» »

PS3- VGA adapter- Ne Dela

PS3- VGA adapter- Ne Dela

xxxgeekxxx ::

Potrebujem pomoč. Kupil sem namreč ta kabel in imam problem. Ko ga priklopim na samsung 206BW monitor mi na monitorju napiše "not optimum mode recommended mode 1680x1050 60hz".
Sem poskusil z resetom video nastavitev, pa nič ne pomaga. Sumim samo eno stvar. Kabel ima namreč ženski konektor, enako kot monitor, torej imata oba takšnega



Zato sem kupil 1.8m dolg kabel



Je možno da je vse skupaj predolgo in ne dobi dobrega signala? Bi kupil http://www.mimovrste.com/artikel/217007... pa nevem če bom samo vstran vrgel par € ali če bo dejansko delovalo?

PS:
Imam tudi xbox VGA kabel, pa dela normalno, saj ima moški konektor in ne rabim nič.
Torej če bo kdo kupoval ta kabel na goblinu naj pogleda drugo sliko, saj ne dobite kabla ki je na glavni sliki ;((
Ke te češ

Siddh ::

resoucijo na ps3 nastavi na 1680x1050 ali manjšo, seveda prej na nekem drugem ekranu


Janac ::

preko ps3 a ne gre samo digitalno (hdcp) tak da dvi-hdmi

xxxgeekxxx ::

Enako je če vklopim na 1080p TV, če vklopim prek tega kabla+podaljška piše da ni pravi signal (pozabil kaj točno piše. vem da ne piše "no signal").

Nimam pa nobenega monitorja ki bi imel moški priključek, da bi samo kabel sprobal.

Kaj pa če tisti podaljšek cviknem, pa skrajšam?
Ke te češ

Zheegec ::

Najbrž ni problem v kablu, ampak da PS3 preko HDMI zahteva DHCP signal - torej se ga da pretvoriti samo v DVI.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Janac ::

probaj s cinchi

xxxgeekxxx ::

Saj ni priklopljeno v HDMI, vklop je na eni strani VGA, na drugi pa se vklopi v tisti PS3 priklop (komponentni al kaj je tisto)
Ke te češ

Zheegec ::

Heh, to pa najbrž rabiš aktivni pretvornik... Nekaj v stilu Avermedia Averkey...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

xxxgeekxxx ::

Potem sem 30€ za kabel, 9€ za podaljšek vstran vrgel? Ker 80€ za pretvornik ne dam. ;((
Ke te češ

Janac ::

kak boš pa zvok rešu

xxxgeekxxx ::



To je ta kabel. Zvok ni problem, imam tisti konverter, ki iz rdeče in bele spremeni, da lahko zvočnike vklopim. Zvok ni problem, ker mam isto za xboxa narejeno pa vse dela bp.
Ke te češ

chuck ::

Sony uradno ne podpira VGA kabla, zato ima ta kabel enega izmed komponentnih činčov (zeleni). Če imaš HDTV priklopi ta činč in nastavi ločljivost na ločljivost monitorja. Nato prestavi na VGA in bo delovalo.
Ta kabel imam doma in deluje, ampak sem poklical na goblin in so mi pomagali.

xxxgeekxxx ::

chuck je izjavil:

Sony uradno ne podpira VGA kabla, zato ima ta kabel enega izmed komponentnih činčov (zeleni). Če imaš HDTV priklopi ta činč in nastavi ločljivost na ločljivost monitorja. Nato prestavi na VGA in bo delovalo.
Ta kabel imam doma in deluje, ampak sem poklical na goblin in so mi pomagali.


Sem naredil to in deluje, ampak slika je grozna če primerjaš z VGA kablom za xbox... So kakšne nastavitve da bi se dalo naredit lepšo sliko, ker pri meni je zelo grda slika, kot da bi na navadno TV gledal, pa mam na 720p
Ke te češ

Janac ::

dej sliko, kako mas sliko na monitorju

xxxgeekxxx ::

Nimam več priklopljeno, ker je bla slika tak grda da sem raje nazaj na TV naredil... Bila pa je neostra, pa če sem auto stisnil na monitorju mi ni lepo do robov poravnalo, sem moral ročno vse. Nevem če bi se sploh videlo, če bi z ifonom slikal, ker ni ravno neki fotoaparat to.

PS: Slika ni neostra zaradi manjše resolucije ampak je tak zablurana cela, kot da bi na staro TV gledal
Ke te češ


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5111242 (3807) acookook
»

Povezava VGA na HDTV preko HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5219991 (9504) kozorog
»

HDMI na VGA, in ne obratno!

Oddelek: Zvok in slika
4511077 (6240) 111111111111
»

xbox 360 na LCD

Oddelek: Konzole
274655 (2821) syti
»

Na kakšnih zaslonih špilate vaše konzole?

Oddelek: Konzole
182950 (1855) M-XXXX

Več podobnih tem