» »

Proizvodnja iPada 3 v polnem teku

1 2
3
4

FireSnake ::

IceIceBaby je izjavil:

človek si je pač zamislil, da bi to počel - če se nejmu to zdi dibra ideja ne bem, kdo ste vi, da bi givirili, da je to (precej) butasta ideja.


Zamisliš si lahko marsikaj. Lahko bi npr. kupil 2 ipada, na zadnjo stran nabil kolesa in ju uporabil kot kotalke. Dvomim sicer, da bo iPad izpolnil moja pričakovanja.

a to je zato (precej) butasta ideja, ker ga iGizmo ne omogoča?


Tako je. Če naprava nekaj ne omogoča in jo vseeno kupiš z namenom uporabe tiste nepodprte funkcije potem je to precej slaba ideja. (Btw. naprava tega ne skriva, ampak precej jasno to piše v vseh specifikacijah pa še trgovci ti povejo).

Kot sem napisal. Kupi naj bencinarja, toči not dizla pa se potem kurči kako zanič je x znamka avtomobilov, ker je mašina zaribala.


Ker še vedno ne razumeš nima smisla ponavlajti (bencin in dizler? Ko bi vsaj nekaj o odpiranju tanka napisal bi imelo vsaj smisel razglabljati s tabo).

HardFu je izjavil:

iGizmo omogoca uporabo microSIM, ne razumem te, kaj je tukaj tako hudo zakompliciranega, vse naprave (ne samo applove) postajajo cedalje manjse in mocnejse, in samo vprasanje casa je da bo microSIM izpodrinil navadno SIM.
Glede televizije (ok, sicer je bolj intuitivno, ker so televizije naokoli ze nekaj casa): moras jo prav tako priklopit na anteno in to (groza!) na ustrezen prikljucek, drugace ni slike.

Ker pa si si lastil applove naprave, nam lahko razlozis, kaj je z uporabnisko izkusnjo narobe, glede na to, da so (po mojem skromnem mnenju) ravno pri applu pionirji raznih pristopov za izboljsanje uporabniske izkusnje. Seveda pa bi te prosil, da razlozis, katero non-apple napravo si lastis in kako je tam to boljse reseno.


Gre zgolj za to, da verjetno ne bi bilo pretežko naredit režo za SIM, ki se odpira z nohtom, ali kako drugače ... pač enostavno.

Glede moje uporabniške izkušnje si pa še enkrat preberi zgoraj, da ne gre zame. (čeprav sem tudi sam bil malo presenečen)


EDIT: aja, ona "trgovec povedal" ... ta je pa (najmanj) groteskna! trgovci so (vsaj jaz imam take izkušnje) taki nepoznavalci, da je že greh.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

amacar ::

Očitno tebi še kar ni jasno, da menjava sim kartice ni smotrna. Za menjavo sim moraš namreč odpreti android telefon, zraven pa ga seveda ugasniti, kar ti vzame lepo količino časa. Če se da šefu s tem ukvarjati, je pač neumen. Če pa že hoče menjavat, si pa naj da to iglo (lahko tudi navadno sponko, ne vem kaj je on s škarjami čaral - spet fail od šefa) v denarnico, to ima verjetno vedno zraven.

Glede tistega o krvavih očeh po 5 minutah, pa lahko rečem sam epic fail. Posnemi se, kako jokaš po 5 minutah, pa apple toži zaradi poslabšanja vida :)
Sicer pa sam ne vidim neke pretirane razlike med zasloni, razen če ju dam skupaj, pa tudi večina ljudi mislim, da ne bi vedela, če bi jim samo zaslone pokazal.

IceIceBaby ::

Ker še vedno ne razumeš nima smisla ponavlajti (bencin in dizler? Ko bi vsaj nekaj o odpiranju tanka napisal bi imelo vsaj smisel razglabljati s tabo).


Ne razumem, kako lahko v micro sim slot poskušaš tlačiti navadno sim kartico. Kaj ima naprava s tem, če ne prebereš niso osnovnih navodil?

Pravijo da je brskanje na ipadu hitro in brez zakasnitev. Jaz tega na tem ipadu res nisem doživel. Tudi aplikacije so se počasi odpirale in zatikale. Predvidevam, da je ver. 1 podhranjena in me ravno zato fascinira ta fama okoli ipdaov.


Načeloma enka ni podhranjena. Tudi igre, razen redkih izjem, šibajo. Sem pa že slišal, da jailbreak v določenih primerih ne vpliva ravno blagodejno na hitrost. Pa včasih je treba zapreti kako aplikacijo.

Dr_M ::

Glede tistega o krvavih očeh po 5 minutah, pa lahko rečem sam epic fail.


Not everything is epic, shitheads.

para! ::

Zaključek mojega šefa: zraven (tako) opevanega gizmota naj on nosi še poseben "špic", da bo lahko vratca odpiral? finta je, da imamo danes vedno manj robe s sabo, ne vedno več krame.

Ja, zraven je špica za odpiranje SIM predalčka - če bi šefe prebral navodila, si ne bi delal sramote. In SIM kartico šefe menja tko, vsaj parkrat na dan. Bolš en zvezek pa svinčnik za tega šefa, jebeš tehnologijo.

lp
Death before dishonor!

FireSnake ::

amacar je izjavil:

Očitno tebi še kar ni jasno, da menjava sim kartice ni smotrna. Za menjavo sim moraš namreč odpreti android telefon, zraven pa ga seveda ugasniti, kar ti vzame lepo količino časa. Če se da šefu s tem ukvarjati, je pač neumen. Če pa že hoče menjavat, si pa naj da to iglo (lahko tudi navadno sponko, ne vem kaj je on s škarjami čaral - spet fail od šefa) v denarnico, to ima verjetno vedno zraven.


Njemu se da, in zato je neumen? In zato je to kar naenkrat nesmotrno. Zakaj že? Ker se tebi zdi, ali zato, ker je iGizmo nerodno narejen in se tega ne da s prosto roko odpret?

Sponko? HA HA HA HA HA!!!!
A naj tejle (neumni) ideji o sponki na glas zaploskam sredi prešerca? Naj že tretjič povem, da bi naj s sabo nosli manj šare? In, če želiš uporabljat oh in spljoh iGizmo moraš imet v denarnici (pazi) sponko :P

Ne vem, ampak meni se zdi, da fanatizem do jabolčnika kar veje iz tvojega pisanja (imaš odgovor na vsako težavo, pa najsi bo še tako neumen).

para! je izjavil:

Zaključek mojega šefa: zraven (tako) opevanega gizmota naj on nosi še poseben "špic", da bo lahko vratca odpiral? finta je, da imamo danes vedno manj robe s sabo, ne vedno več krame.

Ja, zraven je špica za odpiranje SIM predalčka - če bi šefe prebral navodila, si ne bi delal sramote. In SIM kartico šefe menja tko, vsaj parkrat na dan. Bolš en zvezek pa svinčnik za tega šefa, jebeš tehnologijo.

lp


Še eden, ki ima resne težave z razumevanjem napisanega ... naj res začnem verjeti kaj govorijo o iUporabnikih (čeprav sam nisem takega mnenja)?

Že samo zaradi tega razmišljam, da ponujenega 4GSa ne bi vzel, pa čeprav je cena smešna :))
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

IceIceBaby ::

naj res začnem verjeti kaj govorijo o iUporabnikih


Kaj se pa govori? Da imajo mac userji v povprečju višji IQ? Očitno nad določeno mejo, ki nam omogoče, da kupimo ustrezen sim za ustrezno napravo.

Btw...da ne boš rekel, da so samo pri Applu nesposobni. Ravnokar sem probal v svojo Omnio7 stlačiti 2 AA baterije, pa nikakor ne gre. Kreteni Samsungovi. Jaz sem hotel pa baterije menjati iz TV daljinca v telefon. Lahko bi naredili še en slot za AA baterije na telefonu.

Invictus ::

Sam imam Android telefon, pa tud ne morem na roko menjat SIM kartice. No, razen ko imam zelo dolge nohte. Je pa treba telefon skoraj razstavit. Ni ravno delo za vsak dan ...

Če pa šef tako rabi menjavat SIM kartice, naj se vpraša po svojem zdravju. Namreč da se dobiti tudi duplikate kartic ali pa kupiš kartico samo za podatkovni promet. Tako da o pameti šefa ravno ne bi ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Dr_M ::

Da imajo mac userji v povprečju višji IQ?


Ravnokar sem probal v svojo Omnio7 stlačiti 2 AA baterije, pa nikakor ne gre. Kreteni Samsungovi.


A je treba se kej dodat?
Da imate apple (l)userji nizji iq kot letosnje temperature? :))

igor0203 ::

Saso_C je izjavil:


Zadnjič sem se na biljardu, medtem ko sem čakal na vrsto, malo igral s iPad ver.1 in se malo ohladil. Sem v fazi nakupa neke tablice in se po videnem bolj nagibam k Android top end tablicam.
Zakaj?
1. Bil je četrtek in sem med čakanjem odločil, da malo pregledam kaj pravijo na Pogledih Slovenije. Torej iPad na rtvslo.si! Videa seveda ni mogoče predvajati. Se pravi vse kar ni youtube na iPadu ni mogoče predvajati!?
2. iPad je bil od kolega in ne vem kako je imel nastavljeno tipkovnico, ampak ko sem v google želel vpisati Jankovićeva angleščina seveda nisem prišel do pravih rezultatov, ker kot pravi kolega čćšđ-jev ni.
3. Mail kilent. To sploh ni aplikacija, ampak je web verzija gmaila. Kako lahko jaz uredim tako kot imam na SGS2, da mi ipdad naenkrat pregleduje 6 gmail accountov in med njimi hitro preklaplja?

Pravijo da je brskanje na ipadu hitro in brez zakasnitev. Jaz tega na tem ipadu res nisem doživel. Tudi aplikacije so se počasi odpirale in zatikale. Predvidevam, da je ver. 1 podhranjena in me ravno zato fascinira ta fama okoli ipdaov.

Kar se mene tiče je prednost v ipdaih le v aplikacijah, ki jih drugje ni (npr. Trafika) in čisto nobena več.


1. Obstajajo browserji, ki podpirajo flash. VEM, Apple bi ga lahko že po defaultu, pa ga ne, žal.

2. Jaz teh težav z dvojko nimam, samo držiš recimo črko C in se ti izpišejo še Č,Ć.. Lahko pa da tega tvoj kolega ni vedel.

3. Imaš mail aplikacijo, si nastaviš maile in lahko komot šaltaš med njimi. ;) Se pa dobi tudi Gmail aplikacija, ki deluje kot nekakšna web verzija. Applova dela čisto dobro.

4. Zaenkrat se mi iPad še ni zataknil oz. da bi opazil kakšno počasnejše delovanje. Zmeraj enako hitro odpira aplikacije. Z iOS5 se mi zdi, da dela še odtenek hitreje, obenem pa sodelavec s 3GS pravi da mu baterija mnogo dlje zdrži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igor0203 ()

amacar ::

Ugasnit in prižgat telefon ti vzame 1 minuto časa, v katerem si tudi nedosegljiv. S tem da moraš telefon vzeti narazen, odpirati pokrovček, kar hitro privede do tega, da se pojavijo črički.

Sponka seveda ni briljantna ideja, ampak če gre tvoj šef odpirat to s škarjami, tak čudno da ni probal z odpiračem za pivo...
In če se poleg tega tebi ta šef še zdi ok, potem pa sem brez besed...

Dr_M, epic mogoče ni, je pa tisto o krvavih očeh še vedno za lase privlečeno.

O fanboyih pa ne bi, ker sem imel do sedaj enako količino androidov kot iphonov.

HardFu ::

FireSnake je izjavil:

Njemu se da, in zato je neumen? In zato je to kar naenkrat nesmotrno. Zakaj že? Ker se tebi zdi, ali zato, ker je iGizmo nerodno narejen in se tega ne da s prosto roko odpret?


Daj, nehaj svojemu sefu sramoto delat (zase si zal ze prepozen) - pri iPhonu se SIM zamenja s preprostim pritiskom one spice (ali sponke, ja - se vedno boljsa alternativa skarjam), medtem ko moras pri vecini drugih telefonov odpreti zadnji pokrov, vzeti baterijo ven,... in se kaj.
http://codeable.io

Limit-sky ::


Sponko? HA HA HA HA HA!!!!
A naj tejle (neumni) ideji o sponki na glas zaploskam sredi prešerca? Naj že tretjič povem, da bi naj s sabo nosli manj šare? In, če želiš uporabljat oh in spljoh iGizmo moraš imet v denarnici (pazi) sponko :P

Ah, kje, jaz mu priporočam škarjice. Sploh če bi želel mini SIM uporabiti v mikro SIM predalčku. Pa pripopaj kakšen link, kako se s škarjicami odpre reža, prosim. Včasih imam škarjice pri sebi, sponke pa nikakor in bi mi prišlo zelo prav.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

Furbo ::

FireSnake je izjavil:


Dvakrat? On bi SIM kartico vstavil po potrebi in jo izmenjaje uporabljal še na telefonu.


Le zakaj?

Jaz sem imel na mojem ipadu najprej mobitel neomejen internet, sedaj imam tuševo mini sim in neomejen (1gb) internet, za 1€ na dan, samo kadar ga rabim.

Isto bi si lahko omislil on, če je tak minimalist.

Se pa njegova izkušnja bere kot bi gledal A JE TO, a ti resno misliš, da bodo prigode tvojega, kot kaže tehnično omejenega šefa, prepričale kogarkoli v kaj, razen v to, da s tako nerodo ne gre poslovati.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

IceIceBaby ::

2. Jaz teh težav z dvojko nimam, samo držiš recimo črko C in se ti izpišejo še Č,Ć.. Lahko pa da tega tvoj kolega ni vedel.


Zdaj sem probal, pa dela. In to zelo lepo. Nisem nikoli prej sploh rabil tega. Tnx.

pecorin ::

Njemu se da, in zato je neumen? In zato je to kar naenkrat nesmotrno. Zakaj že? Ker se tebi zdi, ali zato, ker je iGizmo nerodno narejen in se tega ne da s prosto roko odpret?


neumna je ta ideja o menjavanju.
za take primere imamo dosti boljse resitve.
pa mi je cisto vseeno za katero napravo gre. lahko je android, ipad ali karkoli.

kaj bos se potem rekel za laptope, na katerih moras odviti del pokrova, da vstavis sim kartico? izvijac vedno s sabo pa lepo menjavas? :)
ali pa si priznas, da si si stvar v zacetku zamislil narobe in naredis net dostop preku bluetootha s telefona?

svenica ::

IceIceBaby je izjavil:

Kaj se pa govori? Da imajo mac userji v povprečju višji IQ?


Prejšnji teden je na neki tiskovni konferenci, na kateri sem bil
prisoten, neka gospa izjavila: "Jst ne znam računalnika uporabljat, jst znam sam Apple."



PS: sicer pa, dokler se apple uporabniki v vsaki temi obnašajo kot
podivjane ovce, v glavnem govorijo sami zase ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svenica ()

FireSnake ::

HardFu je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Njemu se da, in zato je neumen? In zato je to kar naenkrat nesmotrno. Zakaj že? Ker se tebi zdi, ali zato, ker je iGizmo nerodno narejen in se tega ne da s prosto roko odpret?


Daj, nehaj svojemu sefu sramoto delat (zase si zal ze prepozen) - pri iPhonu se SIM zamenja s preprostim pritiskom one spice (ali sponke, ja - se vedno boljsa alternativa skarjam), medtem ko moras pri vecini drugih telefonov odpreti zadnji pokrov, vzeti baterijo ven,... in se kaj.


Malo težko govoriš o sramoti, ko si sam nesposoben dojet tega, kar je bilo že velikokrat napisano (o odpiranju).
Če ne bo šlo beri znova in znova ... mogoče se ti utrne ;)

Furbo je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Dvakrat? On bi SIM kartico vstavil po potrebi in jo izmenjaje uporabljal še na telefonu.


Le zakaj?


Ker tako želi (ljudje smo pač različni, eni s padalom skačejo, drugi pa ribarijo) ... zgleda, da eni niso sposobni tega dojet.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

AlienRR ::

Fanboyi ste prav patetični in kvarite kvaliteto debate. What's best for me isn't necessarily best for you and vice versa.
Kar hočem reči, če vam je Apple/samsung/dolčebanana/watever najbolši gadged/stvar za vašo uporabo super za vas, vendar to ne pomeni, da velja tudi za ostale. Zato bi bilo lepo, če bi nehali nabijat kaj je "najbolše na svetu" -ker tega fucking ni!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AlienRR ()

HardFu ::

AlienRR, poglej si malo komentarje prakticno vseh prispevkov o apple napravah. Fanboyi s(m)o pac veseli novosti, ker jih uporabljamo. Potem pa se oglasi par haterjev, ki zacnejo "apple sux".
Jaz sem z applom zadovoljen, in nikomur z androidom (ali bb ali nokio) ne vsiljujem kako je android glup in tako dalje. Skratka zame je najboljse, ce pa komu ni vsec pa naj me pusti pri miru.
http://codeable.io

IceIceBaby ::

Hmm...jaz v tej temi nisem videl komentarja v stilu "Apple je najboljši" in precej komentarjev v stilu "Apple je največji shit na svetu".

JesusChrist ::

kaj pa če je vse res?
remember, the clock is ticking. run like no tomorrow.

CoolBits ::

Tisti, ki si ipad lastijo pravijo da ni... ostali pa pravijo da je.
Sploh pa to nima nobene veze s temo.

AlienRR ::

Haha, jao. Ker haterji niso fanboji drugih firm? Mogoče ne vsi pa vseeno.
Kaj haterji delajo? Se oglasijo "tole je največji šhit" in slej ko prej predlagajo nekaj s kunkorence. Dalje je samo še e-peen tema.
Sicer pa zdaj sam spravljam temo v OT, no bom nehal.:|

darksamurai ::

Odpiranje s škarjami je res epic! :))
Iz prve roke lahko povem, da je to totalen fail tvojega ševa, ker ko sem kupil iPad-a sem na začetku tudi sam malo čudno gledal kako se to odpre (tista sponka skupaj z navodili je bila založena nekje na dnu potovalke). In kaj sem naredil? Šel sem na applovo stran in downloadal navodila, kot dodatek pa sem še na youtube pogledal kako se menja/vstavi sim. Takšne "sposobnosti" bi moral imeti vsak sposoben šef. Ker pa je tvoj šef imel verjetno navodila pred nosom je pa to še dodaten fail! Takrat applove sponke še nisem našel, sem si pa pomagal z navadno pisarniško sponko, s katero sem lahko čisto lepo odprl predalček (BREZ PRASKE!).

Osebni interesi, želje, sanje ali pa kar koli drugega ne pretehtajo dejstva, da je pogosta menjava sim kartice slaba ideja. Pozlačena plast kartice se hitro opraska, s tem se pa hitro pojavijo problemi s kontakti in berljivostjo.

Kljub temu, da imam iPada, nisem apple fanboy in si želim, da bi microsoft z win 8 postavil kakšne mejnike in nove standarde.

para! ::

Ker tako želi (ljudje smo pač različni, eni s padalom skačejo, drugi pa ribarijo) ... zgleda, da eni niso sposobni tega dojet.

Ja, treba je pa razumet tudi, da se podjetja prilagajajo večini, torej najbolj pogostim use-case scenarijem.

Zato je dejstvo, da enostavnost menjavanja SIM kartice ni in ne more bit kriterij za ocenjevanje neke naprave. Morda za tistih par posebnežev, ki ne razumejo tehnologije in dejansko prestavljajo sim kartice iz ene v drugo napravo, ampak ne gre pričakovati, da se bodo podjetja prilagajala takšnim čudakom.

lp
Death before dishonor!

M-XXXX ::

Ja, treba je pa razumet tudi, da se podjetja prilagajajo večini, torej najbolj pogostim use-case scenarijem.

In točno najbolj pogost je navadna sim kartica!

IceIceBaby ::

Ker tako želi (ljudje smo pač različni, eni s padalom skačejo, drugi pa ribarijo) ... zgleda, da eni niso sposobni tega dojet.


Želje so nekaj, normalna uporaba naprave pa drugo. Res je, da nekateri ribarijo, drugi skačejo s padalom. Samo bolj malo je pa takih, ki grejo skočit z aviona z ribiško palico.

FireSnake ::

para! je izjavil:


Zato je dejstvo, da enostavnost menjavanja SIM kartice ni in ne more bit kriterij za ocenjevanje neke naprave.
lp


Nikjer ni pisalo, da je ta ocena v kakršni koli meri merodajna.
Je pa zgolj ocena enega uporabika, ki mu je po parih minutah že vse "dol padlo".

Očitno je ta nekdo pričakoval, da bo zadeva tako "user friendly", da jo primeš v roke in začneš uporabljat. Biti primoran brati navodila, da boš eno SIM kartico notri zadegal ... sem imel že veliko "navlake" v rokah, pa do česa takega še nisem prišel (ne vem pa, kako bi se jaz odzval, verjetno bi šel šarit notri po škatli).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

MasterBlaster ::

Saj ne moreš verjeti, dve strani postov o menjavi sim kartice8-O

Če si omisliš iPad z 3G, je logično, da imaš zanj ločeno sim kartico. V nasprotnem primeru pa vzameš wifi verzijo in nekaj prišparaš. Tam kjer ni wifi pa se povežeš preko telefona. Tetherning dela brez problema z iOS ali Android telefonom. Pa ne rabiš nositi sponk s sabo in karkoli menjavati. Pa še po tel. si dosegljiv, medtem ko surfaš po netu.
Tk je pa pika .

driver_x ::

Tista z menjavanjem SIM kartice je res huda. Skozi moje roke je šlo že precej naprav s SIM karticami pa nobena od njih ni bila tako dodelana, da bi kartica sama skočila ven, že ko bi si to zaželel. Dotični šefe verjetno ne bi bil zadovoljen z nobeno napravo. Sloti za SIM-e preprosto niso narejeni za pogosto menjavanje in se ob takem početju tudi pošteno razjahajo.

Če še novico pokomentiram (le zakaj se vse debate o novicah, kjer je omenjan Apple, razvijejo v enako smer?), je pa zaslon z večjo ločljivostjo nekako logična nadgradnja iPada. Upam le, da zaradi nove baterije naprava ne bo pretežka ali predebela.

smash ::

sam ta šef je pa res butast ejga :) sem se prav nasmejal

FireSnake ::

smash je izjavil:

sam ta šef je pa res butast ejga :) sem se prav nasmejal


Če je karkoli butastega v tej temi ... je to tvoj komentar.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

nekikr ::

No, Fire, šef je kupil napravo, ki je niti malo ne pozna niti se ni o njej pozanimal (ama nič). Potem je šel, to je dober del, s škarjami odpirat napravo preden je pogledal v škatlo ali prebral osnovna navodila (ki so res kratka). Ob vsem tem pa je hotel menjati SIM kartico iz telefona v tablico, namesto, da bi kupil eno posebno za internet, kar bi ga v najslabšem scenariju prišlo nekih 30€ mesečno. In moti ga to, da ne moreš menjati kartice vsakih 10 minut, če se mu zahoče, obenem pa ga ne moti, da mora ugasniti telefon, ga razstaviti in biti nedosegljiv medtem ko surfa po internetu? In niti malo si ni pogledal kaj sploh kupuje ali vprašal svojega vrlega zaposlenega ali pa vsaj prodajalca v trgovini?
In potem lahko rečeš, da ni butast? Mislim, da bi tvoj šef lahko bil v opisu kaj pomeni "biti butast" na wikipedii in sskj.

amacar ::

FireSnake je izjavil:

smash je izjavil:

sam ta šef je pa res butast ejga :) sem se prav nasmejal


Če je karkoli butastega v tej temi ... je to tvoj komentar.


To mojster s tem komentarjem si ga pa res zabil v nulo!

P.S nam zaupaš ime in priimek tvojega šefa

Limit-sky ::

Zakaj je šef sploh kupil iPada?
To me spominja na prave "fanboye". Kupiš, ker se ti zdi kul in potem jamraš, ker nekaj nisi prebral ali pa ne znaš. Tvoj šef bi tudi en shit kupil, ker je pač "in". Skratka, vsi atributi, ki jih samsung fanboyi pripisujejo apple fanom se pokažejo v primeru tvojega šefa.
En kolega je tudi pred novim letom nabavil iPada (stroški za firmo in te zadeve) in me buzerira, da zakaj ne more inštalirati Party Poker na iPada. Kakšna nikakva naprava je to, baje. Še enga usranga pokerja ne moreš naložit. 8-)
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

Matev ::

1. Bil je četrtek in sem med čakanjem odločil, da malo pregledam kaj pravijo na Pogledih Slovenije. Torej iPad na rtvslo.si! Videa seveda ni mogoče predvajati. Se pravi vse kar ni youtube na iPadu ni mogoče predvajati!?


a je to re?

T-Majo ::

Če bo debelejši in baterija večja zaradi več jeder, bo nakup iPad 2, ko bodo padle cene iPad 3 odlična kupčija.

Sploh v primeru, če se teh dodatnih jeder ne bo dali izkoristiti v aplikacija. Kar se pa odzivnosti vmestinika, je pa že tako ok.

Zheegec ::

Tale iPad2 zgodba s SIM kartico in škarjami je tako huda, da si jo bom še lep čas zapomnil :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

driver_x ::

T-Majo je izjavil:

Če bo debelejši in baterija večja zaradi več jeder, bo nakup iPad 2, ko bodo padle cene iPad 3 odlična kupčija.

Sploh v primeru, če se teh dodatnih jeder ne bo dali izkoristiti v aplikacija. Kar se pa odzivnosti vmestinika, je pa že tako ok.


Ko je prišel ven iPad 2, so bile nekaj časa cene enke v Nemčiji tam okoli 300 eur. Če bo pa trojka težja in debelejša, pa znajo cene dvojke še narasti ...

FireSnake ::

nekikr je izjavil:

obenem pa ga ne moti, da mora ugasniti telefon, ga razstaviti in biti nedosegljiv medtem ko surfa po internetu?


OK, obupal sem ... :P
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Matev ::

naj proda eno ledvico in si kupi dodatno sim kartico

ker se mi zdi kot tisti ki jambra da je vinjeta draga... ima pa doma tri avtomobile

Limit-sky ::

FireSnake, lahko daš link na kakšne podobne škarjice?
Včasih bi morda prišle prav. Resno mislim.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

Zheegec ::

 Škarje za menjavo SIM kartice pri Ipad

Škarje za menjavo SIM kartice pri Ipad

"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Matev ::

ker buksel gre navadno sim kartico rezat zato da gre v mikro sim slot
???

sem ugotovil:
http://www.youtube.com/results?search_q...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

kitaj ::

"Moja številka ena je iPhone, ker obožujem njegovo lepoto. Rad bi pa videl, da bi počel vse, kar lahko počne Android. Zares si želim tega,"

"Android je malo bolj zapleten od iPhonea, če pa ste se pripravljeni malce potruditi [...] preprosto nudi več od iPhonea,"

link

JohanP ::

Matev je izjavil:

ker buksel gre navadno sim kartico rezat zato da gre v mikro sim slot
???


Hja, kakor berem večina Ipad userjev :D (Kar marsikaj pove o večini ipad userjev)

Meni se zdi tlačenje (rezanje) sima v microsim podobno, kot če bi SD kartico zrezal na microSD velikost :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JohanP ()

Limit-sky ::

JohanP je izjavil:

Matev je izjavil:

ker buksel gre navadno sim kartico rezat zato da gre v mikro sim slot
???


Hja, kakor berem večina Ipad userjev :D (Kar marsikaj pove o večini ipad userjev)

Meni se zdi tlačenje (rezanje) sima v microsim podobno, kot če bi SD kartico zrezal na microSD velikost :D

In potem lahko iste škarjice uporabiš še za odpiranje SIM slota. Dvojna korist.
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

smash ::

 tole

tole

bi bilo bolše kot škarjice :p

marvin42 ::

Je mogoče kdo pomislil, da je rezanje sim kartice moderno še iz časov, ko pri nas ni bilo mikro kartic? Še Jonas je moral svojo kartico obrezati, ko je domov pripeljal prvega ipada.
Mostly Harmless
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novosti z Applove predstavitve (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5629785 (25734) PrimozR
»

V petek izšel iPad 3, jailbreak že nared

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
176957 (4426) bluefish
»

Novi iPad (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12925310 (17136) Zheegec
»

Polnjenje iPada 3 traja dlje od pričakovanj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
10926376 (21090) Sba
»

Pregled napovedi za iPad 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
7621580 (15181) Icematxyz

Več podobnih tem