» »

peka cd-jev

peka cd-jev

suselinux2 ::

Imam problem. Kako zapeci- kopirati zasciten cd. S clonom ne gre ali pa jaz ne znam.

Ker verjetnoi me bodo dali dol, mi prosim odgovorite v maiu: mav1708@hotmail.com


Hvala

BaRtMaN ::

Ker predvidevam da je igra tvoja, ti odgovorim:

- naloži si najnovejšo verzijo CloneCDja

- če ne pomaga, si naloži program ClonyXXL ki ugotovi vrsto zaščite na CDju in te podatke uporabi v CloneCDju

- če tudi to ne pomaga probaj še Alcohol 120%

- prekopiraj fajle na disk, poišči crack in vse zapeči nazaj na prazen CD

suselinux2 ::

Imam svoj glasbeni cd. kako pa tukaj ?

bastadu ::

A je kakšna varianta, da bi Alcohol avtomatsko zaznal vrsto zaščite?

Predator ::

clone mi sux zdej z novimi verzijami, blindwrite mi je veliko boljši + deamontoolsi za virtualno mountanje

za delo z audio cd-ji mam pa exact audio copy ki nima problemov niti z večino zaščitenih ( will not play on pc in podoben shit ) originalov

suselinux2 ::

Sem probu nalozit in pognat EAC, pa mi stalno jamra in odpira dodatna okna. Mogoce so krivi winsi ( w2k +sp2)?

Pri ponovni instalaciji ponovno enaki rezultati

Predator ::

kakšna okna? edino okno za katero se jaz spomnim da ga odpre je tisto kjer poiščeš ( če imaš ) lame.dll za mp3 kompresijo pa če se hočeš na mailing listo naročit?

dildo ::

Predator ::

poznamo to samo zakaj bi plačal ~3k za cd na koncu bi pa moral risat pa lepit po cd-ju ( kaj šele naprimer če cd ni tvoj ampak sposojen ) če pa si lahko mp3-je naredim z EAC-om?

jlpktnst ::

da ne odpiram nove teme:
dodatno vprasanje: zakaj mi dolocenih cdjev NE pece? posnamem cd kot da bi bilo vse vredu, nato pa je cd unicen...
- nero 5.5.10
- win2k sp2
- samsung sw-208b (firmware upgradan na najnovejse - slabo in prej in po)
- cdji -> mmore 650 -snemal audio -nebi poizkusal se z data:(, pred 1 mesecem pa tdk (zeleni) 700 mb, data cd in audio cd...
vmes pa sem delal z traxdato in vse ok.
a je pečka ali so cd-r mediji?

hvala

Predator ::

pač ene pečke ne prebavljajo določenih cdr medijev ( o tem je bilo že v nekaj temah na forumu govora ) ... jaz mam iste probleme z smartbuyi in digit cd-ji , traxdata in mmore mi pa kul delata, smartbuy cd-jev mi rekorder sploh noče zaznat, samo napiše scsi target eror in vrže ven, če dam cd-je frendu mu jih pa posname in cd tud dela

Tr0n ::

Se nasvet, ce zelite z EAC zripat glasbene CDje in jih nato direktno pretvorit v MP3je.

Obvezna uporaba novega LAME encoderja in command line parametra --r3mix. Vec informacij najdete @ r3mix.net :the truth about ripping & mp3 encoder quality (lame, eac, fraunhofer).

suselinux2 ::

Torej:

Diagnoza:

wil not play on pc/mac

Zadeva:

Pecenje zascitenih cd-jev ( Sony... )


Terapija:

Alcohol 120%


Zdravilo:
http://downloads.alcohol-software.com/A...


Lp in hvala vsem

franc3e ::

tema je sicer dovoljena ampak Pravila še vseeno veljajo franc3e

edited by moderator

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

danielka84 ::

tudi zate velja isto, Pravila

edited by moderator

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Tr0n ::

Se boljsi program za peko zascitenih CDjev, ki v bistvu premaga vse do danes znane copy protekcije - GameJack.

azeed ::

Tr0n, --r3mix je zastarela nastavitev. veliko boljše se obnese (in trenutno se najbolj uporablja) --alt-preset standard ali pa --alt-preset extreme.

LP
You gotta say YES to another excess!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: azeed ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kvaliteta pri Audio CDjih

Oddelek: Zvok in slika
142111 (1557) betko007
»

Kopiranje zaščitenih CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
469111 (7317) charly5650
»

Glasbeni cd-ji

Oddelek: Pomoč in nasveti
222241 (1761) icek
»

Kako z novejših CD jev mp3 narest

Oddelek: Zvok in slika
161574 (1203) zvitorepec
»

kako presnet zakljenjen audio-cd?

Oddelek: Zvok in slika
191893 (1483) AngelOfDeath

Več podobnih tem