» »

Google+ igre ne delajo

Google+ igre ne delajo

mojsterleo ::

Registriral sem se v Google+, naložil par iger (bejeweled, uno), pa nobena noče laufat. Nekaj časa se nalaga, potem pa dobim popolnoma bel zaslon. Na dnu levo je samo opcija da odjaviš igro. Saj v bistvu mi je vseeno samo me res zanima v čem je problem da ne dela. Imam pa Win XP, FF 9.0.1 in najnovejši Flash.

Ps: pa nobenih posebnih pluginov v FFju samo firegestures in ena tema za ozadje...

r3Qui3m ::

Imel podobno težavo v FF. Probal s IE, Opero, (vse zadnja verzija) - ni odprlo. Odprlo samo v Google Chrome. Ali to delajo namerno ali ne si pa lahko samo misliš!? >:D

mojsterleo ::

Ma čudno je to... pa tudi twitter mi neki čudno odpira zadnje cajte (no mogoče že prej ni delal ker ga uporabljam večinoma prek mobitela). Včasih se twitter stran naloži, včasih se ne. Nekako dela če stalno pritiskam CTRL+F5 ampak je nadležno do amena. Sem probal izključiti/vključiti https pa je isto sranje.

Ne vem a je kaj narobe s tanovimi verzijami Firefoxa (8,9) ali kaj? Na IE ni teh težav ampak ne maram explorerja ker ni varen in ga hočem skrit pred ostalimi domačimi uporabniki, da ga ne bi laufal. Virusov al pa kej takega pa po moje tud nimam, mam avast 6 pa spybota zalaufam dostkrat. Totalne programske packarije so ta socialna omrežja... razočaran sem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy Note (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
375104733 (58469) camper66
»

Opera 10.5 pre-alpha (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
768284 (6351) HairyFotr
»

Cuil, novi iskalnik

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
335277 (3420) fosil
»

Vista ne bo pokazala svoje lepše plati (Aero) piratom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
13313700 (9389) 64202
»

Problem z navijanjem RAMov na grafični (Hercules Radeon 9600 PRO)

Oddelek: Navijanje
391882 (1360) G@MER

Več podobnih tem