverjih saigns.de, ko so boti kot navadni igralci, le da igrajo kot boti.

Torej še enkrat, če veste še za kakšne druge strani za nakup serverjev in kaj je boljše kupiti ..
In še to ... Vem, da so strežniki za igre in ostalo ... kako pa je to, če imam server preko navadnega računalnika? Kaj si najslabši primeri preko računalnika?

To bo za enkrat to.

Wisor ::

Če kupim dedicated server, to pomeni, da bom mogel imeti svojega dedicated css skos odprto gor-če izklopim računalnik, s tem prekinem server? Ali v čem je point dedicated server.


Po domače povedano, Dedicated server pomeni, da je nekje v nemčiji nek server na katerem deluje CSS streznik, KI NI ODVISEN OD ZUNANJIH RAČUNALNIKOV. Ti dobis tako imenovani RCON in se lahko povežeš na server preko konzole v tvoji igri. Seveda pa morsš biti povezan na streznik. Poleg tega ima večina ponudnikov tudi control panele, ker si lahko nastavis RCON, password serverja itd ...

Vprašanj imam še kar nekaj ...
-Kako je z nastavitvami serverja preko dedicated serverja
-Kako je s fast downloadi?
-Kako narediti server, da lahko skačeš na predmete-ne da bi se ti odmikali (mize, stoli, sodi, koš za smeti, itd)
-Enim botom lahko dodaš razna imena, tudi imena prejšnjih igralcev serverja, boti imajo tudi ping, tako da več ne piše BOT ampak imajo ping. En taki primer najdete na serverjih saigns.de, ko so boti kot navadni igralci, le da igrajo kot boti.


1. Vse nastavitve se ti zapisejo v config, ki ga seveda lahko tudi editeras po svoji volji in spreminjas nastavitve.
2. Kolikor vem za fast downloade rabis imeti nalozene datoteke na FTP Serverju tako, da ti očitno dajo tud nek sekundarni FTP.
3. Kako to narediti ne vem. Če ti igra omogoča to, je verjetno treba spremeniti samo kako 1 z 0 v configu (ali preco rcona).
4. Tudi na to vprašanje žal nimam odgovora. Verjetno gre za kaki mod, od exploit, ki ga je potrebno naložiti na server.

Drugače ti pa močno svetujem, da greš na TALE LINK in malo povprašaš fante tam, kako je s temi zadevami, pa kje bi dobil najcenejši dedicated server. Osebno ne igram CSSja že lep čas in ti žal ne znam pomagati.

Poglej se to:
http://www.si-shell.net/igralni-strezni...
http://www.gamers.si/
http://www.eliteplaying.com/igralni-str...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wisor ()

BorutO ::

"Seveda pa morsš biti povezan na streznik."
To pomeni, da morem imeti računalnik 24 ur na dan prižgan?
Imam samo en računalnik, ki ima i7, 4jedrni procesor pa 8gb ramov + 20mb down-20mb upl , če ima to kaj veze.

Torej, če te s tem prav razumem, hočeš povedati, da bi mogel imeti kar svoj strežnik, ki bi bil 24/7 prižgan in s stalno internetno povezavo?

Sicer pa hvala za informacije, so mi prav prišle.

vorantz ::

malo bolj preberikaj ti je napisal :/

to se nanaša na tvoje vprašanje o 24/7
Po domače povedano, Dedicated server pomeni, da je nekje v nemčiji nek server na katerem deluje CSS streznik, KI NI ODVISEN OD ZUNANJIH RAČUNALNIKOV.


to pa na kako se zadeve nastavlja
Ti dobis tako imenovani RCON in se lahko povežeš na server preko konzole v tvoji igri. Seveda pa morsš biti povezan na streznik. Poleg tega ima večina ponudnikov tudi control panele, ker si lahko nastavis RCON, password serverja itd ...

BorutO ::

Zdaj sem se pogovarjal z enim kanadčanom, ki je nekoč imel zombie mod server, med najboljšimi zombie mod serverji ... rekel mi je, da mi bo pomagal narediti spletno stran, ter da mi bo vse njegove datoteke od zimbie moda - old school poslal meni.

Rekel mi je, da si naj izberem 100 tickrate. Imel pa bom tako:
Counter Strike Source 100 Tickrate,
32 players,
lokacijo bom imel v ZDA - verjetno v texasu ali new yorku
zakaj tam, je moja osebna stvar.
ventrilo bom imel 10 slotov, mislim, da bo to dovolj, ker ne maram spamanja.
in za eno leto si ga bom najel.

potem pa mi je rekel, da morem iti na to spletno stran www.ixwebhosting.com, ter si kupim premium račun zaradi fast downloada.
Sem notri shranim te datoteke od zimbie moda, oz vse datoteke, ki jih hočem imeti za server, potem pa te datoteke povežem v homepage, ki si ga bom naredil brezplačno preko iwebhosting, tako da mi bo omogočilo fast download. Če pa kaj ne bom vedel mi bo pomagal.


Vprašanje imam še samo tu ... kako pa je kaj s tem ... kako narediti, da lahko greš skozi igralca? To bi rad imel pri navadnem serverju, ker še sam ne maram blokiranja s strani igralcev, zato je to, vsaj zame, nepogrešljivo pri serverju.

DOOM_er ::

ping?
Robots will steal your job. But that's OK

BorutO ::

Ping je nekje ... s texasa 170-210 ... z new yorka pa je nekje med 140 in 180. Na takih pingih se da normalno igrati.

Kolikor vem iz izkušen redko lega, če že, se to pri obeh straneh ne pozna skoraj nič.

Bananovec ::

V kolikor bo Zombie mod, bo ta ping kar vredu za igranje.
Za tisto glede blokiranja pa imaš NoBlock skripto. Kako jo namestiti, ti pa ne vem povedati.

Če bo res Old schl ZM, pridem takoj igrat! :))
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

BorutO ::

:) veš da lahko prideš .. samo nekje teden dni bo vse skupaj trajalo, da bo server delal kot treba, oni je rekel, da ga par dni ne bo, tako da datotek od zombie moda še nimam. Mogoče pa bo sam shranil na host. Sicer bo pa on sam to zrihtal, verjetno si bova delila račun oz server, s tem, da bom imel glavno besedo jaz. On se bolj spozna na to vse, ker je že prej mel server. Na primer, tu je ta server, ki smo ga nekoč igrali ... http://steamcommunity.com/groups/Undead...

Old school bo, ker ne maram nekih šmink brezveznih in podobno sranje.

Tudi tega ne bo, da bi si lahko z nekim denarjem kupoval predmete, ter tako blokiral dostope in se zaradi tega, kot human, spravil nekam, kamor zombiji 100% ne bi mogli priti.

BorutO ::

Po domače povedano, Dedicated server pomeni, da je nekje v nemčiji nek server na katerem deluje CSS streznik, KI NI ODVISEN OD ZUNANJIH RAČUNALNIKOV.

Torej še hitro enkrat mi naj to kdo z eno besedo reče ... Server bo delal, tudi če imam jas svoj CSsource oz. svoj računalnik vgasnjen?

Zdaj še samo potrdim nakup, pa server že mam.

keitai ::

Dedicated server pomeni, da tebi ni treba biti v igri ter lahko drugi igrajo. Zakupljen dedicated server pa laufa na neki X kišti - serverju in nima nobene veze s tvojo kišto. Lahk tut ti kupiš še eno kišto pa gor narediš dedicated server, če maš dost dobr upload.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CSS - Counter Strike Source (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62853527 (18060) Bananovec
»

Call of Duty server

Oddelek: Igre
152695 (2345) Pyr0Beast
»

Valve & STEAM & On-Line gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
717918 (6340) Tilen
»

Call of duty server bo nocoj od 18.00 naprej (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14111009 (6599) Groovy
»

najem serverja za MOH..

Oddelek: Igre
201413 (1111) Soni

Več podobnih tem