» »

Se lahko poslovim od svojega Facebook-a?

Se lahko poslovim od svojega Facebook-a?

snify ::

Ko se želim vpisati v Fb račun, potem ko že izpišem pravilno uporabniško ime in geslo, se mi pojavi še okence, ki zahteva, da vnesem potrditveno kodo, ki je bila poslana na mojo mobitel številko. Težava je v tem, da sem sama že pred letom zamenjala telefonsko številko. Torej kode ne morem prejeti/videti. Nikjer pri FB pomoči ne najdem podobne težave. Mi zna kdo svetovati, kaj lahko naredim? Ali se lahko poslovim od svojega FB računa? Lep pozdrav.

rdecaluc ::

Kaj pa če jim pošlješ email na tehnično pomoč?
Est modus in rebus. ,typos

snify ::

Imajo avtomatski email, ki vedno odgovori enako, pošlje te na Help center, kjer pa te težave ne najdem.

amigo_no1 ::

Ne vem zakaj vpisujete tel. številke stricem iz Amerike.
Na fb login je opcija "pozabil sem geslo", naj ga fb resetira (geslo) in potem mogoče ne bo več teženja s sms kodo.
Po drugi strani, res tragedija, no more fb, haha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

snify ::

Mah, vpisala sem jo že par let nazaj, se res ne spomnim zakaj.
Tudi s tem sem že poskusila, še vedno je zahteva po sms kodi.
Težava je v tem, da imam tam na mailu shranjene ene precej pomembne informacije.. In navsezadnje še računa ne morem zbrisati. Zato. Ne, ker ne morem živet brez Fbja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: snify ()

;-) ::

Reči tvojim parim prijateljem naj ga "prijavijo" kot lažnega pa ga bojo oni zbrisali.

RejZoR ::

Obstaja še ena opcija, kjer pa moraš it na zaupanje uporabnika al pa se z njim dobiš. Pokliči na svojo staro številko in če jo ima sedaj nekdo drug (in je po možnosti mlajša generacija) se probaj dogovorit, da se enkrat dobita, se prijaviš na FB, ko pošlje verifikacijsko kodo temu uporabniku jo vneseš in narediš z računom kar pač hočeš oz si spremeniš številko na svojo. Plačaš osebi za potne stroške al pa daš za eno kavo pa je stvar rešena. Včasih je pametno razmišljat out of the box ;)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

amigo_no1 ::

Težava je v tem, da imam tam na mailu shranjene ene precej pomembne informacije.

??

AndrejS ::

Mail na facebooku - kaj to je nova opcija ?

snify ::

Eh. Sem upala na pomoč, ne pa norčevanje. Mislila sem na FB sporočila(z mailom), ja.
Rejzor, tudi to ne pride v poštev, ker moja stara številka niti ne obstaja več, hvala.

Baja ::

poskusi kupiti tvojo staro številko od operaterja

subaruwrc81 ::

isti problem kot jaz. stevilko imam pravo in kode sploh ne dobim. cakam ze cel teden!!!!!!

amigo_no1 ::

Pri katerem operaterju ste tisti, katerim sms ne prispe ?
Simobil ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4107 108 109 110 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
54691282250 (3469) PINki
»

Sms App-i kjer imaš na voljo mobilne številke?

Oddelek: Mobilne tehnologije
211597 (1246) blackbfm
»

Kako izbrišem spletno stran. Nočem več plačevati!

Oddelek: Omrežja in internet
243887 (2406) SaXsIm
»

Facebook - zloraba

Oddelek: Informacijska varnost
237234 (6033) St235
»

Bomo res dobili nove tel. št.? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
815954 (4351) ahac

Več podobnih tem