» »

kako presnet zakljenjen audio-cd?

kako presnet zakljenjen audio-cd?

izo ::

mene pa zanima če kdo od vas "majstrov" pozna kak trik pri zakljenjenih audio cd-jih, ki nočejo špilat na cd-romih. Ali je edina možnost le snemanje direkt na cd iz zunanjega cd-plejerja (dolgcajt..). Če kdo ve kaj več glede tega mi naj prosim odgovori.

hvala

valterz ::

Poglej na spodnji naslov,kjer sem dal tako vprašanje.Obstaja pa še ena finta,ko zamenjaš eno datoteka v Winsih.Ti sporočim naknadno.

http://forums.afterdawn.com/thread_view...

lp
Valter

ender ::

z EACom lahko take CDje kopiram kot da niso zaščiteni (v Win2000, z uporabo WinNT Native Interface; ASPI se sesuje)
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Predator ::

te zaščite so kvečjemu zaščite proti navadnim strankam ( da ne omenim da nismo več v 1990 in da tudi pod razno ne bom kupil cd-ja zato ker sta mi gor všeč dva komada ( pomožnosti sta še ene 10krat zmiksana ali pa kar ene verzije ) ampak hočem tud mogoče kakšen videospot,... v glavnem eno multimedijsko vsebino )

meni se je osebno skoraj strgalo ker mi na dvd komponenti ni hotel delat zaščiten audio cd , mislim fuck off ;(( ;(( ;(( ; potem mi pa še proizvajalec ni hotel vrniti denarja ker da je cd povsem v redu in ga dal na stolp in je delal, mislim spet fu** off ;(( ;(( ;((

jaz mam na računalniku tv,radio, internet, ... pa ja ne mislijo da se bom premaknil do stolpa zato da bom poslušal njihove cd-je... sploh pa niso v poziciji da bi se lahko tako zmišljevali obenem pa jokali zakaj prodaja cd-jev pada, raje naj namesto da mečejo denar stran za programerje ki razvijajo zaščite znižajo cene pa bo mogoče prodaja spet začela rast

-------------
aja zakaj je to zaščita pred navadnimi strankami:
ostali vemo da če potegneš črto s flomastom ali pa uporabiš program za snemat ki uporabljajo svoje gonilnike ne default od windowsov ( na sat3 sem v Nano videl da ma feurio tako možnost ) zaščita ne "deluje" več

ender ::

predator, ko si nesel Cd nazaj, bi moral zahtevat denar ne glede na to, da prodajalcu CD dela - jasno da on ne bo imel stolpa, v katerem ne bi delal
feurio pa uporablja ASPI, in se pogosto sesuje ob key2audio CDju
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

tha_man ::

Predator, popolnoma se strinjam s tabo! Jaz tud muziko poslušam na računalniku, in sem svoj čas kar dosti kupoval audio cd-je. Še vedno kakega kupim, ampak vedno manj, ker nočem riskirat. Raje dobim nekje v mp3-jih pa vsaj normalno dela.

Aja, enga zaščitenega imam, pa v DVD-ju na srečo dela, v pekaču pa ne. Medtem ko en drugi ni deloval v nobenem.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Witboy ::

Vic pr zdej novejših audio Cdjih je to, da imajo zaščito proti predvajanju v pc - jih. Rešitev je da na zunanji zadnji pas velk je ponavad cca 0.5 - 1 cm prilepis košček selotejpa. In potem ti normalno bere... in lahko normalno presnamuješ!:D

AngelOfDeath ::

Predator če si cd nesel nazaj v roku 7dni in z originalnim računom. Ti ga prodajalec MORA zamenjati ali pa vrniti denar. V primeru da je ugotovljeno da dotični cd res ne dela.

Predator ::

nisem se hotel prepirat z prodajalcem pa povsem sem ga razumel, ni on kriv da zaradi zaščite cd "ne dela" ( šele po te dogodku sem šel gledat kako lahko to oslarijo odstraniš ) in danes je tak problem rešen znotraj časovnega intervala, ki ga rabiš da najdeš prvi alkoholec >:D

izo ::

uf!
hvala vsem za odgovore, v bistvu sam odgovor kar takoj našel na netu, ko je tip baje prelepil "pokvarjeno" sled z grafičnim trakom. ne vem, jaz sem probal z vsem od flomastra do vseh selotejpov kar jih soba premore, ampak moj philips cdrw 800 ga ni niti povohal.
mogoče sem kje naredil napako, če kdo pozna detajle oz. v čem je fora, se priporočam!;)

valterz ::

Poskusi z zamenjavo CDFS.VXD, ki jo dobiš na spodnjem naslovu.Ko zamenjaš obstoječo z novo,ti pokaže komade na cd-ju kot wav in ne kot cda.Le-te lahko potem kopiraš na disk kot vse druge datoteke.Probaj.

http://www.sonicspot.com/alternatecdfsv...
Valter

AngelOfDeath ::

Kje bi pa lahko kupil kaki avdio zaščiteni cd da jaz to mal stestiram >:D

ender ::

poglej v knjižnjici
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

valterz ::

Če boš iskal zaščitene cd-je,so recimo Bravo hits,Hari mata hari itd.V bistvu so zaščiteni cd-ji od založbe Sony.
Valter

AngelOfDeath ::

thx

grem takoj po enega ko bom mel čas :D

McHregec ::

Uporabi CloneCD 4. Imel sel priložnost skopirati cd od Shakire in na njem piše "will not play in pc/mac". Probam in vidim res ne dela. Uporabim CloneCD 4 in ugotovim , da mi potem skopiran cd deluje tudi v pc-ju.
Destroyer Of The Worlds.

ender ::

EAC je boljši od CloneCDja, ker popravi napake na CDju, med tem, ko jih CloneCD pusti.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

AngelOfDeath ::

Ender daj link od EAC-a

ender ::

There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

AngelOfDeath ::

thx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kopiranje zaščitenih CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
469127 (7333) charly5650
»

Siddharta RH- kako posneti kopijo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10412502 (7019) Geronimo11
»

Kako z novejših CD jev mp3 narest

Oddelek: Zvok in slika
161578 (1207) zvitorepec
»

Zakaj CLONE-CD ni zanesljiv ali kako skopirati Audio CD?!

Oddelek: Programska oprema
202427 (2154) dualband
»

S kom pecete audio cd-je?

Oddelek: Programska oprema
272134 (1731) celica

Več podobnih tem