» »

Sms App-i kjer imaš na voljo mobilne številke?

Sms App-i kjer imaš na voljo mobilne številke?

slothec ::

Štorast naslov, ja. :)

Skratka, situacija je taka. Narediti moram pogodbo s hudičem - t.i. Facebook račun. Za dostop zgolj in samo do ene fb skupine, v kateri se izmenjujejo koristne študijske informacije in mi je zato fb račun nuja.
Ni problema, prižgem vpn, naredim nek mail račun in se registriram na FB z izmišljeni podatki. Na ta način o meni ne dobijo dosti koristnih informacij. Vsaj manj kot bi si želeli.

A lej ga zlomka, že kmalu po registraciji mi ob ponovni prijavi nabijejo okno, da so zaznali nenavadno aktivnost (verjetno zaradi vpnja), zato so račun začasno blokirali in da naj vpišem mobilno številko, da bodo lahko z vnosom poslane kode preverili, da je vse ok.

No, številke jim pa ne dam.
Zatorej, obstaja kakšna varianta, morda s kakšno aplikacijo za sporočanje, kjer so ti na voljo kakšne telefonske številke.

na netu sem v ta namen zasledil nekaj nasvetov, a sumim, da je nek nateg. Npr:
"Friend you have to download TEXTNOW app
From playstore and signup to this app.
After signup process is completed.
you see a list of number appears on the screen select any one number and.
Use this number to create facebook account.
"

Se komu sanja, kako bi zaobidel to fb preverjanje številke? (ko si na tem oknu, ne moreš naprej - lahko se le izpišeš, a ko se spet vpišeš, prideš na isto stran)
Ne bi šel pa ravno predplačniške sim kupovati samo za eno registracijo.


*ni mnenjska debata.
  • spremenilo: slothec ()

luclucluc ::

hushed.com

slothec ::

Hm, zanimiva storitev, čeprav glede na to, da je naročnina, ne vidim prednosti pred fizično predplačniško sim. Morda le v tem, da je tle za 7 dni 2$. Ok, tok sem pripravljen dati. Me pa samo nekaj zanima, če slučajno kdo ve. Ta številka, ki jo imaš npr. 7 dni, se potem zavrže. In po teh 7 dneh jo lahko kdo drug uporablja? Če, potem ti ta drugi lahko s to številko obnovi dostop do tvojega fb računa?

MTm2H37rqt7B ::

mailinator.com

ustvari mailbox, mas public sms

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

No, številke jim pa ne dam.


s samo številko si pomoje itak ne morejo kaj dosti pomagat, pomoje je paranoja odveč

Assass1n ::

Druga skrajnost facebook manekenov... Dej človek zadihaj pa si naredi normalno profil si več škode kot koristi delaš.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

noob96 ::

Greš na petrol kupiš predplačniško številko za 5 eur, aktiviraš, verificiraš račun in vržeš v smeti

MTm2H37rqt7B ::

2 eura je hofer

Siddh ::

saj iz predplačniške bo tudi nekdo potem dobil številko, ko določen čas nebo več v uporabi.


Markus386 ::

MTm2H37rqt7B je izjavil:

2 eura je hofer


To.

Greš v hofer, kupiš kartico, dobiš sms, vržeš vse skupaj stran, in je.

pero50 ::

Imam predplačniško za nek podoben namen. Pošlji na 041504075 pa ti napišem kodo.

slothec ::

Vidim, da številka, ki jo čez čas uporablja nekdo drug, sploh ne pride v poštev. Pa naj bo neka ta spletna storitev ali predplačniška sim.
Zadeva je zanj pol čist enostavna.
Na vstopni strani klikne Forgot account - vtipkaš mobilno številko - in prideš na stran, kjer ti piše:
"Reset Your Password- How do you want to get the code to reset your password?" in izbereš opcijo Send code via SMS. In evo, je notri.
Hm, razen če je opcija, da v profilu pol številko odstraniš - če to res naredi trik.

Še enkrat:
*ni mnenjska debata.

pero50 ::

Potem pa naredi nov acc, starega pa izbriši :)

shadeX ::

Markus386 je izjavil:

MTm2H37rqt7B je izjavil:

2 eura je hofer


To.

Greš v hofer, kupiš kartico, dobiš sms, vržeš vse skupaj stran, in je.


In ko bo prišlo naslednje preverjanje številke, potem do računa sploh ne bo več dostopal. Če mislite, da Facebook ni pomislil, na take situacije, se motite.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

slothec ::

Prasci so, ni kaj.

shadeX ::

Nč bat. Le nekaj reklam bi ti radi pokazali, glede na tvojo starost, lokacijo pa še kaj drugega, toliko da kot uporabnik en majčken dvigneš vrednost platforme. Drugače nč bat, ne grizejo.

techfreak :) ::

shadeX je izjavil:

In ko bo prišlo naslednje preverjanje številke, potem do računa sploh ne bo več dostopal. Če mislite, da Facebook ni pomislil, na take situacije, se motite.
Verjetno se je ze komu zgodilo, da je menjal telefonsko stevilko ter jo pozabil posodobiti na FB profilu. Domnevam, da bi lahko prisel do racuna, ce si 1x ze potrdil stevilko, in imas vsaj dostop do maila.

slothec je izjavil:

Prasci so, ni kaj.
Odvisno kakor gledas. Verjetno so to uvedli da zatrejo ustvarjanje spam/fake profilov.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Pa sej Google tud zahteva tvojo številko pri ustvarjanju G-mail računa?

slothec ::

zato ga nimam. (gmaila namreč)

shadeX ::

Zanimivo :)

slothec ::

Kajneda. Še obstajamo ljudje, ki (ne) delamo stvari iz principa. :D

blackbfm ::

google je slab ker hoče tvojo cifro, medtem ti pa vpn ponudnik potencialno beleži celoten promet:)) hude principe maš to


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440874 (17220) VrtniPalcek
»

Predplačniška PUK koda pri simobilu

Oddelek: Mobilne tehnologije
277900 (6452) blackbfm
»

Paypal račun brez primerne kartice

Oddelek: Loža
295497 (4702) Žrlo
»

Potrditvena koda preko sms na gmailu

Oddelek: Informacijska varnost
93094 (2485) AndrejO

Več podobnih tem