» »

0.1mm strižnik, naročanje iz amazon.co.uk?

0.1mm strižnik, naročanje iz amazon.co.uk?

algo ::

Torej kupujem strižni 0.1mm (ne 1mm ampak 0.1mm!). Sicer se že lep čas brijem z britvico ampak enostavno ne gre več, ima takšne lase (preostanek), da se mi lasje enostavno začnejo vraščati in je vse skupaj grozno. Zato zdaj kupujem stiržnik, ki bi malenkost las pustil, da se ti ne bi več vraščali. Zanima me ali lahko strižnik naročim iz amazon.co.uk (dostavljajo v Slovenijo???) ali lahko kakšen takšen strižnik naročim tudi v Sloveniji (sem iskal pa nisem nič našel)?? Mi priporočate kakšen konkretni strižnik? Naj še omenim, da me večje dimenzije ne zanimajo! Imam stižnik 0.4mm pa mi je veliiiiiko preveč :))) tko da v poštev pride samo in izključno 0.1mm torej skoraj britje :)

algo ::

sm naroču to zadevo, upam, da bo ok http://www.amazon.com/Panasonic-ES-SA40...

mcgeek ::

Vso elektroniko, če le ni prevelika (večji TVji, hladilniki...), dostavljajo v Slovenijo.
Velja pa opozorilo, da imajo naprave angleški vtič za elektriko, zato je dobro nabaviti tudi adapter.

Mr Hilter ::

Po moje si ta denar vrgel proč :(
Po mojih izkušnjah pri ceni pod ~80€ vseskup puši lulek.

algo ::

V bistvu bo to moj najcenejši "strižnik" kar jih bom mel samo, ker ima res dobre ocene sm ga kupu. Upam, da je pocen zato, ker nima raznoraznih fancy šmensi nepotrebnih dodatkov, samočistilne enote itd.

sasli ::

zakaj pa nisi kupil tega kje pri nas?

algo ::

saj sm naročil v slo, samo link sm dal od amazon ;)

mgermo ::

Daš link od kod si naročil?
Pa kakšen feedback o uporabnosti zadeve, bi bil fajn.

algo ::

Naročil sem pri enaa.com, bom poročal o uporabnosti. Upam, da ne bom imel več problema z vraščenimi lasmi ali pa bo ta vsaj manjši, ker z britvico je obup :S

Okapi ::

mcgeek je izjavil:

Vso elektroniko, če le ni prevelika (večji TVji, hladilniki...), dostavljajo v Slovenijo.
Ne širi krive vere. Konkretno za tega z linka mi napiše (ker sem logiran na Amazon):
We are not able to ship this item to your default shipping address.

O.

Okapi ::

Drugače pa guglaj za Andis trimmerji, ki imajo takšnele nastavke za 0,1mm britje.

http://www.amazon.com/ANDIS-Replacement...

O.

Avenger ::

kot jaz vem amazon ne dostavlja nič razen knjig.

Za elektroniko iščite po geizhals.eu.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

mcgeek ::

Okapi je izjavil:

mcgeek je izjavil:

Vso elektroniko, če le ni prevelika (večji TVji, hladilniki...), dostavljajo v Slovenijo.
Ne širi krive vere. Konkretno za tega z linka mi napiše (ker sem logiran na Amazon):
We are not able to ship this item to your default shipping address.

O.


V naslovu teme je omenjen angleški amazon.co.uk / link kaže na ameriškega amazon.com. Elektroniko seveda pošilja angleški in ne ameriški.

algo ::

Ja, malo sem bil nedosleden pri linkih - če bi že naročal bi zagotovo iz co.uk, da ne bi bilo ceramonij na carini...

Okapi ::

Ja, angleški Amazon pa pošilja. 6,14 GBP poštnine, mimogrede.

O.

algo ::

Brivnik je že lep čas doma zato je čas, da malo opišem prve vtise. Moram priznati, da sem z njim zelo zadovoljen. Pobrije skoraj na 0mm, pusti zares čisto malo, ravno prav. Prednosti pred strižnikom/britvico bom naštel kar v alinejah:
- britje je enostavnejše, hitrejše in bolj natančno
- ne obirje čisto na 0mm ampak malenkost pusti
- možnost suhega britja brez pene
- možnost mokrega britja brez pene
- v primerjavi z britvico čisto nič ne boli (pri britvici me je bolela glava oz. lasišče, ko sem se bril pa čeprav sem nanesel veliko pene ter imel novo britivico)
- bi rekel, da je lasiče neprimerno manj razdraženo
- ugodna cena

pa verjetno še kaj, za 30 EUR je to res daleč najboljši nakup, pa tudi, če ne gledam na ceno je v mojem primeru brivnik za britje glave pač najboljša izbira. odlično, se ne čudim, da je na amazon tako dobro ocenjen... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: algo ()

algo ::

ker ne morem popraviti teme, še ena prednost
- nobenih ureznin, odrgnin...

;-) ::

kaj je to strižnik ?

algo ::

ne, brivnik


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri brivnik? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
549155830 (1184) Klamzi
»

Samofrizer - striženje svojih las?

Oddelek: Loža
428516 (1306) Phantomeye
»

Brivnik za brado in glavo

Oddelek: Kaj kupiti
195716 (5106) radmannsdorf
»

S čim se brijete? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42697882 (45335) šernk
»

Moški strižnik brade, katerega priporočate?

Oddelek: Loža
1910969 (6562) Deetron

Več podobnih tem