» »

Moški strižnik brade, katerega priporočate?

Moški strižnik brade, katerega priporočate?

Bias ::

Ne maram britja s klinco in peno (leta sem to prakticiral) zadnje leto in pol pa se brijem na 1 do 2mm z mašinco (ki je namenjena striženju/britju las. Zadeva se ne zrihta kot bi se morala, tudi ni možnosti nastavljanja manših dolžin kot npr. 1, 2, 3 mm.

Ker obstajajo strižniki-brivniki brad...in če jih uporabljate, kaj predlagate?

P.S.:ne kupujem tistegaa tipa brivnikov ki imajo npr.tri glave in te obrijejo v nulo. Hvala :)

Kragulj ::

Lep pozdrav!

Sam uporabljam Remington BHT2000 in je super zadeva. Po opravljenem delu ga splahnes z vodo in je ze pripravljen na naslednjo uporabo. Imam ga nekje 2 leti in dela brez tezav (moram potrkat). Baterija je zelo dobra in se zdaj zdrzi do 40 minut britja.

http://wize.com/shavers/p236491-remingt...

algo ::

To je samo aparat za striženje las. Mene, podobno kot avtorja, tudi zanima kombinacija brivnika & strižnika las (da ma recimo 1mm, 2mm, 3mm več me pa itak ne zanima). Ve kdo za kakšnega dobrega?

* popravek, vidim, da je tudi brivnik, ve kdo še za kakšnega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: algo ()

noraguta ::

ma jest mam istega kot kragulj , pravijo da je body trimer. lahko naštimaš dolžino nastavka z gumbom. men se obnese. kako kombinacijo si pa ti predstavljaš?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Bias ::

@algo, danes sem si nabavil PHILIPS-ov QT4050 strižnik brade. Sem ga sprobal in brije dobro je pa težje pobriti dlake pod nosom aka brke, ker je širok. No pa je vseeno uspelo. Sem pa ve Mercator Tehnika zanč videl enega REMINGT-ona ki ima več nastavkov (za britje, fino britje, za dlačice v nosu itd.) hm, pa ne vem a je boljši za britje brk ali ne...sem pa mal v dvomih glede teh multifunction aparatkov, zato sem se na koncu za tega odloču.

Je bla pa cena cca. 52EUR


http://www.philips.co.uk/c/mens-groomin...

Okapi ::

Philips QG 3150 - tega dobiš na mimovrste za 47 evrov in ima cel kup nastavkov (brki, nos, ušesa ...)



O.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

algo ::

noraguta je izjavil:

kako kombinacijo si pa ti predstavljaš?


Suho britje (brez pene) + striženje las 1-2mm. Cena ni pomembna, važno je, da je aparat kvaliteten. Še kakšen predlog?

Remington je samo od 3mm naprej? To je premalo :/ Kako se pa obnese pri britju (brez pene)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: algo ()

algo ::

Sem kar naročil PHILIPS QT4050 (po nasvetu Bias-a) in upam, da bom zadovoljen. Za tega sem se pa predvsem odločil, ker sem nekje prebral, da je dober za "britje" glave. Strižniki las imajo pa itak vsi več ali manj 3mm+, jaz pa, kot sem že omenil, potrebujem 1-2mm. Kar se brade tiče bom imel pa pač na 1mm, če bo treba bom pa kupil še "pravi" brivnik. :) Hvala vsem za predloge.

Bias ::

@algo, ker se je težje z nastavkom obriti "brke" sem jaz kar odstranil nastavek in si jih obril brez njega. Nisem nič porezan (super pobrije) in sem dons na šiht prišel prav lušten hahaha ;)

Poročaj, če si zadovoljen.

algo ::

Bom poročal ;)

Zero0ne ::

Pa kakšen od teh aparatov dejansko pobrije do gole kože, kot klinca? Ker sem rahko OCD glede vsakodnevnega britja, ampak zjutraj zmanjkuje časa.
uname -o

Bias ::

@ZeroOne, prav v tem je point da ne želim, da pobrije do kože, temveč na 1mm. Do kože pobrijejo tisti na dve/tri glave ali pa tisti Braunovi na eno glavo (kot so jih imeli naši fotri).

Valvoline ::

Yep,babyface res ne dobiš z brivnikom,ni varijante pa tut če ga plačaš 200e+ :)

Zgodovina sprememb…

algo ::

Evo, sem ravnokar dobil brivnik (PHILIPS QT4050) in si že pobril glavo. Striže zelo dobro. Zelo mi je tudi všeč, da ima "sesalec", ki vse lase posesa v predalček tako da ti ni potrebno potem skoraj nič pucati (po moje mu uspe ujeti 99% las). Kako je z britjem brade še ne vem, ker sem se ravno včeraj bril mislim pa, da bom tudi zadovoljen ;)

Bias ::

Super, kva bova lepaaaa hahaha

Keyser Soze ::

To je res. Brivnik te nikoli ne pobrije enako kot če to narediš z žiletko.

Je pa rezultat popolnoma zadovoljiv na večini brivnikov, če snameš nastavek in se pobriješ z "golo glavo". Sam to prakticiram že par let, z enimi starimi jajci od Philipsa, iz katerih sem odstranil baterijo, in ga sedaj vseskozi furam na adapter.

Pobrije enakomerno na 0,5-1mm (IMO). Le enkrat me je malo uščipnil v ustnico, da sem se skoraj zjokal od trenutne bolečine. Ampak ni blo hujšga. Sedaj samo malo bolj pazim okoli žnablov.
OM, F, G!

mtosev ::

je kaj pametnega do 50e? trenutni philips ni ok (kozo mi nadrazi)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

gusto ::

Bias je izjavil:

Ne maram britja s klinco in peno (leta sem to prakticiral) zadnje leto in pol pa se brijem na 1 do 2mm z mašinco (ki je namenjena striženju/britju las. Zadeva se ne zrihta kot bi se morala, tudi ni možnosti nastavljanja manših dolžin kot npr. 1, 2, 3 mm.

Ker obstajajo strižniki-brivniki brad...in če jih uporabljate, kaj predlagate?

P.S.:ne kupujem tistegaa tipa brivnikov ki imajo npr.tri glave in te obrijejo v nulo. Hvala :)


Imam popolnoma enake zahteve/želje kot OP, tole sem videl v merkatorju za 50€, je vredno svojega denarja? Kakšno mnenje, izkušnje, alternativa?

http://si.remington-europe.com/men/groo...

starboi ::

Sam uporabljam za britje že dobro 10letje Remington izdelke ... Že dobra dva tedna uporabljam ta model iz BB
http://www.bigbang.si/nega-las/hc5200-s...

In sem zelo zadovoljen, katerega koli od Remingtona boš izbral, 100% ne boš razočaran .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

Deetron ::

zanima me katera mašinca je res tako dobra kot tista, ki jo uporabljajo frizerji, ki res lepo bgadko brije. Namreč rabil bi za brado in za glavo, do zdaj sem se po celi glavi bril z britvico... ampak bi sedaj nekako raje presedlal na mašinco. Na ebay-u sem gledal Remington MB4110 , pri tem se mi dopade da ima različne nastavke ... cena pa okol 90€.
Pripravljen sem dat tja do 200€ ampak ne v smislu preplačila. Tako da bi vas prosil za predloge in se vam zahvaljujem vnaprej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri brivnik? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
546154355 (957) krho
»

Samofrizer - striženje svojih las?

Oddelek: Loža
428455 (1245) Phantomeye
»

Brivnik za brado in glavo

Oddelek: Kaj kupiti
195680 (5070) radmannsdorf
»

S čim se brijete? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42697458 (44911) šernk
»

Brivnik

Oddelek: Loža
4610481 (7080) matmel

Več podobnih tem