» »

PSN card v Sloveniji?

PSN card v Sloveniji?

xxxgeekxxx ::

Kje bi lahko to kupil?
Državo imam nastavljeno Slovenijo (nisem 100%), pa me zanima če gre vse skupaj ali moram drugo državo naštelat pa iz druge države karto naročit?

Ne, kreditne nočem vnašat, ker sem nekje bral da bodo anonymous spet vdrli v PSN, ker sony SOPA podpira, tak da se bojim za kartico :P
Ke te češ

St235 ::

Število zlorab kartic ob vdoru v PSN = 0, če imaš drugačene informacije kar na plano z njimi.

Drugače pa kartic za Slo. v tem trenutku še ni.

xxxgeekxxx ::

VISA Electron deluje?
Ke te češ

puginho ::

Naredi si še en račun na PS3 v UK. Na PS3 imaš lahko več accountov - to veš? Potem lahko prek zavvija kupuješ psn kartice z viso electron in si posledično naložiš denar na UK račun prek katerega kupuješ na PS Store. Isto velja za US account, ne vem pa točno kdo vse prodaja kartice na internetu. Obrni se na stran dober.si

St235 ::

xxxgeekxxx je izjavil:

VISA Electron deluje?


ja

xxxgeekxxx ::

Če ni slovenskih kartic PSN tako ne pridejo v poštev.

Bom s kartico poskusil, če Lakotnik29 pravi da dela. Hvala za odgovore.
Ke te češ

puginho ::

Če imaš UK in US account pol valda da ne moreš s slovenskimi karticami kupovat tudi če bi obstajale. Verjamem da 95% vseh PS3 uporabnikov v Sloveniji ima en račun v tujini, če ne druga da si demote dol vlačiš.

xxxgeekxxx ::

Imam SLO account, zato me je zanimalo če se kartice slovenske dobijo. Bom pa poskusil z viso, ker bi res rad imel tisti benchmark pack za GT5
Ke te češ


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PSN

Oddelek: Konzole
233822 (141) aniaqueen232
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109106 (27956) Vetrpiha
»

PS3 Plus + (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
558140 (5085) scipascapa
»

PS3 Prosim za nasvet in pomoč

Oddelek: Konzole
172418 (2185) Trixyy
»

PSP Go in igre

Oddelek: Konzole
112433 (1081) hojnikb

Več podobnih tem