» »

Wireless modem

Wireless modem

tomzy7 ::

Pozdravljeni

Naročil sem se na trojček od turnška. Zraven sem dobil modem z wireless možnostjo, nisem pa dobil nobenega usb kabla zato sem vzel kr en kabl od tiskalnika. Problem pa je, ko povežem usb kabl z računalnikom, zmanjka elektrike. Zdaj pa ne vem, če je modem zanič al kaj?

logout ::

Če še ni zanič, bo pa kmalu, če boš kar tako kable natikal. Poglej si v navodila od tega tvojega modema, kaj se na ta USB lahko priključi in kakšen kabel rabiš.

L.p., Kloko

tomzy7 ::

Če ni nobenih navodil pa nič. Delavci od turnška so kr tak prinesli pa namontirali.

LeQuack ::

Modem povežeš z računalnikom preko mrežnega kabla. V tiste USB porte ponavadi paše wireless USB dongle, zadeva je podobna navadnemu USB ključu po izgledu, ta stvar omogoči modemu, da je lahko wireless. To zadevo ti pa oni dajo ali prodajo.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

tomzy7 ::

A to je tista antenica? To je že ena not, samo ne preko usbja.

tomzy7 ::

Kaj vse pa potrebujem za wireless povezavo z internetom?

miraldi ::

Pozdravljeni. Imam eno vprašanje glede povezave dveh PCjev na internet. In sicer: Imam dva stacionarna PCja vsakega ločeno v svoji sobi. Prvi je na net povezan preko kabla v PC in sicer iz navadnega modema je preko kabla povezan v PC#1 in iz modema v Wireless sprejemnik. Zdaj me pa zanima če lahko kako povežem z internetom tudi PC#2 preko tega wirelessa osprejemnika. A moram kakšen sprejemnik kupiti za PC#2 ali moram kabel napeljati v PC#2? Ta druga opcija mi ni preveč všeč saj nebi rad vlekel kabla po hodniku v drugo sobo ;((
Aja ta wireless sprejemnik sem dobil od Telemacha ob sklenitvi digitalni trojček.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1793564005 (834) c23po
»

IPTV in WLAN na RUCKUS 7811+7111

Oddelek: Omrežja in internet
195012 (4215) CyberDuck
»

Vzpostavitev brezžičnega interneta

Oddelek: Omrežja in internet
163311 (3045) barbara2
»

Internet na dveh PC-jih?

Oddelek: Omrežja in internet
61231 (1170) miraldi
»

Domače wireless omrežje pomoč

Oddelek: Omrežja in internet
164724 (4341) blackbfm

Več podobnih tem